logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Filip Połoska awansuje na stanowisko Międzynarodowego Redaktora Naczelnego Noizz

  PR 26.02.2019, przeczytano 171 razy

Filip Połoska z początkiem marca 2019 obejmie nową funkcję Międzynarodowego Redaktora Naczelnego NOIZZ i jako redaktor naczelny całej marki NOIZZ będzie odpowiedzialny za koordynację polityki redakcyjnej na sześciu rynkach, na których obecny jest NOIZZ: w Polsce, w Serbii, Rumunii, Niemczech, na Słowacji oraz na Węgrzech.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/filip-poloska-awansuje-na-stanowisko-miedzynarodowego-redaktora-naczelnego-noizz,381409,artykul.html

Zadaniem Filipa Połoski jako Międzynarodowego Redaktora Naczelnego NOIZZ będzie tworzenie i realizacja strategii redakcyjnej marki, odpowiedzialność za realizację projektów międzynarodowych i organizowanie wymiany treści między krajami. Filipa Połoska jako redaktor naczelny niezmiennie będzie odpowiedzialny także za redakcję NOIZZ w Polsce.

- Filip Połoska od półtora roku z ogromnymi sukcesami kieruje polską redakcją NOIZZ. Rok 2018 był dla NOIZZ Polska szczególnie udany: przeprowadziliśmy szereg udanych projektów redakcyjnych i komercyjnych, podwoiliśmy przychody i staliśmy się rentownym serwisem. Nowa funkcja Międzynarodowego Redaktora Naczelnego NOIZZ jest kolejnym krokiem do dalszego rozwoju. Dzięki nowej roli Filipa Połoski, chcemy jeszcze bardziej zacieśnić współpracę między redakcjami, realizować więcej dużych, międzynarodowych projektów redakcyjnych – mówi Martyna Majchrzak, Group Digital Publishing Manager, Ringier Axel Springer Media AG.

NOIZZ od początku był marką międzynarodową i cały czas blisko współpracujemy z innymi redakcjami NOIZZ.

- Teraz chcemy jeszcze lepiej wykorzystać potencjał posiadania redakcji w sześciu krajach. Naszym celem jest spójność jakościowych treści, wspólna praca kreatywna i dawanie najlepszym materiałom międzynarodowego zasięgu - mówi Filip Połoska, Międzynarodowy Redaktor Naczelny NOIZZ.

Filip Połoska dołączył do Ringier Axel Springer Polska w 2017 jako redaktor naczelny serwisu NOIZZ. Wcześniej od 2012 roku był związany z portalem Gazeta.pl, gdzie pełnił funkcję redaktora (2012-2015) oraz był szefem programowym strony głównej serwisu (2015-2017).

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cięcie zasięgów: Jak Facebook udaje, że (nie)walczy z deepfake'ami
„Wyobraźcie to sobie przez chwilę: jeden człowiek posiadający całkowitą kontrolę nad skradzionymi danymi miliardów ludzi, wszystkimi ich sekretami, życiem, przyszłością…” – mówi Mark Zuckerberg na sfałszowanym nagraniu, które opublikował na portalu brytyjski artysta Bill Posters jako część promocji projektu...
Netia wzbogaciła dzisiaj (18 czerwca) swoją ofertę TV o cztery kolejne kanały: TVN Fabuła HD, NTL Radomsko, Discovery Life HD, Food Network HD. Jakość dwóch innych popularnych pozycji została podniesiona do HD. Po zmianach oferta TV Netii składa się z 221 kanałów, w tym 132 w jakości HD.
W czerwcu br., zgodnie z umową inwestycyjną zawartą we wrześniu 2018 r., Agora w drugiej rundzie finansowania objęła kolejne udziały w czeskiej spółce ROI Hunter, dostawcy platformy marketingowej umożliwiającej firmom z branży e-commerce promowanie i sprzedaż produktów za pośrednictwem Google’a i Facebooka. Agora jest mniejszościowym udziałowcem ROI Hunter...
Lokalne podróże w wakacyjnej edycji #Jedziemywpolskę
Wirtualna Polska rusza z drugą edycją wakacyjnego cyklu #JedziemyWPolskę. Reporterzy pojadą w trasę autobusami, pociągami i autostopem. W ubiegłym roku odwiedzili 12 miejscowości, a wiele reportaży powstało dzięki zgłoszeniom w serwisie dziejesie.wp.pl.
Wakacyjne studio i inne propozycje na lato dla słuchaczy Rock Radia
Od poniedziałku, 24 czerwca br. Rock Radio będzie nadawać programy z wakacyjnej ramówki. Znajdą się w niej m.in. cykl "Wakacyjne studio Rock Radia" prowadzony z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie, audycja "Lato na bogato" i konkurs "Wakacyjny przygodnik Rock Radia", a także wspomnienia największych i najciekawszych rockowych festiwali czy koncertów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764