logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Feeders Agency z nowym logo, identyfikacją wizualną i manifestem

  PR 21.10.2020, przeczytano 289 razy
ilustracjastrzałka

Po blisko dwóch latach działalności Feeders Agency odświeża swoją identyfikację wizualną. Rebranding agencji przygotował Bożydar Kaniewski, Head of Arts Feeders.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/feeders-agency-z-nowym-logo%2C-identyfikacja-wizualna-i-manifestem,388886,artykul.html

- Połączenie dwóch liter E w nowym logotypie symbolizuje treści wyświetlane w feedzie; w dynamiczny, nowoczesny i skondensowany sposób. Użyta typografia podkreśla rozrywkowy charakter Feeders Agency. Natomiast wyrazista i żywa kolorystyka kontrastująca z bielą, podkreśla energię agencji oraz wyróżnia logo Feeders wśród marek obecnych na rynku - komentuje Kaniewski.

Jednocześnie agencja zmienia swój manifest, który zostaje ujęty w haśle “Scroll-stopping advertising”.

- Niezależnie do jakiego touchpointu dedykowana jest kampania, prędzej czy później trafi ona na małe, dotykowe ekrany odbiorców. Czy to w formie filmu na Youtube, Insta Stories u influencera, czy notki prasowej. By zatrzymać scroll każda idea, niezależnie od formy w jakiej pojawi się na feedzie, musi wywołać emocje - dać rozrywkę, wzruszyć lub edukować. Stąd powstał pomysł na #ScrollStoppingAdvertising, czyli komunikację, która wygrywa walkę o uwagę konsumenta. - wyjaśnia Kuba Sagan, współzałożyciel Feeders Agency.

Niezmienna pozostaje misja Feedersów: by obsługiwane przez nich marki przybierały na wadze.

ilustracjastrzałka

Źródło: Feeders Agency

www.feeders.agency

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oranżada Hellena z nową kampanią świąteczną
Marka Oranżada Hellena ponawia zakrojoną na szeroką skalę świąteczną kampanię reklamową. Mając na uwadze synergię działań sprzedażowo-wizerunkowych, równolegle będzie realizowała aktywności w telewizji, Internecie, prasie handlowej, działania public relations i w punktach sprzedaży. Tegoroczna akcja startuje 16 listopada i potrwa do 27 grudnia.
Mega ceny na oczkarki do banerów - jeszcze łatwiejsza obróbka prac
Proces stworzenia banneru reklamowego to nie tylko wydruk, ale także obróbka i wykończenie materiałów reklamowych. Jednym z takich niezbędnych narzędzi są oczkarki do banerów i plandek, których Via Color Pegasus posiada w swojej ofercie dwa rodzaje.
Liferay tworzy oprogramowanie, które pomaga firmom w zarządzaniu stronami internetowymi w wersji stacjonarnej oraz mobilnej. Nowa platforma DXP 7.3. umożliwia digitalizację operacji biznesowych z wykorzystaniem nowych, zaawansowanych funkcji, przy mniejszych nakładach czasu.
19 Południk z kampanią dla Domu Aniołów Stróżów
„Moc Aniołów ma swoje granice” – pod takim hasłem ruszyła kampania fundraisingowa Domu Aniołów Stróżów. Jej koncepcję pro publico bono opracowała agencja 19 Południk.
Agencja Formup odpowiedzialna za globalną promocję gry od 11 bit studios
Agencja FormUp będzie odpowiedzialna za promocję wydanej przez 11 bit studios gry Moonlighter. Znana do tej pory z konsoli i PC produkcja zadebiutowała na platformie iOS i od wczoraj jest dostępna w App Store.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764