logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

FestiwalDruku.pl 2019 - ankieta API.PL

| 25.07.2019 11:07

Wypełnij ankietę i pomóż nam przygotować odpowiednie dla Ciebie prezentacje na praktyczne warsztaty mediowe. Warsztaty odbędą się podczas tegorocznej edycji Targów FestiwalDruku.pl.

API.PL na Festiwalu Druku 2019 zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Pokaże nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane).

Stoisko (D6 – hala 3) podzielone zostanie na dwie części. W STREFIE B2B można będzie poznać ofertę API.PL z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym firmowym demoroomie. Z kolei STREFA DOŚWIADCZEŃ to miejsce indywidualnych prezentacji właściwości i możliwości zastosowania mediów.

Przygotowujemy również praktyczne WARSZTATY MEDIOWE ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor. Aby warsztaty spełniły oczekiwania uczestników zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie, która ma pomóc nam w przygotowaniu odpowiedniego zakresu prezentacji. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zachęcamy do udziału!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

-----------------
API.PL Sp. z o.o.

avatar użytkownika
+ +

Aleksandrów Łódzki
wiadomości: 41
w Signs.pl od 30.09.2016
IP: 85.89.190.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764