logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Filmowy kalendarz Orlen na 2011 rok

   05.01.2011, przeczytano 8846 razy
ilustracjastrzałka

Orlen Oil zdecydował się na publikację wizerunkowego kalendarza na 2011 rok. Stylizacje modelek na postaci z kinowych produkcji sfotografował Łukasz Radzięta z agencji fotograficznej f4studio.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/filmowy-kalendarz-orlen-na-2011-rok-,11848,artykul.html

Na planach zdjęciowych pojawiały się pojazdy odgrywające role w filmowych inspiracjach: srebrne BMW dla ''agentki 007'', żółty ścigacz Honda CBR 600, którym jeździła bohaterka filmu ''Kill Bill'', Mini Morrisy dla złodziejki z ''Włoskiej Roboty'' czy Ferrari f430 dla Kobiety Kota.


Dni zdjęciowe odbywały się w okolicach Krakowa oraz na Pustyni Błędowskiej - to tam powstały zdjęcia inspirowane filmem ''Kill Bill''. W filmowe bohaterki wcieliły się modelki: Anna Eliza Szopa oraz Katarzyna Danysz.

Kalendarz Orlen Oil nie jest dostępny w sprzedaży - otrzymają go wybrani kontrahenci, współpracownicy oraz partnerzy firmy Orlen.

Źródło: f4studio


REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

spokojnie spokojnie :P To że nie jest w sprzedaży nie znaczy ze na allegro go nie będzie :)

www.sferadruku.eu

avatar użytkownika
,

ciekawe ile będzie kosztował? i czy gdzieś będą wszytskie zdjęcia :)  

Najnowsze w tym dziale

Impel Visual Solutions - Stacja Citronex w Zgorzelcu
Usytuowany w Zgorzelcu Dyskont Paliwowy zajmuje ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych. Klienci mają do dyspozycji 24 stanowiska tankowania, market, niedużą kafejkę, restaurację Picaro i cztery tunele myjni dla TIR-ów. Wykończenie zewnętrzne kompleksu zostało wykonane przez Impel Visual Solutions
Śniadanie z laureatami konkursów Remadays Warsaw 2019
Tradycyjnie o 12:00, trzeciego dnia targów reklamy i druku RemaDays Warsaw odbyło się spotkanie podczas którego spotkali się partnerzy programu Solidni w Biznesie, ale nie tylko. Od kilku już lat podczas tego wydarzenia ogłaszane są wyniki trzech prestiżowych konkursów targowych – Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.
Dzięki Dakea Boss.app od 180heartbeats + Jung v Matt dla Dakea (Altaterra, VKR), dekarze współpracujący z marką, mając przy sobie tylko smartfona, mogą już na budowie zacząć przygotowanie oferty dla swoich klientów.
Samsung LU32R590 - monitor curved 4K z funkcją upscalingu
Firma Samsung wprowadziła do sprzedaży pierwszy na świecie monitor 4K z zakrzywioną matrycą, który ma być dobry wyborem dla osób szukających wszechstronnego ekranu do codziennych zadań i rozrywki. Samsung LU32R590 to 32 calowym monitor, oferujący bardzo dobrą jakość obrazu dzięki możliwości wyświetlania miliarda kolorów i funkcji upscalingu. Nowoczesny design urządzenia,...
Tylko do 10 maja br. studenci o zainteresowaniach fotograficznych mogą ubiegać się o udział w programie studenckim Canon na międzynarodowym festiwalu Visa pour l’image. Dla 10 najlepszych studentów z Polski, Canon przygotował specjalny pakiet festiwalowy obejmujący udział w 3-dniowych warsztatach i spotkaniach networkingowych, przelot, zakwaterowanie oraz wyżywienie. W...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764