logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Filepress - Zarządzanie materiałami redakcyjnymi na skladgazet.pl

  PR 11.01.2019, przeczytano 157 razy

Współpraca redaktorów gazety w wydawnictwie prasowym i zewnętrznej firmy zajmującej się składem, przygotowaniem do druku i drukiem gazet często opiera się na wymianie materiałów poprzez e-maile lub FTP. Wadą takich rozwiązań jest brak bezpośredniego podglądu wszystkich dokumentów, zdjęć czy grafik danych kolumn gazety i plików produkcyjnych przez cały zespół tworzący wydanie pisma.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/filepress---zarzadzanie-materialami-redakcyjnymi-na-skladgazet.pl,380764,artykul.html

Serwis skladgazet.pl przygotował dla współpracujących redakcji SYSTEM ZARZĄDZANIA MATERIAŁAMI GAZET.

System ma za zadanie wspomagać przekazywanie materiałów do skladgazet.pl do umieszczenia (składu) na stronach czasopisma i współdzielenie materiałów z redakcją oraz zatwierdzanie plików produkcyjnych do druku oraz tworzenie makiet stron bezpośrednio w systemie. Portal jest w pełni responsywny, posiada intuicyjny interfejs i umożliwia korzystanie zarówno na komputerach stacjonarnych jak i na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony).

Dostęp do Systemu FILEPRESS nie wymaga wykupienia licencji czy opłaty abonamentowej, jest całkowicie bezpłatny dla współpracujących z nami wydawców.

Źródło: skladgazet.pl


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: skladgazet

(skladgazet.pl)

skladgazet o sobie:

Projektujemy layouty, wykonujemy redesign oraz skład i łamanie gazet, czasopism, magazynów, biuletynów, gazetek produktowych i firmowych.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Technologia inkjetowa Kodak Ultrastream w maszynach firmy Uteco
Kodak i Uteco Converting S.p.A. poinformowały o podpisaniu umowy, na bazie której stworzona przez pierwszą z wymienionych firm technologia druku cyfrowego UltraStream znajdzie powszechne zastosowanie w maszynach włoskiego producenta. Są one dedykowane cyfrowemu wytwarzaniu opakowań.
Avargraf podsumowuje targi Warsaw Pack 2019
Innowacyjne rozwiązania do pakowania oraz światowe premiery maszyn APR Solutions zaprezentowane przez firmę Avargraf podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019, spotkały się z niezwykle dużym zainteresowaniem odwiedzających. Avargraf został również wyróżniony nagrodą Warsaw Pack  za półautomatyczną maszynę dla rynku tektury falistej i...
Stora Enso: Karton Natura Life po raz kolejny w opakowaniach Pure-Pak
Wytwarzany przez Stora Enso karton Natura Life, charakteryzujący się naturalnym, brązowym odcieniem, znalazł po raz kolejny zastosowanie w produkcji opakowań Pure-Pak, stworzonych przez firmę Elopak. Tym razem został on wykorzystany w ich aseptycznej wersji, jaka pojawiła się niedawno na rynku.
Hunkeler Innovationdays 2019: Podsumowanie
Sukcesem zakończyła się tegoroczna edycja targów Hunkeler Innovationdays, jakie odbywały się w Lucernie w dniach 25-28 lutego. Jak podaje organizator – firma Hunkeler AG – wydarzenie odwiedziło ok. 6500 gości z całego świata, zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie cyfrowego druku zwojowego. Mieli oni okazję obejrzeć podczas prezentacji „na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764