logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Feeders Agency wygrywa przetarg na obsługę marki Danio

  PR 27.06.2023, przeczytano 419 razy

Feeders Agency w wyniku przetargu rozpoczęła od maja br. obsługę marki Danio. W ramach współpracy z nowym klientem agencja będzie odpowiedzialna m.in. za stworzenie nowej platformy komunikacji 360 dla serka homogenizowanego Danio.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/feeders-agency-wygrywa-przetarg-na-obsluge-marki-danio,400556,artykul.html

Danone Polska znany jest ze swoich licznych wyrobów mlecznych m.in Actimel, Activia czy Fantasia, artykułów dla dzieci: Bebiko, Bebilon czy Bobovita, ale też jako producent wody Żywiec Zdrój. Do sztandarowych produktów znajdujących się w portfolio marki należy popularny serek homogenizowany Danio, który uwielbiany jest zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

W wyniku wygranego przetargu Danone Polska wybrała Feeders Agency do stworzenia nowej komunikacji swojego produktu. Agencja jest odpowiedzialna za odświeżenie wizerunku Danio, polegające na kompleksowej platformie komunikacyjnej 360, w tym ATL, Digital, czy reklamach outdoorowych. Będzie też odpowiadać za tworzenie contentu oraz wszelkie aktywacje dodatkowe i projekty niestandardowe.

- Danio to marka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To dla nas dowód uznania, że Danone wybrał podejście Feeders do nadania jej nowego charakteru. Cieszymy się, że możemy napisać nowy rozdział w historii Danio i odświeżyć jego komunikację - komentuje Łukasz Szczybelski, Creative Director & Co-Founder, Feeders Agency.

- Marka Danio potrzebuje mocnej, charakterystycznej i charakternej komunikacji dlatego zdecydowaliśmy się na koncept agencji Feeders, którego realizacji nie możemy się doczekać - mówi Magdalena Rajca-Siarkowska, Marketing Manager Local Brands, Danone.

Działania dla Danone Polska rozpoczęły się w maju 2023 roku i obejmują rynek polski.

Źródło: Feeders Agency

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Jesteśmy przyszłością druku” – Mimaki na targach drupa
Firma Mimaki Europe, producent technologii druku atramentowego i cięcia, ogłosiła dzisiaj, że będzie obecna na targach drupa (Dusseldorf, Niemcy, 28 maja – 7 czerwca 2024 r.) wraz ze swoimi globalnymi parterami i nadrzędną marką Mimaki Engineering Co. Ltd. Zgodnie z hasłem targów drupa „Tworzymy przyszłość”, firma Mimaki wykorzysta swoje...
Kerris z obsługą mediową dla Andermatt Polska
Do grona klientów KERRIS dołączył Andermatt Polska, światowy lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji biologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze performance marketingu i social ads.
Hanna Dworak awansowała w agencji Enyo
Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako Senior Project Manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku Project Manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.
Salestube rozpoczyna współpracę z Notino
Spółka MarTech & e-commerce connected Salestube została wybrana przez największy beauty e-shop w Europie markę Notino na partnera w obszarze MarTech. Salestube dostarczy klientowi licencję Google Analytics 360 oraz zapewni wsparcie analityczne ze strony ekspertów w dziedzinie Web Analytics oraz Data Science dla zespołu marketingowego perfumerii w zakresie wykorzystania...
Kampania społeczna „Teraz mnie widzisz” dostrzeżona i doceniona
Niewidzialność osób z niepełnosprawnościami była tematem przewodnim szóstej kampanii społecznej Fundacji Avalon, która właśnie dobiegła końca. Jej celem było sprowokowanie społeczeństwa do otwarcia oczu na potrzeby tej największej mniejszości, będącej jego integralną częścią i posiadającą takie sama prawa i potrzeby jak każdy z nas.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764