logo
WIADOMOŚCI

Folia Vesline Bifussion na Festiwaldruku.pl

Mateusz Zawiślak  PR 07.08.2018, przeczytano 341 razy
ilustracjastrzałka

Materiał backlitowy VESLINE BIFUSSION to wysokiej jakości folia samoprzylepna wprowadzająca rewolucję w foliach okiennych stosowanych w reklamie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/folia-vesline-bifussion-na-festiwaldruku.pl,37515,artykul.html

Materiał ten łączy ze sobą najlepsze cechy funkcjonalne innych folii (OWV, folie kropelkowe, folie przeźroczyste do druku, folie białe do druku…) eliminując ich słabe punkty.

Materiał VESLINE Bifussion występuję w dwóch wersjach:

  • VESLINE Bifussion 110 E - ze specjalną powłoką dedykowaną drukowi ekosolwentowemu
  • VESLINE Bifussion 90 UV - wersja ekonomiczna dedykowana pod druk UV i latex

VESLINE Bifussion to materiał backlitowy PET. Zapewnia doskonałą ostrość detali. Dzięki zastosowaniu kleju silikonowego niezwykle łatwo aplikuje się na powierzchnie szklane bez tworzenia się bąbelków powietrza.   Po usunięciu nie pozostawia śladów. Wodoodporna.

Produkt ekologiczny nie zawierający PVC.
Wykończenie: matowe

ZASTOSOWANIE :

Wszelkiego rodzaju reklamy na szkle, grafika wystawiennicza, kasetony sklepowe, display. Przeznaczony do druku atramentami ekosolwentowymi, solwentowymi, UV i latex. Do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego.

VESLINE Bifussion  - folia, która wyróżni:

  • Efekt wizualny jaki klient może osiągnąć zarówno po stronie wewnętrznej jak i zewnętrznej jest TAKI SAM! – wyraźna, pełno kolorowa grafika z kolorami podkreślonymi światłem.
  • Podświetlenie = jeszcze lepszy efekt wizualny – dzięki padającym promieniom światła kolory na wydrukach jeszcze lepiej wyglądają, a efekt całej ekspozycji jest wzmacniany. Idealnie rozprasza światło. Materiał ten jest dedykowany również do zastosowań typowo backlitowych.
  • Optymalizacja sposobu aplikacji – już nie potrzebujesz oklejać budynków na zewnątrz przy wykorzystaniu drogiego sprzętu. Vesline Bifusion może być aplikowany wewnątrz, a uzyskany efekt jest taki sam jak przy aplikacji zewnętrzne Dodatkowo wydłuża się sezon (w porównaniu np. z folią OWV), w którym można aplikować tą folie okienną.
  • Łatwość aplikacji – dzięki zastosowaniu kleju silikonowego niezwykle łatwo aplikuje się na powierzchnie szklane bez tworzenia się bąbelków powietrza (porównywalna z foliami kropelkowymi). Po usunięciu nie pozostawia śladów. Jest wodoodporna.
  • Łatwość druku - VESLINE Bifusion dedykowana jest do druku ekosolwentowego (specjalna powłoka) i solwentowego oraz druku UV i latex.
  • Produkt ekologiczny nie zawierający PVC.
  • Dzięki odpowiedniemu składowi (materiał PET) ma optymalną sztywność jeszcze bardziej ułatwiającą aplikację oraz codzienną pracę.

Nowość od API.PL będzie można zobaczyć na stoisku F9.

Targi FestiwalDruku.pl odbywają się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa.

Bezpłatna rejestracja TUTAJ.

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Poszerzona oferta podkładów pod laminaty firmy Colop Polska
Podkład pod laminat to produkt, który doskonale nadaje się do realizacji oficjalnych certyfikatów, nagród, gratulacji, życzeń, podziękowań czy potwierdzeń udziału w szkoleniach. Po przyklejeniu do niego wygrawerowanego laminatu, blachy aluminiowej czy blachy sublimacyjnej może stać się wyszukanym dyplomem.
Drukarka Atexco Ajet 3180 – premiera Alubest na targach poligrafii reklamowej
Firma, która jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń poligraficznych oraz chemii i oprogramowania do poligrafii takich firm jak: Mutoh, Atexco,PigmentInc Ltd.Co., Pengda, Ergos, jako nowość zaprezentuje na swoim stoisku drukarkę sublimacyjną do druku transferowego ATEXCO Ajet 3180.
Leszek podsumowuje Pol’and’rock 2018
Po trzech dniach pełnych muzyki i pozytywnej energii czas pożegnać tegoroczną edycję Pol’And’Rock. Leszek wraz z festiwalowiczami po raz kolejny bawili się na nim w przygotowanej strefie, oddając się w wir zabawy i porywających dźwięków. Miasteczko Leszka to jednak nie wszystko. Podczas festiwalu dostępna była także limitowana edycja puszki Lecha...
Zaangażowanie Brother w kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego w ciągu ostatnich lat zaowocowało zredukowaniem zużycia energii o 29 proc. przez urządzenia kolorowe oraz o 10 proc. przez urządzenia monochromatyczne.
Plotery Efi serii Pro na Festiwalu Druku
12 i 13 września podczas warszawskiego Festiwalu Druku, na stoisku Atrium Centrum Ploterowe można będzie zobaczyć dwie produkcyjne maszyny LED marki EFI - Pro 16h i Pro 24f.
 
wtorek 14.08.2018, 121 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone