logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

FDR Studio inwestuje w nową siedzibę

  PR 14.02.2020, przeczytano 532 razy
ilustracjastrzałka

FDR Studio otworzyło w samym sercu Mokotowa w Warszawie, nowoczesne studio postprodukcji dźwięku i obrazu. Nowy obiekt o powierzchni ponad 400 m2 zapewnia przestrzeń wyposażoną w profesjonalny sprzęt do realizacji poszczególnych i jednocześnie wszystkich kolejnych etapów postprodukcji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/fdr-studio-inwestuje-w-nowa-siedzibe,385679,artykul.html

Nowe FDR Studio mieści się w dogodnej lokalizacji przy ulicy Naruszewicza 27 w bezpośredniej bliskości największej dzielnicy biznesowej w Polsce na Warszawskim Mokotowie. Nowy lokal został urządzony zgodnie z najwyższymi światowymi standardami, posiada min.: salę kinową wyposażoną w nowoczesny sprzęt do kolor korekcji, dwa studia do zgrań dźwięku produkcji kinowych i telewizyjnych, studio do efektów synchronicznych, dwie montażownie czy studio do animacji 2D i 3D. Klienci mogą tutaj również korzystać ze strefy do pracy i relaksu oraz z dużej ilości miejsc parkingowych.

Domy produkcyjne i agencje kreatywne coraz większą uwagę przywiązują do komfortu pracy i obsługi klienta, dlatego FDR Studio zdecydowało się na tak dużą inwestycję oferując pod jednym adresem kompleksowe usługi postprodukcji. Jak tłumaczy Stefan Krzyżanowski, CEO i Sound Designer FDR Studio: - W nowym miejscu każdy może mieć komfort i swobodę, aby skupić się na realizacji wizji artystycznej danego projektu, otrzymując finalnie produkt o najwyższej jakości.

ilustracjastrzałka

Nowe studio udostępniania także swoją przestrzeń spełniającą wymogi do kolaudacji filmów, reklam kinowych i telewizyjnych.

FDR Studio znane jest z licznych realizacji postprodukcji do filmów reklamowych i kinowych, jest także koproducentem polskich i międzynarodowych produkcji filmowych takich jak: „Habit i zbroja” w reżyserii Pawła Pitery, czy „Ostatnie piętro” w reżyserii Tadeusza Króla.

Źródło: FDR Studio

www.fdrstudio.pl


avatar użytkownika
?

Tekst opublikował użytkownik: FDRStudio

(FDR Studio)

FDRStudio o sobie:

FDR studio to postprodukcyjne full service pod jednym adresem.
Jesteśmy studiem postprodukcyjnym z bogatym doświadczeniem realizującym projekty filmowe, reklamowe i telewizyjne. Nasze biuro zostało wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do postprodukcji dźwięku i obrazu. Dla naszych gości stworzyliśmy ponad 400 metrów komfortowej przestrzeni z własnym ogrodem i miejscami parkingowymi, zapewniającymi wyjątkową atmosferę i warunki do pracy.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Puma: Trzy nowe komplety strojów Valencii na sezon 2020/21
Firma PUMA ma przyjemność zaprezentować stroje Valencii na sezon 2020/21, które powstały pod hasłem „z odwagi zrodzeni” (Born from Bravery). Inspiracje do stworzenia trzech nowych kompletów, projektanci czerpali od sławnych mieszkańców miasta lub jego najbardziej charakterystycznych elementów, tj. Giełda Jedwabiu, produkcja pomarańczy oraz...
Performante mówi „Yes”
Agencja Performante ruszyła z nową kampanią wizerunkową, której towarzyszy odświeżenie komunikacji firmy.  
Żywiec Zdrój promuje Żywiecczyznę w najnowszej loterii produktowej wody niegazowanej
1 sierpnia ruszyła ogólnopolska akcja promocyjna Żywiec Zdrój zachęcająca Polaków do odkrywania Żywiecczyzny – regionu, z którego wywodzi się marka. W loterii paragonowej biorą udział produkty z linii Żywiec Zdrój niegazowany, we wszystkich dostępnych formatach. Łącznie zaplanowano  61 nagród pieniężnych o wartości 4000 zł...
Nowa identyfikacja wizualna Grupy American Heart of Poland
Największa sieć oddziałów szpitalnych wyspecjalizowanych w leczeniu układu sercowo-naczyniowego prezentuje nową, ujednoliconą identyfikację wizualną. Docelowo będzie ona wdrożona we wszystkich podmiotach należących do Grupy.
Schulz: Maciej Turkawski awansuje na Group Account Managera
Maciej Turkawski związany z agencją Schulz brand friendly od 2018 roku awansował na stanowisko Group Account Managera.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764