logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Firma Spek rozpoczęła współpracę z agencją PR White Magick

  PR 20.07.2021, przeczytano 136 razy

Agencja PR White-Magick rozpoczęła świadczenie usług dla firmy SPEK sp. z o.o. – międzynarodowej agencji pracy. Rekrutowani przez tą firmę pracownicy znaleźli zatrudnienie min. w Milano, Gobarto, Schrag Polska, Biedronce czy na obiektach Amazona. Zakres współpracy obejmuje działania public relations oraz zarządzanie kontaktami z mediami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/firma-spek-rozpoczela-wspolprace-z-agencja-pr-white-magick,392335,artykul.html

Firmy podpisały umowę na szeroki zakres obowiązków związanych z działaniami Public Relations. Agencja White-Magick będzie zajmowała się dbaniem o dobry wizerunek firmy SPEK zarówno w relacjach zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Szczegóły dotyczące podpisanej umowy nie zostały ujawnione. Za współpracę z ramienia agencji odpowiada Kajetan Adamczak, prezes zarządu White-Magick.

Źródło: White Magick

www.whitemagick.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mbank po raz drugi partnerem MFF Nowe Horyzonty
Bezkompromisowe, artystyczne kino czeka na gości 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu. mBank po raz drugi jest partnerem Festiwalu i zaprasza wszystkich pasjonatów dziesiątej muzy na prawdziwą ucztę pod hasłem „więcej nowych horyzontów”.
Samsung The Wall o przekątnej 1000” trafia do globalnej sprzedaży
Samsung wprowadził właśnie na globalny rynek modułowy telewizor The Wall o nazwie IWA. Nowa technologia przetwarzania AI, zwiększona częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz i wszechstronne możliwości instalacji sprawiają, że najnowszy The Wall po raz kolejny wyznacza standardy dla technologii wyświetlania. Ogromny ekran o przekątnej 1000” zapewnia nieograniczoną...
Nowe wyzwania, którym musiały w pandemii stawić czoła działy marketingu, sprawiły, że znacząco wzrósł poziom zaufania do nich. Z drugiej edycji badania liderów marketingu w Polsce „CMO Survey 2021” przeprowadzonego przez firmę doradczą Deloitte Digital we współpracy z HRK oraz Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR wynika...
Roland DG ogłasza wprowadzenie nowych ploterów tnących do winylu GR2-640/540 64” i 54”
Seria CAMM-1 jest w stanie szybko i równo wyciąć prawie każdy kształt z szerokiej gamy arkuszy i folii, od cienkich samochodowych folii okiennych i folii termotransferowych do grubych arkuszy odblaskowych i szablonów do piaskowania. Zastosowania obejmują szyldy, samochodowe folie okienne, oklejanie pojazdów, odzież sportową i wiele innych.
Wyjazdowe stroje Borussii Dortmund na sezon 2021/2022
PUMA prezentuje stroje wyjazdowe Borussii Dortmund na sezon 2021/2022. W ramach specjalnej niespodzianki PUMA i Fundacja BVB "leuchte auf" pokazały nową koszulkę wyjazdową dzieciom z Nordstadtligi w Dortmundzie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764