logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

FCB Health Spark z nominacją do Global Best of the Best Effie Awards

  PR 16.11.2023, przeczytano 254 razy

Kampania FCB Health Spark dla marki Dulco otrzymała nominację w prestiżowym konkursie Global Best of The Best Effie Awards i będzie rywalizować o statuetkę wraz ze zwycięzcami Gold i Grand Effie na arenie międzynarodowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/fcb-health-spark-z-nominacja-do-global-best-of-the-best-effie-awards,402101,artykul.html

Global Best of the Best Effie Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów marketingowych prezentujący najbardziej inspirujące, kreatywne i efektywne kampanie z całego świata. Laureaci wybierani są spośród zwycięzców Złotych i Grand Effie. W tym roku do plebiscytu nominowano trzy kampanie z Polski. Nominację w kategorii Health & Wellness otrzymała kampania “Przełamujemy tabu” zrealizowana przez FCB Health Spark dla Opella Healthcare na rzecz marki Dulco.

- Jesteśmy zaszczyceni, że nasza kampania o przełamywaniu tabu, nagrodzona w ubiegłym roku pierwszym w Polsce Złotym Effie w kategorii Healthcare, została doceniona także przez jurorów Global Best of the Best Effie Awards. Tym bardziej cieszy nas fakt, że jest to pierwsza nominacja dla polskiej kampanii w tej kategorii na arenie międzynarodowej na poziomie globalnym. Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści 7 grudnia, kiedy to nastąpi ogłoszenie zwycięzców – powiedział Mariusz Otowski, Prezes FCB Health Spark.

“Przełamujemy tabu” to odważna kampania bezpośrednio mówiąca o tym, o czym kategoria od lat milczy. Sprawiła ona, że Polki i Polacy cierpiący na zaparcia odrzucili wstyd i bez zbędnego tabu zaczęli o tym mówić. W ubiegłym roku kampania została nagrodzona Złotym EFFIE w kategorii medicines & supplements.

Ogłoszenie zwycięzców tegorocznej edycji Global Best of the Best Effie Awards odbędzie się podczas wirtualnej gali transmitowanej na żywo z Nowego Jorku już 7 grudnia br.

Źródło: FCB Health

Dodatkowe informacje:

O FCB Health Spark
FCB Health Spark jest częścią sieci IPG Health. To zespół ponad 40 wysoce wyspecjalizowanych profesjonalistów, którzy współpracują z klientami agencji w obszarach strategii, kreacji, digitalu, technologii i doradztwa medycznego. Agencja w ekspercki sposób łączy usługi marketingowe z produkcją i tworzeniem treści, wspierając klientów w ich w pełni profesjonalnej komunikacji z HCP, w tym struktury Salesforce i wsparcia sprzedaży klientów. Portfolio klientów FCB Health Spark obejmuje lokalnych i globalnych klientów sieci IPG Health. W 2022 roku agencja zdobyła w Polsce statuetkę Effie Gold w kategorii Medicines & Supplements.

O IPG Health
IPG Health to grupa najbardziej znanych na świecie i nagradzanych agencji marketingowych z obszaru healthcare. Zatrudniamy ponad 6.000 osób na sześciu kontynentach. Łączy nas pasja do tworzenia nowatorskich rozwiązań marketingowych i do wykorzystywania kreatywności, technologii, osiągnięć naukowych i danych do kształtowania zachowań sprzyjających poprawie zdrowia. Dzięki ponad 45 agencjom, w tym ponad 18 wyspecjalizowanym jednostkom, nasze zintegrowane podejście do pełnego zakresu możliwości komunikacyjnych gwarantuje, że możemy pomóc klientom poprawić wyniki i jakość życia odbiorców opieki zdrowotnej na całym świecie. Naszymi klientami jest 20 największych globalnych firm farmaceutycznych, a także niezliczone startupy, firmy biotechnologiczne, firmy biofarmaceutyczne i różne firmy z branży Life Science. Spółki IPG Health zdobyły ważne wyróżnienia, w tym „Healthcare Network of the Year” na liście Ad Age A-List 2023, „Network of the Year” podczas 2022 London International Awards, 2022 MM+M Awards, 2022 Manny Awards, 2022 Clio Health Awards oraz festiwalu Cannes Lions w 2023 i 2022 roku. Jesteśmy częścią Interpublic Group of Companies (NYSE: IPG). Więcej informacji na http://ipghealth.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Hochland na podium konkursu Lider Forum Kampanie 2023
„Gdy przyjemność chodzi Ci po głowie”, kampania z udziałem jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek i celebrytek – Cleo, przygotowana przez Hochland Polska dla serków wiejskich Almette, znalazła się na podium konkursu Lider Forum Kampanie 2023.
12. edycja konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2023 - pełne wyniki
Po raz 12. Kapituła Konkursu doceniła wybitnych liderów marketingu i komunikacji w Polsce, z pośród 183 nominowanych osób, nagrody przyznano w 41 kategoriach.
McCann Poland na 3. miejscu w Lions Creativity Report Rankings
W tegorocznym rankingu Cannes Lions International Festival of Creativity McCANN Poland znalazł się na 3. miejscu zestawienia najlepszych agencji kreatywnych w Europie, będąc w nim jedyną agencją z regionu CEE.
Nagroda Specjalna „Game Changer” dla kampanii profrekwencyjnych
Podczas Gali Innovation została przyznana Nagroda Specjalna „Game Changer” w kategorii Wydarzenie Roku dla kampanii zachęcających do udziału w wyborach parlamentarnych w 2023 roku. Wśród nich znalazła się kampania „To Twój Wybór”, zainicjowana przez Fundację Batorego i Inicjatywę Głos Kobiet, współrealizowana przez VMLY&R. 
Agencja VMLY&R zdobyła cztery nagrody w konkursie Innovation 2023. Kampania The Art of Sex Ed zrealizowana dla marki Durex zdobyła dwie Złote statuetki i jedną Brązową. Ponadto kampania To Twój Wybór znalazła się wśród kampanii profrekwencyjnych uhonorowanych Nagrodą Specjalną „Game Changer” w kategorii Wydarzenie Roku. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764