logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Folia elektrostatyczna na ściany i inne powierzchnie

   01.06.2011, przeczytano 9695 razy
ilustracjastrzałka

Dyskret Sp. z o.o., dostawca niszowych mediów do druku - m.in. adhezyjnej folii Penstick, wprowadza na polski rynek elektrostatyczną folię ClingZ. Materiał przylegać ma do prawie wszystkich suchych wewnętrznych powierzchni bez wykorzystania kleju.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/folia-elektrostatyczna-na-sciany-i-inne-powierzchnie,12626,artykul.html

Folia ma właściwości elektrostatyczne z obu stron, nawet po zadruku, dzięki czemu można ''przyklejać'' grafiki reklamowe także zadrukowaną stroną, do szyb, witryn sklepowych, a także - już tradycyjnie - do tynku, tapet, szyb, drewna, marmuru, metalu, PVC, papieru, poliwęglanu, powierzchni lakierowanych itd. Brak kleju to brak śladów na powierzchni, możliwość wielokrotnego repozycjonowania i łatwa aplikacja. Fakt, że materiał nie wymaga specjalistycznej aplikacji, ułatwia dotarcie do odbiorców przekazu reklamowego. Folię można zadrukowywać na ploterach UV, maszynach offsetowych oraz HP Indigo (certyfikat HP).

Dzięki CilngZ można również eksponować zdjęcia i dekoracje w domach prywatnych, bez szkód dla podłoża. Po folii można pisać markerami co pozostawia pole do kolejnych zastosowań - np. podczas szkoleń, promocji, itp.

Hasło promujące nowy nośnik brzmi: ''Naelektryzowana możliwościami!'', co nawiązuje bezpośrednio do właściwości folii.

Źródło: Dyskret
www.adversio.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: anka_p

(Ania)

anka_p o sobie:

Dostawca niszowych i standardowych materiałów dla drukarni i agencji reklamy.

Więcej informacji o użytkowniku

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

"Dzięki CilngZ można również eksponować zdjęcia i dekoracje w domach prywatnych, bez szkód dla podłoża." - a co ze szkodliwością dla zdrowia?? Z czego to jest zrobione i czy bardzo śmierdzi - np. jak zwykła folia PCV?

Najnowsze w tym dziale

Traffic Design: Redesign orłowskiego targowiska
Szyldy i zewnętrzna identyfikacja wizualna to nie tylko bolączka głównych miejskich ulic. Tym razem Stowarzyszenie Traffic Design na warsztat weźmie popularne wśród gdynian targowisko na placu Górnośląskim.
Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg na launch nowych produktów marki Amway.
Serviceplan Health, międzynarodowa grupa specjalizująca się w komunikacji marketingowej produktów i usług w kategorii zdrowia i zdrowego stylu życia, wchodzi na rynek polski. Biuro w Warszawie będzie odpowiedzialne nie tylko za rozwój kompetencji grupy na lokalnym rynku, ale będzie także odgrywać rolę regionalnego hubu SP Health.
„Łazienki polecane przez życie” – wiosenna odsłona kampanii marki Cersanit
Ruszyła kolejna odsłona kampanii wizerunkowej Cersanit pod hasłem „Łazienki polecane przez życie”. W ramach kampanii marka wykorzystując wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczną wiedzę –chce budować świadomość i inspirować Polaków do działania i tworzenia indywidualnej łazienkowej przestrzeni, z wykorzystaniem najwyższej jakości...
Mimaki na targach Fespa 2019
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała dziś, że zamierza zainspirować klientów do odkrywania twórczych, innowacyjnych, dochodowych możliwości w futurystycznej atmosferze na targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, Niemcy – 14-17 maja 2019 roku). Pod hasłem „Wyobraź sobie przyszłość...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764