WIADOMOŚCI

Festiwal Marketingu pod patronatem Signs.pl

redakcja   | 19.03.2013, przeczytano 1371 razy
ilustracjastrzałka
Festiwal Druku 2012

5 edycja Targów Reklamy i Poligrafii odbędzie się w Warszawie w zmienionej formule. Festiwal Marketingu został połączony z Festiwalem Druku. Zmiana nazwy na Festiwal Marketingu oraz połączenie z Festiwalem Druku – projektem organizowanym przez OOH magazine dla dostawców mediów i maszyn, związana jest z dynamicznym rozwojem imprezy, która stała się najważniejszym wydarzeniem branży reklamowej w II połowie roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/festiwal-marketingu-pod-patronatem-signs.pl,18249,artykul.html

Targi, które odbędą się w dniach 11-12 września, w warszawskiej halii EXPO XXI, skierowane są do szerokiego grona przedstawicieli rynku reklamowego: pracowników agencji reklamowych, drukarń oraz działów marketingu klientów końcowych. Wzorem poprzednich lat obowiązywać będzie pre-rejestracja wyłączająca przypadkowych zwiedzających. Wystawcami targów będą firmy z rynku artykułów promocyjnych, szeroko pojętej produkcji reklamowej oraz dostawcy mediów i maszyn.

W ramach targów zostanie zorganizowany konkurs na Innowację Roku oraz Super Gift w przedziałach cenowych dostępnych na wyszukiwarce giftsonline.pl

Po raz kolejny zostaną wręczone Diamenty Reklamy. Statuetki honorują Osobistości, które najbardziej wspierają polskich przedsiębiorców. Pierwszą Statuetkę Diamentów Reklamy otrzymała Henryka Bochniarz, Prezydent PKPP Lewiatan. Głosowanie na osobistość najbardziej zaangażowaną w problemy małych i średnich odbywało się on-line na stronie targów.

Kampania reklamowa wydarzenia obejmować będzie OOH magazine, portal giftsonline,  liczne newslettery oraz na nośniki w centrach biznesu oferowane przez firmę Clear Channel Poland.

Portal Signs.pl jest partnerem wydarzenia.

Aktualizacja (24.07.2013):
Jak nas informuje organizator, termin Festiwalu został przesunięty na 9-10 września 2013 r.

Źródło: OOH magazine

www.festiwalmarketingu.pl

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
macone, 20.03.2013

Widzę, że prace trwają, ale raczej nie potrzebnie zamieszcza się dział "Lokalizacja i dojazd" skoro jeszcze nie działa. 
piątek 21.07.2017, 122 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone