logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Folie z mikroprzyssawkami Vesline Wallcatch – trzymają zawsze i wszędzie!

| 24.01.2020 10:01

Szukasz materiału do druku, który można aplikować na każdej powierzchni? Który idealnie przylega do podłoża, nie odpada, wygląda estetycznie i nie pozostawia śladów po usunięciu? Sprawdź nasze folie z mikroprzyssawkami marki Vesline.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje folii: Vesline Wall Catch White oraz Vesline Wall Catch Clear. Są to wysokiej jakości transparentne materiały do druku z opatentowanym klejem, opartym na mikro przyssawkach. Folie przeznaczone są do krótko i długookresowej aplikacji, przede wszystkim we wnętrzach budynków.

Folie można aplikować na większości czystych i gładkich powierzchni takich jak: szyby, metal, ściany, czy płyty meblowe. Idealnie nadają się do akcji marketingowych, realizowanych w centrach handlowych, sklepach, czy miejscach użyteczności publicznej. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba prowadzenia szybkiej i często zmienianej komunikacji do klientów. Z powodzeniem można stosować je również jako ekspozycje biurowe i targowe, oznaczenia, znaki informacyjne, reklamy na witrynach, itp.

Obejrzyjcie film prezentujący zalety foli Vesline Wallcatch


Więcej informacji na naszej stronie

-----------------
API.PL Sp. z o.o.

avatar użytkownika
+ +

Aleksandrów Łódzki
wiadomości: 25
w Signs.pl od 30.09.2016
IP: 85.89.190.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764