logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Firma Nikon zdobyła Red Dot Award: Product Design

  PR 28.04.2020, przeczytano 471 razy
ilustracjastrzałka

Prestiżowe wyróżnienie przyznano bezlusterkowcowi Nikon Z50 oraz obiektywowi Nikon Noct


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/firma-nikon-zdobyla-red-dot-award%3A-product-design,386805,artykul.html

Firma Nikon ma przyjemność poinformować, że jej dwa produkty otrzymały nagrody Red Dot Award: Product Design 2020. Zarówno najnowszy aparat bezlusterkowy Nikon Z50, jak i obiektyw NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct, zostały nagrodzone wysoce cenionym wyróżnieniem, wywierając ogromne wrażenie na międzynarodowym jury, które oceniało produkty biorąc pod uwagę cechy takie jak innowacja, funkcjonalność czy trwałość.

Nikon Z50

Z50 jest pierwszym aparatem bezlusterkowym Nikon formatu DX. Jego konstrukcja, funkcjonalność i niezawodność są inspirowane modelami Nikon Z7 i Nikon Z6. Aparat Nikon Z50, zapewniający doskonałą jakość zdjęć, pozwala wykonywać idealnie ostre fotografie i filmy 4K bogate w szczegóły, głębię i kolory. Jego zalety, takie jak kompaktowość, lekkość i trwałość sprawiają, że jest wygodny do portretowania i niezwykle funkcjonalny.

NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct

NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct to legendarny obiektyw do aparatów bezlusterkowych. Dzięki rewolucyjnej konstrukcji optycznej zapewnia doskonałe rezultaty przy słabym oświetleniu, a jednocześnie nawiązuje swoją koncepcją do legendarnego obiektywu Noct z bagnetem Nikon F. Ze względu na bardzo duży otwór względny oraz ogniskową, obiektyw ten jest niezwykle uniwersalny oraz zapewnia doskonałą ostrość zdjęć i płynne rozmycie tła.

ilustracjastrzałka

Red Dot Design Award to międzynarodowy konkurs w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, w którym bierze udział ponad 6500 zgłoszeń z 60 krajów. Nagrodzone projekty prezentowane są w Muzeach Red Dot Design na całym świecie. Produkty firmy Nikon będą eksponowane w Essen w Niemczech od 22 czerwca 2020 r.

Źródło: NIKON

www.nikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Po raz czwarty z rzędu reklamy banku Credit Agricole zostały nagrodzone w konkursie niezależnej kreacji reklamowej Kreatura. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów reklamowych w Polsce.
W tegorocznej edycji konkursu Effie Awards Europe w kategorii Best of Europe - FMCG znalazła się kampania "9 milionów powodów" zrealizowana dla marki Corega należącej do koncernu GSK. To jedyny projekt z Polski nominowany w tej edycji konkursu.
W tegorocznym konkursie Klubu Twórców Reklamy (KTR) agencja VMLY&R Poland zdobyła 9 nagród i zajęła 2 miejsce w rankingu kreatywności polskich agencji.
Spośród 9 projektów grupy dentsu nominowanych do KTR, aż 5 uzyskało nagrody w konkursie.
Młoda projektantka z Poznania zdobyła nagrodę w międzynarodowym konkursie
Tegoroczny 25-letni międzynarodowy konkurs na projekt opakowań Model Young Package zaprosił projektantów z całego świata do pracy nad tematem Personal Care. Świeża absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Öykü Aydınhan, zajęła pierwsze miejsce spośród dwustu uczestników
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764