logo
Portal polskiej reklamy wizualnej

Klub Signs.pl - zarejestruj konto!

Spis treści

Co to jest Klub signs.pl?
Klub tworzą wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu. W signs.pl spotykają się specjaliści związani z reklamą wizualną - zarówno wykonawcy reklam jak i dostawcy oraz producenci sprzętu i materiałów. Aby stać się członkiem Klubu wystarczy bezpłatnie zarejestrować konto.
Jakie są korzyści z członkostwa?
Posiadanie konta pozwala nie tylko sprawniej korzystać z serwisu, automatyzując wiele czynności, ale służą przede wszystkim lepszemu poznaniu się i ułatwieniu nawiązywania kontaktów. Te ostatnie mogą być cenne nie tylko z towarzyskiego, ale również zawodowego punktu widzenia.

Członkowie Klubu posiadają również dodatkowe uprawnienia, spośród których najważniejsza jest możliwość uczestnictwa w redagowaniu serwisu poprzez zamieszczanie własnych artykułów i materiałów.

Członkowie Klubu:
  • mogą publikować własne materiały, artykuły i recenzje
  • korzystają z pełnych możliwości oferowanych przez naszą Giełdę
  • mogą wysyłać podpisane komentarze i listy na Forum
  • mogą zamieszczać komentarze do stron umieszczonych w naszym Katalogu WWW
  • mają własną stronę, na której mogą udostępnić innym więcej informacji o sobie; na stronie tej inni użytkownicy znajdą również ostatnie publikacje każdego z członków.
  • dysponują własną, prywatną skrzynką pocztową na Forum (nie mylić z kontem e-mail!), dzięki której mogą prowadzić niewidoczną dla innych korespondencję z członkami Klubu.
  • mogą zakładać własne galerie i prezentować osobiste lub firmowe dokonania
Rejestracja konta - jak wypełnić formularz?
Aby się zarejestrować wystarczy wybrać nazwę użytkownika i podać swój e-mail. Na adres ten zostanie przesłane wstępne hasło, dzięki któremu zalogujesz się po raz pierwszy. Jeżeli nie zrobiłeś tego od razu, po zalogowaniu będziesz mógł wypełnić dalszą (opcjonalną) część formularza z danymi o sobie.
Ikonka to obrazek, który będzie reprezentował Cię w niektórych miejscach - np. na Forum. Podpis działa podobnie jak w programach pocztowych - będzie dołączany do niektórych tekstów wysyłanych przez Ciebie.
Konfiguracja konta
Podanie dodatkowych informacji o sobie jest dobrowolne, ale zachęcamy do przedstawienia się innym członkom Klubu. Zwróć uwagę, że w serwisie przy żadnej okazji nie ujawniamy Twojego prawdziwego adresu e-mail jeśli na to nie zezwolisz, a jeśli zdecydujesz się go upublicznić, będzie prezentowany ze wstawką antyspamową zapobiegającą zeskanowaniu go przez spamerskie roboty.
Czy warto udostępniać swój prawdziwy e-mail? Sam zdecyduj, czy chcesz dać innym możliwość bezpośredniego kontaktu. Jeśli nie - korzystaj ze swojej prywatnej skrzynki pocztowej na Forum - właśnie w tym celu ją otrzymałeś.
Jak zmienić dziwaczne hasło, które mi przyznaliście?
Na prawdę Ci się nie podoba? :) Hasło, które otrzymasz pocztą po założeniu konta to tylko wstępna wersja, którą możesz w każdej chwili zmienić w dziale Konto po zalogowaniu.
Zapomniałem hasła - co robić?
Jeżeli pamiętasz swój login nie ma problemu - wygeneruj nowe hasło. Jeżeli nie pamiętasz również loginu konieczna będzie pomoc administratora - napisz do nas: webmaster(at)signs.pl.

Jeżeli jesteś zalogowany, a po prostu zapomniałeś hasła, ustaw nowe na stronie Edycja i konfiguracja konta.
Czy rejestracja konta grozi otrzymywaniem spamu prze e-mail?
Na pewno nie od nas. W Signs.pl nie wykorzystujemy Twoich danych do celów marketingowych ani nie udostępniamy ich innym, nie rozsyłamy zarejestrowanym użytkownikom żadnej korespondencji, chyba, że zaprenumerujesz nasze periodyki e-mail.

Twoje konto e-mail może pozostać Twoją tajemnicą o ile nie zdecydujesz się go ujawnić publicznie - decyzja należy do Ciebie i możesz w każdej chwili zmienić swoją dyspozycję. Do bezpiecznej wymiany korespondencji z innymi użytkownikami służy Poczta Signs.pl - każdy członek Klubu posiada własną, prywatną skrzynkę na naszym Forum.
Następny krok: Weryfikacja konta
Manipulowanie tożsamością to rosnący problem w internecie i mediach społecznościowych. Wiarygodność i pewność co do prawdziwej tożsamości użytkownika nabiera szczególnego znaczenia w serwisach typu B2B - takich jak nasz. Skorzystaj z możliwości zweryfikowania i odpowiedniego oznaczenia Twojego konta.
Informacje o weryfikacj kont

REKLAMA
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone