logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Folie Avery w ofercie Integart wsparte kampanią

  PR 18.05.2016, przeczytano 1477 razy

Firma AVERY DENNISON została założona w 1935 roku i jest obecnie jednym z najważniejszych producentów materiałów samoprzylepnych. Główna siedziba firmy mieści się w Pasadenie w Kalifornii, gdzie Avery Dennison rozwija oraz produkuje szeroką gamę materiałów skierowanych do rynku reklamy wizualnej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/folie-avery-w-ofercie-integart-wsparte-kampania,28605,artykul.html

Światowy dostawca docenił potencjał i możliwości INTEGART-u w segmencie Viscom i z początkiem maja 2016 firmy podpisały umowę o współpracy w zakresie folii Digital i Signage. Dla firmy INTEGART niezwykle ważna jest wysoka i stabilna jakość produktów oraz szeroka dostępność i rozpoznawalność marki AVERY DENNISON a jej produkty doskonale wpasowują się w strategię produktową firmy.

Podstawową grupę w pełnym zakresie kolorystycznym stanowią:

  • folie dekoracyjne Avery 500
  • folie polimerowe Avery 700
  • folie wylewane Avery 777


Z myślą o dynamicznym rynku urządzeń cyfrowych INTEGART może zaproponować swoim Klientom również folie do druku cyfrowego:

  • folie monomerowe Avery MPI 3000 z laminatami serii DOL 3000
  • folie polimerowe Avery 2803 z laminatami serii DOL 2000
  • folie wylewane Avery MPI 1104 i 1104 EA /kanalikowe/ z laminatami serii DOL 1460


INTEGART zapewnia Klientom stałą dostępność towaru na magazynie oraz możliwość zakupu materiału wg potrzeb Klientów. Przygotowane zaplecze magazynowe do konfekcji folii, w centrali w Błoniu, jest gwarancją szybkich i niezawodnych dostaw oraz pozwala firmie realizować zamówienia pod każdy projekt. Produkty Avery od 2015 roku są sprzedawane w oddziałach INTEGART na terenie Czech. Rozszerzenie obecnej współpracy gwarantuje dostępność produktów marki Avery w sprzedaży we wszystkich oddziałach INTEGART w Polsce.

Warto dodać, że rozwój oferty poszerzony o markę Avery będzie stanowił świetne uzupełnienie dla segmentu technologii HP Latex. Wszyscy użytkownicy drukarek HP Latex mogą śmiało sięgać po produkty, które objęte są Avery ICS Warranty Program. Na stronie https://averydennison-eu.color-base.com/index.php można znaleźć wszelkie potrzebne do druku cyfrowego profile ICC.

Kampania promująca ofertę folii Avery

Kluczowym hasłem kampanii, którą Integart zrealizuje najbliższym czasie jest Let’s change my world. W ramach kampanii w prasie, na portalach branżowych oraz w mediach społecznościowych będziemy promować folie kolorowe Avery 500, 700, 777 i folie do druku cyfrowego - wszystko pod hasłem: Let's colour my world oraz Let's print my dreams. Kampania będzie mieć zasięg ogólnopolski.

Kreacje przygotowane na użytek kampanii:

Więcej informacji na temat poszczególnych produktów AVERY DENNISON: http://www.integart.com.pl/pl/oferta/reklama-i-poligrafia?operation=change&sb=avery-dennison

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764