logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Festiwaldruku.pl rośnie w siłę

   21.04.2016, przeczytano 963 razy
ilustracjastrzałka

8. edycja targów zapowiada się rekordowo. Wrześniowe targi reklamy i poligrafii cieszą się tak dużym zainteresowaniem wystawców, że tegoroczne święto branży reklamowej odbędzie się w dwóch halach EXPO XXI.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/festiwaldruku.pl-rosnie-w-sile,28272,artykul.html

Targi reklamy i poligrafii – FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl, zostały podzielone w tym roku na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn. Ponad 200 wystawców zaprezentuje szeroką ofertę produktową: od gadżetów reklamowych, przez materiały POS, opakowania, na mediach i maszynach kończąc.

Większość stoisk, zwłaszcza w tej drugiej części, dedykowanej dla branży poligraficznej, została już wykupiona. Jak zaznacza organizator, jest to efekt dynamicznego rozwoju imprezy, którą z roku na rok odwiedza coraz większa liczba zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

Podczas ubiegłorocznej edycji 50 firm wystawiło się po raz pierwszy, jak również odnotowaliśmy 30% wzrost liczby odwiedzających w stosunku do roku poprzedzającego. Cieszy nas pozytywny odbiór naszej imprezy. Dzięki olbrzymiemu zainteresowaniu zwiększyliśmy dwukrotnie powierzchnię wystawienniczą. Szacujemy, że na tegorocznych targach pojawi się ok. 40 nowych wystawców, którzy, co za tym idzie, przyciągną jeszcze szerszą grupę odwiedzających, nawet 6 tysięcy osób - mówi Robert Załupski, dyrektor Festiwalu.

Z debiutu na Festiwalu w ubiegłym roku zadowolona jest Drukarnia TAKT.

- Dla firmy TAKT trendem jest jakość i to samo można powiedzieć o wrześniowych targach FestiwalMarketingu.pl, w którym uczestniczyliśmy po raz pierwszy. Targi dały nam możliwość pokazania szerokiej oferty druku opakowań kaszerowanych, książek oraz innych produktów poligraficznych. A ponieważ projektujemy, drukujemy, tłoczymy, pakujemy – więc – nie można nas tam zabraknąć w 2016 roku! –  podkreśla Joanna Stanowicka-Ozga, Marketing Manager w Drukarni TAKT.

Rozwój targów jest widoczny nie tylko w statystyce. Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych, jak konkursy branżowe, warsztaty, szkolenia i konferencje. Tradycyjnie już zostanie przeprowadzony konkurs o Złoty Medal Festiwalu - na najbardziej innowacyjne produkty. O tytuł Super Gift będą rywalizować prezentowane na targach gadżety i artykuły promocyjne. W konkursie POS STARS zawalczą najlepsze kreacje display’ów i ekspozytorów w 11 kategoriach tematycznych.

Na kolejną edycję warsztatów z cyklu Mini-Akademia Zarządzania Barwą zaprasza Świat Druku.  Tym razem uczestnicy spotkania zapoznają się z „Tajnikami poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”.

Nowością wśród wydarzeń dodatkowych jest odświeżona formuła konferencji Marketing MIX. Event dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej, poświęcony promocji w miejscu sprzedaży zapowiada się niezwykle interesująco. Wśród potwierdzonych prelegentów można znaleźć nazwiska takich tuzów marketingu jak: Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska czy Marcin Gieracz.

FestiwalMarketingu.pl i Festiwal Druku.pl odbędzie się 7-8 września 2016 roku w EXPO XXI Warszawa. Organizatorem targów jest OOH magazine.
Rejestracja online dla odwiedzających będzie możliwa od 16 maja.

Polska Izba Opakowań po raz kolejny objęła patronat honorowy nad wydarzeniem, które od wielu lat objęte jest patronatem medialnym portalu Signs.pl.

Źródło: OOH magazine

www.festiwaldruku.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ostatni dzień targów RemaDays Warsaw 2019
Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2019 dobiegły końca. Jest to jednak nie tylko czas pożegnań, ale i początek bardzo owocnej współpracy oraz nowych kontaktów biznesowych, które udało się nawiązać podczas obfitujących w wydarzenia 3 targowych dni. 15. edycja RemaDays Warsaw okazała się wyjątkowa, co potwierdziła nie tylko znakomita...
M.Zuiko Digital ED 12-200mm F3.5-6.3: Nowy obiektyw Olympus
M.Zuiko Digital ED 12-200mm F3.5-6.3 o 16,6-krotnym powiększeniu oferuje wysoką jakość obrazu w całym zakresie ogniskowych – od szerokiego kąta do tele. Szybki i precyzyjny system AF obiektywu oraz jego uszczelniona, lekka i kompaktowa obudowa gwarantują doskonałe efekty zarówno podczas wykonywania zdjęć krajobrazowych, jak i fotografowania ludzi. Wszechstronność ED 12-200mm...
Nowa reklama TV Pożyczki Gotówkowej
8 lutego rozpoczęła się emisja nowej reklamy Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium. Tym razem przenosimy się na wrocławski Most Tumski i poznajemy pochodzenie zwyczaju przypinania przez zakochanych na moście kłódek, symbolizujących nieprzemijalność uczucia. Podobnie jak w poprzednich spotach Banku Millennium, w reklamie wystąpił Radek Kotarski, twórca...
Eventy 180heartbeats + Jung v Matt pracują dla Fulbright Polska
Eventy 180heartbeats + Jung v Matt pozyskały nowego klienta - Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta. To kolejne wydarzenie agencji zorganizowane w stylu TEDx.
Isobar Polska wspiera wyprzedaż modeli Škody
Należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska agencja Isobar odpowiada za przygotowanie kampanii 360 wspierającej wyprzedaż modeli 2018 marki ŠKODA.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764