logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Filip Połoska awansuje na stanowisko Międzynarodowego Redaktora Naczelnego Noizz

  PR 26.02.2019, przeczytano 149 razy

Filip Połoska z początkiem marca 2019 obejmie nową funkcję Międzynarodowego Redaktora Naczelnego NOIZZ i jako redaktor naczelny całej marki NOIZZ będzie odpowiedzialny za koordynację polityki redakcyjnej na sześciu rynkach, na których obecny jest NOIZZ: w Polsce, w Serbii, Rumunii, Niemczech, na Słowacji oraz na Węgrzech.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/filip-poloska-awansuje-na-stanowisko-miedzynarodowego-redaktora-naczelnego-noizz,381409,artykul.html

Zadaniem Filipa Połoski jako Międzynarodowego Redaktora Naczelnego NOIZZ będzie tworzenie i realizacja strategii redakcyjnej marki, odpowiedzialność za realizację projektów międzynarodowych i organizowanie wymiany treści między krajami. Filipa Połoska jako redaktor naczelny niezmiennie będzie odpowiedzialny także za redakcję NOIZZ w Polsce.

- Filip Połoska od półtora roku z ogromnymi sukcesami kieruje polską redakcją NOIZZ. Rok 2018 był dla NOIZZ Polska szczególnie udany: przeprowadziliśmy szereg udanych projektów redakcyjnych i komercyjnych, podwoiliśmy przychody i staliśmy się rentownym serwisem. Nowa funkcja Międzynarodowego Redaktora Naczelnego NOIZZ jest kolejnym krokiem do dalszego rozwoju. Dzięki nowej roli Filipa Połoski, chcemy jeszcze bardziej zacieśnić współpracę między redakcjami, realizować więcej dużych, międzynarodowych projektów redakcyjnych – mówi Martyna Majchrzak, Group Digital Publishing Manager, Ringier Axel Springer Media AG.

NOIZZ od początku był marką międzynarodową i cały czas blisko współpracujemy z innymi redakcjami NOIZZ.

- Teraz chcemy jeszcze lepiej wykorzystać potencjał posiadania redakcji w sześciu krajach. Naszym celem jest spójność jakościowych treści, wspólna praca kreatywna i dawanie najlepszym materiałom międzynarodowego zasięgu - mówi Filip Połoska, Międzynarodowy Redaktor Naczelny NOIZZ.

Filip Połoska dołączył do Ringier Axel Springer Polska w 2017 jako redaktor naczelny serwisu NOIZZ. Wcześniej od 2012 roku był związany z portalem Gazeta.pl, gdzie pełnił funkcję redaktora (2012-2015) oraz był szefem programowym strony głównej serwisu (2015-2017).

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kanał esportowy Gametoon HD, którego dystrybutorem w Polsce jest spółka Kino Polska TV SA, od 18 kwietnia do 18 lipca 2019 roku będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich klientów pakietu Select w UPC Polska.
Nowa wyszukiwarka Shopera poprawi konwersję na zakupach
Klienci, którzy korzystają z funkcji wyszukiwania w sklepie internetowym, kończą swoją wizytę zakupem cztery razy częściej od pozostałych - pokazują dane Shopera. Dzięki nowej wersji wyszukiwarki dostawca oprogramowania dla sklepów internetowych zamierza dodatkowo poprawić ten wynik.
Badanie: Polskie marki beauty nie wykorzystują potencjału Amazon
Potencjał sprzedaży kosmetyków na brytyjskim Amazonie w 2019 r. to 264 mln funtów, tj. około 1,32 mld zł – wynika z raportu firmy EUBRAND, specjalizującej się we współpracy z producentami, którzy chcą rozwijać sprzedaż przez Amazon. Tymczasem polskie marki kosmetyczne nie wykorzystują szansy, jaką jest największy kanał handlu online w Europie i...
„Dożywotniacy” na Crime + Investigation Polsat
Dożywotne pozbawienie wolności jest obecnie najsurowszym wymiarem kary przewidzianym przez polski kodeks karny z 1997 roku. Zastąpiło ono karę śmierci, którą stosowano do końca lat 80. XX wieku. Wyrok skazujący na karę dożywotniego pozbawienia wolności orzekany jest, gdy w grę wchodzi zabójstwo kwalifikowane – muszą temu towarzyszyć wyjątkowe okoliczności,...
Prezes UKE: Polskie normy promieniowania rygorystyczne dla telefonii 5G
Liberalizacja norm PEM i wprowadzenie zachęt inwestycyjnych dla operatorów to zdaniem prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej najpilniejsze, niezbędne elementy do wdrożenia na polskim rynku technologii 5G. – Przy obecnych normach PEM-ów nie ma mowy nie tylko o 5G. Nie ma również mowy o tym, żebyśmy w 2020 roku byli w stanie wypełnić zapotrzebowanie na obecnie istniejące sieci...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764