Portal polskiej reklamy wizualnej

Reklama w signs.pl

Spis treści

Profil
 • 83% - mężczyźni
 • 17% - kobiety
 • 26% to osoby w wieku 15-24 lata
 • 47% to osoby w wieku 25-34 lata
 • 58% posiada wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe
 • 67% ma stałe zatrudnienie
 • 21% to uczniowie i studenci
 • 53% osób aktywnych zawodowo to właściciele prywatnych firm (28%) oraz specjaliści z wyższym wykształceniem (25%)
 • 40% deklaruje dochody miesięczne netto na poziomie powyżej 1500 PLN
 • w ciągu ostatnich 6 miesięcy internauci dokonali w Internecie głównie zakupu książek (33%), oprogramowania (22%), płyt/kaset (17%)oraz sprzętu komputerowego (16%)
 • 52% korzysta z Internetu w domu
 • 41% surfuje po sieci w pracy
Źródło danych: Audience Profile, (c)SMG/KRC, fala styczeń 2002
[ Do góry ]
Do kogo adresowany jest serwis?
W signs.pl zajmujemy się sprawami dotyczącymi codziennej praktyki firm reklamowych, które zaopatrują się w materiały, sprzęt i oprogramowanie do wykonywania reklam, przygotowywania prac na użytek poligrafii, używają ploterów, folii samoprzylepnej, poszukują fontów i dobrego monitora. Serwis przeznaczony jest dla praktyków bezpośrednio zaangażowanych w wykonanie reklam, pracujących na co dzień na materiałach i sprzęcie stanowiących wyposażenie firmy i mających decydujący głos przy ich wyborze.
[ Do góry ]
Płatna reklama w głównym portalu
W sprawie zamawiania kampanii bannerowych i innych form reklamy graficznej prosimy o kontakt z Redakcją.
Kontakt: redakcja
[ Do góry ]
Płatna reklama tekstowa w Kurierze e-mail
Nasz elektroniczny periodyk zawierający skrót najważniejszych wydarzeń oraz nowości serwisu prenumeruje blisko 2 tysiące specjalistów z branży. Prenumerata jest całkowicie dobrowolna i nie jest warunkiem korzystania z jakichkolwiek naszych usług. Kuriera prenumerują tylko ci, którzy go czytają! Kurier rozsyłany jest w odstępach kilku lub kilkunastodniowych. Można tu umieścić reklamę lub ogłoszenie tekstowe. Cena zależy od aktualnej liczby prenumeratorów.
Przykładowe numery Kuriera
Kontakt: redakcja
[ Do góry ]
Sponsoring
 • Sponsorowanie działu lub serwisu tematycznego: informacja oraz logo sponsora umieszczane jest w stopce strony. Cena zależy od ilości emisji.
  Przykład działu sponsorowanego
 • Prezent z signs.pl: w ramach tego programu sponsor udostępnia naszym użytkownikom bezpłatny produkt lub usługę. Oferta prezentowana jest na pierwszej stronie portalu i omówiona szerzej na specjalnej stronie.
  Przykład
 • Bonus z signs.pl: w ramach tego programu signs.pl przekierowuje zamówienia na oferowane na preferencyjnych warunkach produkty lub usługi do sponsora. Oferta prezentowana jest na pierwszej stronie portalu i omówiona na specjalnej stronie. Techniczna strona realizacji przekierowania zależy od indywidualnych ustaleń.
  Przykład
 • Artykuły sponsorowane: treść i forma artykułów sponsorowanych zależą od Państwa, oferujemy jednak pomoc przy ich opracowaniu redakcyjnym. Artykuły takie są wyraźnie oznaczone specjalnym znakiem. Cena zależy od czasu umieszczenia na serwerze.
  Przykład artykułu sponsorowanego
 • Mikrowitryna sponsorowana: w wielu wypadkach umieszczenie własnej mikrowitryny w dużym portalu specjalistycznym przynosi lepszy skutek niż prowadzenie serwisu we własnym zakresie. Obecność w signs.pl gwarantuje wysoką oglądalność, pozwala anonsować wszelkie nowości użytkownikom portalu oraz korzystać z wielu zaawansowanych rozwiązań technicznych. Oferujemy zamieszczenie Państwa mikrowitryny jako serwisu tematycznego signs.pl, a w razie potrzeby także zaprojektowanie i wykonanie go od strony technicznej. Serwis sponsorowany jest wyraźnie oznaczony. Cena zależy od jego wielkości, zakresu prac i czasu umieszczenia na serwerze (min. 12 mies.).
  Przykład mikrowitryny sponsorowanej
Kontakt: redakcja
[ Do góry ]
Serwisy tematyczne
Obok głównego portalu w signs.pl dostępne są serwisy tematyczne poświęcone szczegółowym zagadnieniom związanym z reklamą i grafiką. Istnieje tu możliwość prowadzenia kampanii bannerowych z bieżącym dostępem do statystyk oraz sponsorowania serwisu. Niektóre serwisy prowadzą także bezpłatną wymianę reklam lub odnośników.
 • de.signs: serwis stanowi jedno z niewielu w Polsce źródeł poświęconych identyfikacji (Corporate Identity) i komunikacji wizualnej. Prezentuje przegląd praktycznych rozwiązań z kraju i zagranicy. Adresowany do projektantów-grafików oraz osób odpowiedzialnych za kreowanie wizerunku marki i firmy.
  Kontakt: redakcja
 • GIMP w praktyce: serwis jest jedynym w Polsce kompleksowym źródłem poświęconym zdobywającemu coraz większą popularność programowi do grafiki rastrowej GIMP - bezpłatnemu konkurentowi Photoshopa. Jest to jednocześnie miejsce spotkań i wymiany opinii użytkowników GIMPa.
  Adresowany do grafików, wykonawców stron WWW, specjalistów od DTP.
  Kontakt: Maciej Jezierski

[ Do góry ]
Bezpłatna wymiana reklam
 • System wymiany bannerów SIGN LINK: przeznaczony wyłącznie dla serwisów związanych tematycznie z reklamą. System oparty jest o własne rozwiązanie typu ad server pozwalające na kierowanie własnej reklamy do określonej kategorii serwisów. Uczestnicy mają bieżący dostęp do statystyk i konfiguracji konta.
  Więcej informacji i rejestracja w systemie
 • Przyjaciele signs.pl: program przygotowany z myślą o serwisach spoza naszej branży, które chciałyby jednak zaznaczyć w signs.pl swoją obecność. Do udziału zapraszamy również serwisy związane z reklamą. W zamian za umieszczenie naszego logo na stronie głównej, emitujemy na zasadzie rotacyjnej loga uczestników na naszej stronie głównej oraz prezentujemy Przyjaciół na specjalnej stronie.
  Przyjaciele signs.pl
  Zasady udziału w programie

[ Do góry ]
Bezpłatne ogłoszenia i reklamy na Giełdzie signs.pl
Materiały reklamowe można bezpłatnie zamieszczać na Giełdzie. Wystarczy zrejestrować konto i przesłać ogłoszenie.
Więcej o bezpłatnym publikowaniu materiałów w imieniu firmy
[ Do góry ]
Branżowy katalog WWW
Prosimy nie zapominać o umieszczeniu swojego adresu URL w naszym Katalogu. Zgromadzone w nim strony biorą udział w rankingu użytkowników. Wyniki tego konkursu są najlepszą rekomendacją dla użytkowników signs.pl. Przygotowaliśmy dodatkowe narzędzia pozwalające polepszyć własne notowanie poprzez zbieranie głosów również we własnym serwisie.
[ Do góry ]
Gdzie nie zamieszczać reklam?
Prosimy o poszanowanie ogólnie obowiązujących zasad etykiety sieciowej. Jedną z najważniejszych jest nie zamieszczanie reklam w miejscach do tego nie przeznaczonych - szczególnie w miejscach służących spotkaniom i dyskusji. Jedynym miejscem przeznaczonym na reklamy jest nasza Giełda.
Zabronione jest umieszczanie reklam:
 • na Forum signs.pl
 • w komentarzach do artykułów
 • na czacie
 • na grupach dyskusyjnych dostępnych poprzez naszą bramkę news.

[ Do góry ]


R E K L A M A
 
czwartek 19.01.2017, 159 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone