logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Felietony Philippa Lahma na Wyborcza.pl

  PR 28.04.2021, przeczytano 190 razy

W środę, 28 kwietnia 2021 r. na Wyborcza.pl ukazał się pierwszy z cyklu felietonów Philippa Lahma, jeszcze niedawno wyśmienitego piłkarza Bayernu Monachium i kapitana reprezentacji Niemiec, mistrza świata z 2014 r. Teksty autorstwa Lahma będzie można czytać w serwisie "Gazety Wyborczej" co miesiąc dzięki współpracy redakcji z "Die Zeit".


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/felietony-philippa-lahma-na-wyborcza.pl,391261,artykul.html

Kim jest Pep Guardiola i dlaczego prawie wszyscy go kochają? O tym można przeczytać w felietonie znanego niemieckiego piłkarza Philippa Lahma na Wyborcza.pl. Tekst - pierwszy z cyklu felietonów - ukazał się dziś w serwisie dzięki współpracy "Gazety Wyborczej" ze sportową redakcją "Die Zeit".

- Z propozycją publikowania tekstów wybitnego piłkarza także u nas zwrócił się do "Wyborczej" Oliver Fritsch, szef działu sportowego "Die Zeit", którego felietonistą jest Lahm - mówi Marcin Wesołek, kierownik działu Sport "Gazety Wyborczej". - Teksty Philippa Lahma będą ukazywały się na Wyborcza.pl raz w miesiącu i poruszą tematy nie tylko czysto piłkarskie, ale też te związane z wszelkimi okołosportowymi kontekstami: z polityką wokół sportu, socjologią futbolu czy wpływem piłki nożnej na kulturę - i odwrotnie.

Informacje sportowe przygotowane przez dziennikarzy "Gazety Wyborczej" można znaleźć na łamach codziennych wydań tradycyjnych dziennika i w serwisie Wyborcza.pl/sport.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sport.pl, jeden z najważniejszych serwisów sportowych w Polsce, stawia kolejny krok w esportowej branży. Tym razem serwis został partnerem medialnym prestiżowych rozgrywek ESL Mistrzostw Polski organizowanych przez jednego z gigantów branży esportowej w naszym kraju – ESL Polska.
„Słuchaj gdziekolwiek jesteś” - nowa kampania Radia Tok FM w aglomeracji śląskiej
W poniedziałek, 10 maja 2021 r. pod hasłem „Słuchaj gdziekolwiek jesteś” rozpocznie się nowa kampania reklamowa Radia TOK FM obejmująca prasę, internet i nośniki reklamy zewnętrznej. Dzięki działaniom prowadzonym lokalnie zespół stacji będzie zachęcać wszystkich mieszkańców aglomeracji śląskiej do słuchania programu TOK FM w internecie.
8 maja premiera szóstego sezonu „Comedy Club”
Comedy Central zaprasza na najzabawniejszą premierę tej wiosny! W sobotę, 8 maja stacja wystartuje z szóstym sezonem popularnego formatu „Comedy Club”. Premierowe odcinki emitowane będą w każdą sobotę i niedzielę o godz. 22:30. Gospodarzem szóstego sezonu stand-up’owego show jest Rafał Rutkowski.
Wyniki badania Mediapanel za kwiecień 2021
Poniżej prezentujemy szczegółowe zagregowane miesięczne dane pochodzące z badania internetu, realizowanego od października 2020 r. według nowej, ulepszonej metodologii: rankingi wydawców i witryn internetowych oraz audytowanych aplikacji.
„To tylko kilka dni” nowym programem TTV, w którym znane osoby przejmują opiekę nad osobami niepełnosprawnymi
„To tylko kilka dni” to pozytywne i burzące stereotypy spotkanie dwóch światów. Roli opiekunów osób niepełnosprawnych podjęli się między innymi Basia Kurdej-Szatan, Dagmara Kaźmierska, Sławomir (Paweł Zapała), Michał Koterski oraz Daniel Kuczaj. Spotkają się oni z ludźmi, którzy na co dzień potrzebują wsparcia osób trzecich....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764