logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Finał konkursu „Inspired Quality. Wchłaniamy młode talenty”

   01.02.2005, przeczytano 1149 razy

Pierwsza edycja konkursu „Inspired Quality. Wchłaniamy młode talenty” organizowanego przez agencję reklamową IQ Marketing Poland oraz agencję fotograficzną Flash Press Media dobiegła końca. 21 stycznia 2005 w warszawskiej Galerii Wizytującej odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu połączone z wernisażem wystawy najlepszych prac.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/final-konkursu-inspired-quality.-wchlaniamy-mlode-talenty,2598,artykul.html

W konkursie wzięło udział 430-u pasjonatów grafiki komputerowej, sztuk plastycznych i fotografii, którzy nadesłali 887 autorskich projektów ilustrujących hasło „Inspired Quality” stworzonych na podstawie materiału zdjęciowego udostępnionego przez Flash Press Media (30 fotografii wybranych z najlepszych kolekcji FPM).

Prace oceniało Jury pod przewodnictwem Sebastiana Wełdycza, dyrektora kreatywnego IQ Marketing (Poland). Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury wybrało 20, w tym 3 prace zwycięskie oraz 17 projektów przedstawiających oryginalne koncepcje kreatywne, które zostały zaprezentowane w Galerii Wizytującej. Przy ocenie prac brane były pod uwagę takie kryteria jak: poziom kreacji, wartość przekazu, kompozycja, staranność wykonania, zastosowane techniki.

Nagrodę główną w postaci płatnego, miesięcznego stażu w dziale kreacji IQ Marketing (Poland), zestawu zdjęć Flash Press Media z kolekcji Photodisc na CD oraz komputera ufundowanego przez Apple IMC Poland otrzymał Michał Sokołowski z Wołomina. Dwa zwycięskie wyróżnienia, płatny staż w IQ Marketing i zestaw zdjęć Flash Press Media z kolekcji Photodisc na płytach CD, zostały przyznane Mariuszowi Dubieleckiemu z Warszawy oraz Katarzynie Święty z Wrocławia. Laureaci konkursu otrzymali dodatkowo roczną prenumeratę Pierwszego Magazynu Marketingu i Sprzedaży Brief oraz Kreatywnego Magazynu o Sztuce Komputerowej Computer Arts. Magazyn Brief przyznał ponadto dwa wyróżnienia specjalne dla Kacpra Zamarło z Dąbrowy Górniczej oraz Iwony Botton z Warszawy. Laureatka drugiego zwycięskiego wyróżnienia otrzymała również specjalne wyróżnienie portalu internetowego MediaRun.

Druga edycja konkursu „Inspired Quality. Wchłaniamy młode talenty” ruszy w tym roku po okresie wakacyjnym. Organizatorzy nie wykluczają rozszerzenia konkursu o nowe kategorie, w tym animację komputerową.

Wystawę najlepszych prac konkursowych można zobaczyć w Galerii signs.pl

Źródło: IQ Marketing Poland

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform
CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.
Po raz 13 Łódź Design Festival wskaże najlepszy polski design
must have to najbardziej rozpoznawalny, niezależny znak jakości, który corocznie przyznawany jest najlepszym polskim produktom. Plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival od 2011 roku przyciąga rodzimych projektantów i producentów, którzy chcą zawalczyć o to niezwykle prestiżowe miano.
Paradyż Designers: podejmij wyzwanie z kolekcją Neve Creative by Maja Ganszyniec
W konkursie Paradyż Designers liczy się kreatywność. Do 17 lutego architekci, projektanci oraz studenci mogą zaprezentować swój pomysł na ponadczasowe wnętrze i wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zaskoczyć jury twórczym zastosowaniem kolekcji płytek Neve Creative, opartej na prostocie, szlachetności formy i nowej definicji dekoracji.
Ostatnie dni zgłoszeń do 3. edycji konkursu Antalis Interior Design Award
Remonty i przebudowy stanowią wyzwanie nie tylko dla osób na co dzień niezwiązanych z branżą wykończeniową, ale również dla profesjonalnych architektów. Każda inwestycja niesie za sobą  wyzwania finansowe, klimatyczne i technologiczne, a każdy inwestor oczekuje indywidualnego podejścia do jego potrzeb i oczekiwań. Stale poszukujemy więc innowacyjnych...
Finaliści konkursów studenckiego i młodzieżowego Sony World Photography Awards 2023
World Photography Organisation opublikowała listę finalistów konkursu studenckiego i młodzieżowego w edycji Sony World Photography Awards 2023. Nazwiska Fotografa Roku w konkursie studenckim oraz Fotografa Roku w konkursie młodzieżowym zostaną ogłoszone 13 kwietnia, a ich prace będą prezentowane w ramach wystawy Sony World Photography Awards 2023 w londyńskim Somerset House w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764