logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

FestiwalDruku.pl: Warsztaty termotransferowe „Amazing, but true vol.2” z firmą Integart

  PR 27.07.2018, przeczytano 1232 razy
ilustracjastrzałka

Wszystkich chętnych poszerzeniem wiedzy z zakresu termotransferu, ale także tych, którzy planują rozpocząć swoją zawodową przygodę z tą technologią zapraszamy w dniach 12 i 13 września br. do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się na stoisku E6 w Hali 3, EXPO XXI Warszawa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/festiwaldruku.pl%3A-warsztaty-termotransferowe-_amazing%2C-but-true-vol.2_-z-firma-integart,37413,artykul.html

To już kolejna edycja warsztatów pod hasłem „Amazing, but true”. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie, podobnie jak w roku ubiegłym, także i w tym roku, przy wsparciu specjalistów, uczestnicy warsztatów będą mogli aplikować grafiki na różne podłoża, wykorzystując folie flex i flock oraz papiery termotransferowe, ze szczególnym uwzględnieniem nowości oferowanych przez firmę TheMagicTouch.

Warsztaty będą miały charakter zamknięty. Codziennie, w godzinach od 11-tej do 15-tej, zostanie zaprezentowany w praktyce pełen wachlarz możliwości termotransferu, gwarantującego wysoką jakość naniesionej grafiki, trwałość oraz doskonałe odwzorowanie nawet niewielkich elementów.

- Omówimy i pokażemy najczęściej popełniane błędy podczas aplikacji oraz sposoby jak się ich ustrzec. Wszyscy uczestnicy szkolenia będą mieli okazję prześledzić cały proces aplikacji materiałów termotransferowych: od przygotowania grafiki i wydrukowania jej na drukarce OKI, wycięcia na ploterze Summa, poprzez obróbkę i końcową aplikację na materiał docelowy przy użyciu prasy termotransferowej. Obok drukarek OKI z serii PRO z białym i neonowymi tonerami, zaprezentujemy możliwości wykorzystania drukarki lateksowej HP Latex 115 w termotransferze. Dla Klientów przygotowaliśmy szereg niespodzianek, w tym nowe portfolio produktów dedykowanych do termotransferu, a także promocyjne, targowe oferty produktowe. Już wkrótce przedstawimy Państwu szczegółową agendę warsztatów oraz formularz rejestracyjny. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach „Amazing, but true, vol. 2”. - mówi przedstawiciel firmy.

Źródło: OOH magazine

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Podsumowanie 16. edycji targów Remadays Warsaw 2020
14 lutego zakończyła się 16. edycja jednej z największych imprez wystawienniczych, która na 3 dni skupiła ok. 21 000 zwiedzających. W ocenie organizatora, wystawców, jak i przybyłych gości targi można uznać za udane, szczególnie uwzględniając udział ok. 3500 zwiedzających z zagranicy z 52 krajów. Wysoki poziom produktów, usług, a także wszystkich punktów programu...
Polacy coraz chętniej personalizują i zmieniają wygląd swoich aut
Prawie 9 na 10 kierowców przywiązuje wagę do wyglądu i estetyki swojego samochodu – wynika z sondażu SW Research „Czy pasja do motoryzacji ma płeć?” na zlecenie 3M. Mężczyźni bardziej dbają o stan lakieru, a kobiety poświęcają większą uwagę temu, aby samochód miał atrakcyjny kolor, i chętniej personalizują jego wnętrze. Coraz popularniejszą...
Porozmawiajmy! 17. edycji Okk! design
Człowiek może przestać mówić, ale nie może przestać komunikować – jak stwierdził wybitny psycholog Paul Watzlawick. Komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej codzienności, pracy, relacjach – dlatego właśnie ona będzie tematem przewodnim 17. edycji OKK! design. Wydarzenie odbędzie się 9 marca 2020 w warszawskiej przestrzeni Mysia 3.
Rośnie rola treści wideo w grafice komputerowej
Dynamiczny rozwój nowych technologii sprawił, że graficy komputerowi zyskali nowe narzędzia, które ułatwiają i usprawniają ich pracę. Powstają systemy sztucznej inteligencji automatyzujące wykonywanie rutynowych zadań, aplikacje ułatwiające tworzenie profesjonalnych grafik przez amatorów oraz narzędzia przystosowane do projektowania w wirtualnej...
Agencja Brandingowa Tango na Międzynarodowych Targach w Dubaju
W tym tygodniu Tango podbijało Dubaj. Jako agencja brandingowa specjalizujemy się w projektach dla branży spożywczej, dlatego nie mogło nas zabraknąć na największych na świecie Targach Żywności Gulfood 2020 w Dubaju.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764