logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Firma Kram z ploterem Valiani Optima 80 dostarczonym przez Grafmasz

  PR 19.11.2020, przeczytano 267 razy
ilustracjastrzałka

Wzrost zainteresowania opakowaniami produkowanymi przez KRAM skłonił firmę do powzięcia decyzji dotyczącej zakupu plotera. Rozeznanie rynku w zakresie wyboru odpowiedniego plotera zbiegło się z okresem pandemii co znacznie utrudniło jego poszukiwania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/firma-kram-z-ploterem-valiani-optima-80-dostarczonym-przez-grafmasz,389251,artykul.html

Dzięki współpracy firmy Grafmasz i Valiani, które umożliwiły zdalną prezentację swoich urządzeń, firma KRAM mogła podjąć w pełni świadomą decyzję odnośnie wyboru optymalnego dla swoich potrzeb plotera jakim okazał się Valiani Optima V80.

Co równie istotne, dostawa i instalacja maszyny przez pracowników firmy Grafmasz odbyła się szybko i sprawnie dzięki czemu zaledwie w ciągu 3 tygodni od potwierdzenia zamówienia, ploter pojawił się w siedzibie firmy KRAM.

W ten sposób w sierpniu br. firma KRAM stała się właścicielem nowego plotera tnąco-bigującego Optima V80 włoskiej firmy Valiani, za którego dostawę, instalację i serwis odpowiedzialna została firma Grafmasz.

Dodatkowo w ramach specjalnej oferty okres gwarancji na urządzenie został wydłużony do 5 lat.

Po trzech miesiącach pracy z ploterem firma KRAM wie, że zakup urządzenia firmy Valiani to dobra decyzja. Usprawniła ona pracę konstruktorów opakowań, oraz przyspieszyła realizację zamówień.

Plotery Valiani z serii Optima to półautomatyczne urządzenia umożliwiające cięcie, nacinanie i bigowanie wyposażone w podwójną głowicę narzędziową. Urządzenia mogą być wyposażone w noże do cięcia – aktywny, oscylacyjny, V-cut o różnym kącie, narzędzia do bigowania i perforacji (9 rodzajów), narzędzia do nacinania czy embossingu. Szeroki zakres dostępnych narzędzi pozwala na obróbkę bardzo różnorodnych materiałów o różnych właściwościach i grubościach (nawet do 20 mm). Plotery Valiani cechuje bardzo prosta obsługa – wymiana narzędzia zajmuje około 15 sekund (system magnetyczny). Dzięki stołowi z podsysem podzielonym na strefy, cięty materiał jest odpowiednio pozycjonowany. Intuicyjne oprogramowanie umożliwa szybkie wczytanie projektu. Urządzenia cechuje bardzo solidna i trwała konstrukcja – urządzenia zostały zaprojektowane i są w całości produkowane we Włoszech.

Źródło: Grafmasz

www.grafmasz.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Automatyczna linia do oprawy w spiralę zamykaną PBW 580S w firmie Ornavi
Firma Ornavi z siedzibą w Kielcach w województwie świętokrzyskim swoją działalność rozpoczęła w 1994 i od tego czasu funkcjonuje z sukcesami na rynku poligraficznym świadcząc usługi dla drukarni i agencji reklamowych.
Konica Minolta rozszerza rodzinę Bizhub
Firma Konica Minolta rozszerza ofertę sprzętu drukującego z nowej rodziny EagleH-BK o sześć kolejnych modeli. Monochromatyczne drukarki A3 bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i – wchodzą do sprzedaży już dziś. Kolejne – bizhub 550i, 360i oraz 300i – swoją premierę będą miały na przełomie grudnia 2020/stycznia 2021.
Webinarium branży poligraficznej. Działalność drukarń w nowej rzeczywistości
Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego zaprasza na bezpłatną wideokonferencję pod nazwą #PrintOn WebinAir, która odbędzie się 26.11.2020 o godzinie 10:00.
W co czwartym MŚP z branży poligraficznej wzrósł poziom automatyzacji procesów produkcji w stosunku do ubiegłego roku – wynika z badania Siemens Financial Services. 28 proc. ankietowanych firm zwiększyło także nakłady finansowe na nowoczesny park maszyn i urządzeń, który w znacznym stopniu finansowany jest leasingiem. W efekcie tych działań, 12 proc. przedsiębiorstw...
Stora Enso i Tetra Pak planują budowę linii do recyklingu
Stora Enso i Tetra Pak łączą siły, aby zbadać możliwości budowy nowej linii do recyklingu zużytych opakowań kartonowych po napojach. Celem jest znaczące zwiększenie poziomu recyklingu tego typu opakowań w Europie Środkowej i Wschodniej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764