logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Folia serii 3M Wrap Film 2080 - nowy poziom oklejania

  PR 27.08.2019, przeczytano 647 razy
ilustracjastrzałka

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży nowego rozwiązania w segmencie folii do zmiany koloru auta marki 3M serii 3M Wrap Film 2080, które zastępuje folie s. 1080 oraz 1380.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/folia-serii-3m-wrap-film-2080---nowy-poziom-oklejania,383732,artykul.html

3M Wrap Film serii 2080 jest odpowiedzią na wymagania Klientów i potrzeby rynku aplikacji samochodowych. Nowe, innowacyjne rozwiązanie to niezrównana jakość produktu w klasie Premium i bogata paleta kolorów, która pozwoli kreować na nowo nasze pojazdy. Folia 3M Wrap Film serii 2080 dostępna będzie, w palecie 40 kolorów, już z końcem sierpnia 2019.

W całej gamie będzie posiadać odpowiedniki wszystkich kolorów folii z serii 1080, a dodatkowo pojawi się 5 nowych, ekscytujących barw, które wcześniej były oferowane wyłącznie dla serii 1380 i będą to:

 • 2080-G24 Gloss Deep Orange,
 • 2080-G53 Gloss Flame Red,
 • 2080-G55 Gloss Lucid Yellow,
 • 2080-M212 Matte Black Metallic,
 • 2080-M217 Matte Slate Blue Metallic.

Najważniejsze zalety folii 3M Wrap Film serii 2080 to:

 • warstwa ochronna na kolorach błyszczących - pozwala na zredukowanie zarysowań powierzchni i śladów po odciskach, usuwana jest bezproblemowo i czysto po aplikacji,
 • unikalne i dopasowujące się warstwy folii do podłoża – zapewniają lepszą rozciągliwość i dopasowanie się do przetłoczeń, krzywizn na podłożu, pozwalają na uzyskanie gładkiego wyglądu,
 • rozszerzona gwarancja – daje poczucie bezpieczeństwa Klientom dzięki nawet ośmioletniej gwarancji w zastosowaniach pionowych.

Etapy wprowadzania zmian:

 • etap I - od 27 sierpnia 2019 pierwsze 40 kolorów,
 • etap II - na przełomie listopada i grudnia 2019 pojawią się kolejne kolory.

Dostępność Wrap Film 1080:

 • Integart będzie oferował folię serii 1080 w odpowiednikach pierwszych 40 kolorów do serii 2080 wyłącznie do wyczerpania zapasów magazynowych,
 • pozostałe kolory są dostępne zgodnie ze stanem zapasów u producenta,
 • po zakończeniu wprowadzenia kolorów serii 2080 seria 1080 nie będzie kontynuowana.

Nowe folie są dostępne do Państwa dyspozycji w centrum konfekcji Integart Sp. z o.o. w Błoniu k/Wrocławia z możliwością zakupu na metry bieżące.

 • Szczegółowe informacje dotyczące produktu dostępne są TUTAJ

Źródło: Integart Sp. z o.o.

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Anna Górka na stanowisku New Business Director w agencji Adsone
Anna Górka w strukturze adsONE obejmie stanowisko New Business Directora. Do jej zadań będzie należało opracowanie strategii rozwoju biznesu, pozyskiwanie kluczowych klientów oraz ekspansja na rynki zagraniczne.
Rozwój agencji oraz pozyskanie kolejnych Klientów przełożyły się na awanse w MBridge - Marketing Experts. W maju i czerwcu sześciu pracowników objęło wyższe stanowiska.
Nowa edycja HP Latex serii R ‘2020: Webinarium Integart
Seria drukarek HP Latex R powstała w odpowiedzi na pytanie: „co zrobić, żeby mogło być jeszcze lepiej?”. W firmie HP to pytanie nigdy nie jest zadawane jednorazowo. To gwarantuje ciągły rozwój produktów.
Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje plotery Mutoh w Gdańsku
5 czerwca będą miały miejsce kolejne „prawdziwe Dni Otwarte” firmy Atrium Centrum Ploterowe. Tym razem plotery Mutoh zaprezentują swoje możliwości w Trójmieście.
Aldi zaprasza „Galopem na Insta!”
Ruszył oficjalny profil ALDI na Instagramie. To kolejny kanał w Social Mediach, w którym sieć aktywnie komunikuje się ze swoimi klientami. „Galopem na Insta” to hasło zachęcające do odwiedzenia profilu ALDI, gdzie użytkownicy znajdą bieżące informacje o produktach i promocjach, a także inspiracje zakupowe. Unikatową cechą komunikacji marki ma być warstwa wizualna...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764