logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Firma Kram z ploterem Valiani Optima 80 dostarczonym przez Grafmasz

  PR 19.11.2020, przeczytano 658 razy
ilustracjastrzałka

Wzrost zainteresowania opakowaniami produkowanymi przez KRAM skłonił firmę do powzięcia decyzji dotyczącej zakupu plotera. Rozeznanie rynku w zakresie wyboru odpowiedniego plotera zbiegło się z okresem pandemii co znacznie utrudniło jego poszukiwania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/firma-kram-z-ploterem-valiani-optima-80-dostarczonym-przez-grafmasz,389251,artykul.html

Dzięki współpracy firmy Grafmasz i Valiani, które umożliwiły zdalną prezentację swoich urządzeń, firma KRAM mogła podjąć w pełni świadomą decyzję odnośnie wyboru optymalnego dla swoich potrzeb plotera jakim okazał się Valiani Optima V80.

Co równie istotne, dostawa i instalacja maszyny przez pracowników firmy Grafmasz odbyła się szybko i sprawnie dzięki czemu zaledwie w ciągu 3 tygodni od potwierdzenia zamówienia, ploter pojawił się w siedzibie firmy KRAM.

W ten sposób w sierpniu br. firma KRAM stała się właścicielem nowego plotera tnąco-bigującego Optima V80 włoskiej firmy Valiani, za którego dostawę, instalację i serwis odpowiedzialna została firma Grafmasz.

Dodatkowo w ramach specjalnej oferty okres gwarancji na urządzenie został wydłużony do 5 lat.

Po trzech miesiącach pracy z ploterem firma KRAM wie, że zakup urządzenia firmy Valiani to dobra decyzja. Usprawniła ona pracę konstruktorów opakowań, oraz przyspieszyła realizację zamówień.

Plotery Valiani z serii Optima to półautomatyczne urządzenia umożliwiające cięcie, nacinanie i bigowanie wyposażone w podwójną głowicę narzędziową. Urządzenia mogą być wyposażone w noże do cięcia – aktywny, oscylacyjny, V-cut o różnym kącie, narzędzia do bigowania i perforacji (9 rodzajów), narzędzia do nacinania czy embossingu. Szeroki zakres dostępnych narzędzi pozwala na obróbkę bardzo różnorodnych materiałów o różnych właściwościach i grubościach (nawet do 20 mm). Plotery Valiani cechuje bardzo prosta obsługa – wymiana narzędzia zajmuje około 15 sekund (system magnetyczny). Dzięki stołowi z podsysem podzielonym na strefy, cięty materiał jest odpowiednio pozycjonowany. Intuicyjne oprogramowanie umożliwa szybkie wczytanie projektu. Urządzenia cechuje bardzo solidna i trwała konstrukcja – urządzenia zostały zaprojektowane i są w całości produkowane we Włoszech.

Źródło: Grafmasz

www.grafmasz.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon: urządzenia Imagepress z nowoczesnymi funkcjami kontroli jakości i nadzoru nad wydrukiem
Canon wprowadza na rynek dwie nowe opcje do automatyzacji druku. Moduły Sensing Unit oraz Inspection Unit udoskonalą urządzenia serii imagePRESS C10010VP. To premierowe rozwiązania, które są kontynuacją wsparcia klientów w druku produkcyjnym. Dostawcy usług druku mogą teraz monitorować i dbać o jakość wydruków w sposób automatyczny, bez konieczności...
Interprint na Łódź Design Festival 2021
Interprint już po raz czternasty bierze udział w Łódź Design Festival. Tradycyjnie też jest fundatorem jednej z nagród w plebiscycie make me!. Wystawa towarzysząca konkursowi i prezentująca najciekawsze projekty twórców z całego świata będzie zorganizowana w przeszklonych pawilonach na terenie kompleksu OFF Piotrkowska. I właśnie tuż obok zaplanowana...
Sektor opakowań jest jedną z branż, która w pandemii radzi sobie nad wyraz dobrze. Zwiększyło się zapotrzebowanie na opakowania do wysyłki towarów zamawianych online, jedzenia na wynos czy środków czyszczących i higienicznych. O kondycji firm z sektora świadczy także ich niski poziom zadłużenia. Według danych Krajowego Rejestru Długów Informacji Gospodarczej zobowiązania te...
Heidelberg Wallbox coraz popularniejszy
Na rynku niemieckim Heidelberg jest w gronie odnoszących największe sukcesy dostawców rozwiązań do ładowania aut elektrycznych. Aby skuteczniej sprostać rosnącemu popytowi w tym sektorze, a tym samym jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję rynkową, Heidelberg uruchomił teraz drugą linię produkcyjną do ich produkcji w zakładach w Wiesloch-Walldorf.
Accuriolabel 230 w MD Labels – wdrożenie zgodnie z nową etykietą biznesową
Najnowsza współpraca drukarni etykietowej MD Labels z Konica Minolta Business Solutions Polska to dowód na to, że ultrakrótkie nakłady stanowią zauważalny odsetek zleceń i zwiastują dużą zmianę na rynku etykietowym. AccurioLabel 230 do cyfrowego druku etykiet w trybie „z roli na rolę” to odpowiedź na oczekiwania coraz bardziej wymagających...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764