logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Firma Beko wybrała Unique One

  PR 26.07.2022, przeczytano 612 razy
ilustracjastrzałka

Firma Beko powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie ogólnopolskiej akcji promocyjnej cashback pod nazwą „Kuchenna promocja Beko”. To pierwszy Klient agencji z kategorii dużego AGD.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/firma-beko-wybrala-unique-one,396712,artykul.html

- Jesteśmy dumni z tego, że firma Beko zaufała nam i powierzyła przygotowanie ogólnopolskiej akcji promocyjnej. To nasz pierwszy klient z kategorii produktowej dużego AGD i wspaniałe wyzwanie – mówi Grzegorz Bonder, General Manager w agencji UNIQUE ONE.

Akcja promocyjna skierowana jest do klientów indywidualnych i potrwa do 13 listopada br. lub do wyczerpania puli zestawów promocyjnych.

Aby wziąć w niej udział i odebrać do 1200 zł* zwrotu za zakupy, należy kupić jeden z zestawów promocyjnych marki Beko w dowolnie wybranym sklepie i zarejestrować swój dowód zakupu.

W promocji premiowane są zakupy produktów marki Beko w czterech różnych zestawach (z możliwością zwrotu w wysokości 400 zł, 650 zł, 900 zł i 1200 zł – w zależności od tego, na który zestaw produktów zdecyduje się kupujący. Ilość zwrotów jest limitowana.

Akcję wspiera digitalowa kampania reklamowa na platformach Google, Facebook, Youtube. Mechanizm akcji przygotowała agencja Unique One, za zakup mediów odpowiada dom mediowy Media Republic.

Źródło: UNIQUE ONE Sp. z o.o.

www.uniqueone.pl

Dodatkowe informacje:

*Wartość zwrotu uzależniona jest od zakupionego zestawu. Szczegóły w regulaminie akcji.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku, przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak niezmiennie opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
Binance w kampanii promocyjnej chce rozdawać dolary
Binance, największa na świecie giełda kryptowalut i ekosystem blockchain, rozpoczęła nowa kampanię promocyjną o nazwie "Krypto jest lepsze z Binance". W ramach kampanii zostanie zaprezentowanych dziesięć historii użytkowników Binance z całego świata, którzy wykorzystali platformę i kryptowaluty, aby poprawić jakość swojego życia. Częścią kampanii są także dwa...
„Dom” w świątecznej reklamie Allegro
“Dom” to świąteczna opowieść o miłości i rodzinie. Allegro w tegorocznej kampanii porusza temat mijającego czasu i tego jak wpływa on na relacje z bliskimi.
„Praska Ślizgawka” w świątecznej kampanii Pepsi
Najbardziej wyjątkowe lodowisko na mapie Warszawy – „Praska Ślizgawka Konesera” – już od 2 grudnia zaprasza wszystkich miłośników piruetów do wspólnej zabawy. Partnerem lodowiska po raz kolejny została marka Pepsi. Zimowa atrakcja Centrum Praskiego Koneser będzie dostępna niemal codziennie, od rana do późnego wieczora. Po spełnieniu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764