logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Fasttextile 2019: premiera dwóch drukarek sublimacyjnych Epson

  PR 15.11.2019, przeczytano 439 razy
ilustracjastrzałka
Epson SureColor SC-F500

Na pierwszy dzień tegorocznych targów FastTextile zaplanowano premierę modeli Epson SureColor SC-F9400H oraz Epson SureColor SC-F500. Oficjalna prezentacja rozpocznie się o godzinie 11:30 na stoisku firmy API (C/118).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/fasttextile-2019%3A-premiera-dwoch-drukarek-sublimacyjnych-epson,384738,artykul.html

Firma API.PL Sp. z o.o. jest wieloletnim partnerem i jedynym dystrybutorem urządzeń Epson w zakresie druku sublimacyjnego w Polsce – w swoim portfolio posiada wszystkie urządzenia klasy LFP japońskiego producenta. W trakcie targów FastTextile 2019 poszerzy swoją ofertę o dwa kolejne urządzenia: Epson SureColor SC-F9400H oraz Epson SureColor SC-F500.

Epson SureColor SC-F9400H to 64-calowa drukarka sublimacyjna, która przeznaczona jest do szybkiego, wielkoformatowego druku na odzieży, tekstyliach i miękkich materiałach reklamowych. Warto zaznaczyć, że urządzenie oferuje możliwość drukowania z użyciem dwóch oryginalnych atramentów fluorescencyjnych (żółty i różowy), co idealnie sprawdzi się podczas produkcji odzieży sportowej czy roboczej.

ilustracjastrzałka

Z kolei Epson SureColor SC-F500 to znacznie mniejsza 24-calowa drukarka również oparta na technologii sublimacyjnej. Opracowano ją z myślą o firmach produkujących krótkie serie materiałów reklamowych, laboratoriach fotograficznych czy producentach odzieży. Ten model idealnie nadaje się do produkcji gadżetów i prezentów na twardych podłożach, ceramice oraz tekstyliach i ubraniach. Dzięki zastosowanym technologiom SC-F500 zapewnia szybki czas realizacji projektów i niski całkowity koszt posiadania (TCO).

- Bardzo się cieszymy, że polska premiera naszych dwóch najnowszych drukarek odbędzie na Fast Textile z udziałem wieloletniego partnera Epson. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób na dotarcie do obecnych i nowych klientów z branży poligraficznej i reklamowej. Firma API.PL posiada ogromne doświadczenie w zakresie dostarczania urządzeń do druku sublimacyjnego, a współpraca z nią pozwala nam na udoskonalanie naszych rozwiązań i komunikacji z klientami końcowymi – powiedział Tomasz Kuciński, Business Account Manager – LFP w Epson Europe.

- W tym roku na Fast Textile zaprezentujemy kompleksowe rozwiązania do zdobienia i personalizacji tekstyliów i odzieży. Marka Epson to gwarant najwyższej jakości. Wprowadzane nowości spełniają aktualne wymagania branży druku sublimacyjnego i mamy dużą satysfakcję, że możemy zaoferować kolejne, niezawodne rozwiązania z tej serii. Drukarka Epson SureColor SC-F9400H daje możliwość druku oryginalnymi atramentami w kolorach fluorescencyjnych. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów i potrzebom rynku. Z kolei Epson SureColor SC-F500 to urządzenie o kompaktowych wymiarach, które doskonale sprawdzi się w produkcji krótkich serii materiałów marketingowych, w małych i dużych firmach. Naszym celem jest przedstawienie przedsiębiorcom kompleksowej oferty, umożliwiającej rozwijanie biznesu, bez konieczności poszukiwania alternatywnych i niesprawdzonych rozwiązań – komentuje Łukasz Kozłowski, Business Development Manager API.PL.

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile jest to najważniejsze wydarzenie branży tekstylnej w Polsce. Szósta edycja imprezy odbywać się będzie od 20 do 22 listopada 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo (Al. Katowicka 62, Nadarzyn). Stoisko firmy API.PL mieści się na stanowisku nr C/118. Więcej o wydarzeniu na oficjalnej stronie Targów oraz api.pl

Źródło: Epson

www.epson.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network współpracuje z Cityfit
Firma Screen Network nawiązała współpracę z siecią klubów fitness - CityFit. Do oferty trafiło 258 ekranów indoorowych, w 23 lokalizacjach w całej Polsce.
Personalizowane praliny „I love Milka”
Walentynki to niezwykły dzień, przepełniony czułością i delikatnością. Chociaż o naszych bliskich myślimy przez cały rok, to właśnie 14 lutego mamy okazję na chwilę zatrzymać się i w pełni celebrować uczucie, którym darzymy wyjątkowe osoby w naszym życiu. Święto zakochanych to także czas sprawiania sobie małych przyjemności. Aby połączyć...
Akademia Leona Koźmińskiego i Oracle Polska wspólnie poprowadzą studia w zakresie Big Data i Artificial Intelligence. Podpisana właśnie umowa pomiędzy partnerami to szansa dla studentów na zdobycie wiedzy i doświadczenia oraz sprawdzenie swoich umiejętności w praktyce.
Nietypowa promocja Electronic Arts dla fanów Gwiezdnych Wojen
Z okazji premiery filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, Electronic Arts, wydawca gry „Star Wars Jedi: Upadły Zakon”, przygotował niezwykłą niespodziankę. Przed premierowymi seansami w kinach Cinema City, wybrani widzowie miał okazję zagrać w grę „Star Wars Jedi: Upadły Zakon” na dużym ekranie.
Rok 2020 w handlu internetowym
Czasem w dzień, a czasem w nocy, bywa że w łóżku, a nawet – o zgrozo! – w samochodzie. Robimy to dosłownie wszędzie. O czym mowa? Oczywiście o zakupach online. Według portalu Statista w roku 2020 zostawimy w sklepach internetowych aż 4.2 bln USD. Czego jeszcze branża e-commerce może spodziewać się w rozpoczynającym się roku? Na to pytanie odpowiada Aleksandra Szarmach,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764