logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Festiwal Marketingu – premiery dostawców mediów i maszyn

  PR 30.08.2023, przeczytano 948 razy
ilustracja

Już za 2 tygodnie, 13-14 września odbędą się targi Festiwal Marketingu. Podczas wydarzenia nowości i premiery zaprezentują przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy i poligrafii – w tym dostawcy mediów i maszyn. Poniżej można znaleźć drugą część festiwalowych nowości.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/festiwal-marketingu-%E2%80%93-premiery-dostawcow-mediow-i-maszyn,401189,artykul.html

Haftex

Hafciarka Haftex 1504 PRO2 – 4 głowice, 15 kolorów to najnowsze rozwiązania techniczne takie jak elektroniczna stopka, szybka zmiana kolorów, dedykowany intuicyjny ekran 10” z dużą pamięcią, z WIFI – duże pole pracy, pełne wyposażenie w kompaktowym rozwiązaniu z bezpłatną dostawą, szkoleniem i instalacją u klienta. Maszyna haftuje na wyrobach gotowych, t-shirtach, czapkach, bluzach, wykrojach jak i na metrażu.

ilustracjastrzałka

Polskie Drukarki UV – IMAGO Printer

IMAGO Printer to polski producent urządzeń drukujących typu flatbed. Gwarancja wysokiej jakości, niskie koszty eksploatacji i profesjonalna obsługę. Na targach zaprezentują małoformatowe drukarki UV LED (32x65cm) z możliwością druku DTF UV i druku strukturalnego, rozwiązanie do niezniszczalnego druku w anodowanym aluminium oraz drukarki spożywcze.

ilustracjastrzałka

Intrex sp. z o.o.

System druku cyfrowego Rollenco T4 „Easy”. Połączenie sprawdzonego modułu drukującego Rollenco T4 wraz z prostym i łatwym w obsłudze stołem transportującym. Stworzony do ręcznego podawania produktów idealnie wpisuje się w idee pracy na niewielkich zleceniach produkcyjnych. Zacznij swoją przygodę z drukiem cyfrowym na powierzchniach wsiąkliwych i postaw na sprawdzone rozwiązania.

ilustracjastrzałka

Plotserwis

Produkcyjny druk w technologii DTF. Wysokowydajna drukarka CMYK+WHITE (2 głowice i3200). Profesjonalna jednostka obróbki proszkowej. Łatwość obsługi. Czujnik antykolizyjny. Niskie koszty eksploatacji.

ilustracjastrzałka

PolKos

XENONS X6090. Nowa seria maszyn UV o średnim obszarze roboczym, dająca znakomite możliwości druku na wszelkiego rodzaju płaskich elementach. Obszar druku 600 x 900 mm, wys. obiektu 1700 mm oraz przystawka obrotowa do druku elementów o cylindrycznym kształcie to podstawowe i najważniejsze cechy urządzenia. Do tego przystępna cena, niezawodność i łatwość obsługi czynią z tego urządzenia bardzo kompaktowe rozwiązanie dla nawet niewielkiej agencji reklamowej.

ilustracjastrzałka

RiSET Polska

Wśród urządzeń znajdują się plotery tnąco-bigujące od Intec, drukarki arkuszowe i rolowe OKI wraz z finiszerami etykiet, wycinarki Uchida, laminatory, automaty sztancujące, falcerki oraz inne maszyny niezbędne w drukarni cyfrowej, agencji reklamowej oraz produkcji opakowań.

ilustracjastrzałka

SICO Polska

SICO ÷ Print Solutions zaprasza do zapoznania się z najnowszą technologią zdobienia tekstyliów. Technologia DTF pozwala na całkowicie nowy wymiar druku. HANZA DTF oferuje niesamowite możliwości aplikacji na większości dostępnych tkanin i nie tylko. Technologia ta ma również zastosowanie dla nietypowych powierzchni takich jak papier, drewno, tworzywa sztuczne.

ilustracjastrzałka

Trotec Laser

Trotec zaprezentuje na targach ofertę maszyn laserowych oraz materiałów grawerskich. Polski oddział firmy dysponuje własnym magazynem, rozbudowaną siecią serwisową oraz stawiającym na dostępność dla klienta specjalistycznym wsparciem.

ilustracjastrzałka

  • Pełna lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Wstęp na targi skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży.

  • Trwa bezpłatna rejestracja dla zwiedzających TUTAJ.

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ViralTalk przystąpiło do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja ViralTalk.
Semwaw#2 – startup edition
semWAW 22 marca impreza semWAW powraca do Campusu Google. semWAW#2, czyli bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie, ponownie zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego.
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja Brandlift.
Współpraca IAB Polska z WSIiZ wchodzi na wyższy poziom
Wyższa Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współpracuje z IAB Polska od 2017, rozwijając programy kształcenia, wymieniając doświadczenia i standaryzując kompetencje w branży. W ramach tej współpracy kandydaci mogą zdawać egzamin DIMAQ także w Rzeszowie, a nie jak wcześniej tylko w siedzibie IAB Polska w Warszawie. Wszystko za sprawą pierwszego...
Przewodnik po DSA (Akt o Usługach Cyfrowych)
DSA (Digital Services Act, Akt o Usługach Cyfrowych) to jedna z najważniejszych regulacji branży internetowej ostatnich lat, zwana potocznie konstytucją internetu. Jest to akt prawny Unii Europejskiej, który nakłada na firmy cyfrowe w całej UE odpowiedzialność za treści zamieszczane na ich platformach w celu tworzenia bezpieczniejszego środowiska internetowego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764