logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Firma Ledvance zaufała Euvic Performance

  PR 24.11.2022, przeczytano 149 razy

Euvic Digital (Euvic Performance), rozpoczął współpracę z firmą Ledvance, producentem oświetlenia.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/firma-ledvance-zaufala-euvic-performance,398106,artykul.html

Agencja Euvic Digital zajmie się kompleksową obsługą z zakresu performance marketingu. Do zadań agencji będzie należało opracowanie audytu strony, konfiguracja analityki, opracowanie kreacji reklamowych, przygotowanie contentu na stronę, a także rekomendacji dotyczących optymalizacji sprzedaży. Po uruchomieniu sklepu, agencja zajmie się kampanią efektywnościową związaną z działalnością e-commerce marki Ledvance.

- Serwis Ledvance ma ambicje stać się ekosystemem sprzyjającym użytkownikowi i środowisku. Dzięki doskonale skonfigurowanym narzędziom i informacjom zawartym na stronie klienci mogą usprawniać procesy zakupu w zależności od swoich potrzeb i wymagań – mówi Gaweł Bogus, Marketing Director w firmie Ledvance. – Do współpracy nad projektem zaprosiliśmy Euvic Digital ze względu na ich otwartość, elastyczność i doświadczenie w branży e-commerce. Działaniami związanymi ze współpracą z influencerami zajmie się agencja Brand Buddies.

Źródło: Euvic Digital sp. z o.o.

www.euvicperformance.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
Monitory interaktywne Newline z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja ma na celu...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764