logo
O NAS
Polska reklama i poligrafiaO NAS

Klub Signs.pl - zarejestruj konto!

Co to jest Klub signs.pl?
Klub tworzą wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu. W signs.pl spotykają się specjaliści związani z reklamą wizualną - zarówno wykonawcy reklam jak i dostawcy oraz producenci sprzętu i materiałów. Aby stać się członkiem Klubu wystarczy zarejestrować konto. Rejestracja i korzystanie z konta użytkownika jest bezpłatne.
Jakie są korzyści z członkostwa?
Posiadanie konta pozwala nie tylko sprawniej korzystać z serwisu, automatyzując wiele czynności, ale służą przede wszystkim lepszemu poznaniu się i ułatwieniu nawiązywania kontaktów. Te ostatnie mogą być cenne nie tylko z towarzyskiego, ale również zawodowego punktu widzenia.

Członkowie Klubu posiadają również dodatkowe uprawnienia, spośród których najważniejsza jest możliwość uczestnictwa w redagowaniu serwisu poprzez zamieszczanie własnych artykułów i materiałów.

Członkowie Klubu:
  • mogą publikować własne materiały, artykuły i recenzje
  • korzystają z pełnych możliwości oferowanych przez naszą Giełdę
  • mogą wysyłać podpisane komentarze i listy na Forum
  • mogą zamieszczać komentarze do stron umieszczonych w naszym Katalogu WWW
  • mają własną stronę, na której mogą udostępnić innym więcej informacji o sobie; na stronie tej inni użytkownicy znajdą również ostatnie publikacje każdego z członków.
  • dysponują własną, prywatną skrzynką pocztową na Forum (nie mylić z kontem e-mail!), dzięki której mogą prowadzić niewidoczną dla innych korespondencję z członkami Klubu.
  • mogą zakładać własne galerie i prezentować osobiste lub firmowe dokonania
Rejestracja konta - jak wypełnić formularz?
Aby się zarejestrować wystarczy wybrać nazwę użytkownika i podać swój e-mail. Na adres ten zostanie przesłane wstępne hasło, dzięki któremu zalogujesz się po raz pierwszy. Po zalogowaniu będziesz mógł (opcjonalnie) podać więcej danych na swój temat, zaprezentować firmę, dodać awatar itp., edytując informacje zawarte w Profilu użytkownika.
Konfiguracja konta
Podanie dodatkowych informacji o sobie jest dobrowolne, ale zachęcamy do przedstawienia się innym członkom Klubu. Zwróć uwagę, że w serwisie przy żadnej okazji nie ujawniamy Twojego prawdziwego adresu e-mail jeśli na to nie zezwolisz, a jeśli zdecydujesz się go upublicznić, będzie prezentowany ze wstawką antyspamową zapobiegającą zeskanowaniu go przez spamerskie roboty.
Czy warto udostępniać swój prawdziwy e-mail? Sam zdecyduj, czy chcesz dać innym możliwość bezpośredniego kontaktu. Jeśli nie - korzystaj ze swojej prywatnej skrzynki pocztowej na Forum - właśnie w tym celu ją otrzymałeś.
Jak zmienić dziwaczne hasło, które mi przyznaliście?
Na prawdę Ci się nie podoba? :) Hasło, które otrzymasz pocztą po założeniu konta to tylko wstępna wersja, którą możesz w każdej chwili zmienić w dziale Konto po zalogowaniu.
Zapomniałem hasła - co robić?
Jeżeli pamiętasz swój login nie ma problemu - wygeneruj nowe hasło. Jeżeli nie pamiętasz również loginu konieczna będzie pomoc administratora - napisz do nas: webmaster(at)signs.pl.

Jeżeli jesteś zalogowany, a po prostu zapomniałeś hasła, ustaw nowe na stronie Edycja i konfiguracja konta.
Czy rejestracja konta grozi otrzymywaniem spamu prze e-mail?
Na pewno nie od nas. W Signs.pl nie wykorzystujemy Twoich danych do celów marketingowych ani nie udostępniamy ich innym, nie rozsyłamy zarejestrowanym użytkownikom żadnej korespondencji, chyba, że zaprenumerujesz nasze periodyki e-mail.

Twoje konto e-mail może pozostać Twoją tajemnicą o ile nie zdecydujesz się go ujawnić publicznie - decyzja należy do Ciebie i możesz w każdej chwili zmienić swoją dyspozycję. Do bezpiecznej wymiany korespondencji z innymi użytkownikami służy Poczta Signs.pl - każdy członek Klubu posiada własną, prywatną skrzynkę na naszym Forum.
Następny krok: Weryfikacja konta
Manipulowanie tożsamością to rosnący problem w internecie i mediach społecznościowych. Wiarygodność i pewność co do prawdziwej tożsamości użytkownika nabiera szczególnego znaczenia w serwisach typu B2B - takich jak nasz. Skorzystaj z możliwości zweryfikowania i odpowiedniego oznaczenia Twojego konta.
Informacje o weryfikacj kont
Prywatność i zasady regulaminowe
Dalsze informacje na temat ochrony prywatności oraz warunków regulaminowych związanych z rejestracją i korzystaniem z konta użytkownika znajdziesz w osobnych dokumentach:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764