logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

FolioGRAF w nowej siedzibie.

  PR 21.05.2002, przeczytano 1375 razy

FolioGRAF to firma o wieloletniej tradycji, prowadząca w sposób profesjonalny kompleksową obsługę reklamową firm. Oferujemy pełną gamę usług reklamowych od projektu, przez uzgodnienia do realizacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/foliograf--w-nowej-siedzibie.,1016,artykul.html

Nasze motto w działaniu:

... od ogółu do szczegółu ...

Oferujemy reklamę spójną, tworzącą jednoznaczną identyfikację Państwa Firmy w każdym z mediów. Znając realia polskiego rynku staramy się, aby nasze produkty reklamowe były konkurencyjne pod każdym względem, a współpraca satysfakcjonowała naszych klientów, dlatego stawiamy na stałą współpracę.

Wykonujemy:
tablice reklamowe, bilboardy, kasetony, bannery, pylony, grafikę na samochodach, szybach, witrynach itp. gadżety, znaczki okolicznościowe.

Opracowujemy i drukujemy:
foldery, ulotki, wydruki wielkoformatowe, wizytówki, papiery firmowe, koperty itp.

Organizujemy kampanie:
reklamowe, prasowe, mobilowe, internetowe, prezentacje multimedialne, wystrój stoisk targowych.

Już dziś skontaktuj się z nami, aby uzgodnić szczegóły współpracy.

NOWE BIURO ZAPRASZA
Kraków, Al. Pokoju 5 pok. 46
tel.(12) 411 55 88
tel./fax (12) 412 38 05
Parking - wjazd od ulicy Rogozińskiego


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: foliograf

(FolioGRAF Pracownia Reklamy - Kraków)

foliograf o sobie:

Usługi reklamowe: projektowanie grafiki i konstrukcji reklamowych. Reklama świetlna, przestrzenna i tradycyjna. Reklama na samochodach. Produkujemy tablice, kasetony, pylony i otoki reklamowe. Druk wielkoformatowy i laminowanie wydruków na gorąco.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe opakowania herbat marki Big-Active
Właśnie ruszyła kampania VOD herbat czarnych Big-Active – marki, która zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty. W swojej ofercie posiada m.in. najbardziej popularną czarną herbatę Pure Ceylon pochodzącą z najlepszych na świecie, cejlońskich plantacji. To właśnie tam jest zrywana i pakowana. Konsumenci deklarują, że z roku na rok spożywają coraz więcej herbaty...
Communication Unlimited dla Suzuki Boxing Night
Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują wspólnie galę boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night IV. Za komunikację wizualną oraz informowanie o wydarzeniu w mediach społecznościowych odpowiedzialna jest agencja Communication Unlimited.
Awans w PR Inspiration
W agencji PR Inspiration Agnieszka Kurczych awansowała na stanowisko Senior PR Managera. Odpowiada za całościową obsługę w zakresie PR i social mediów wieloletnich klientów agencji z branży retail: Galerii Krakowskiej, Silesia City Center oraz centrum handlowego Forum Koszalin. Agnieszka Kurczych koordynuje pracę kilkuosobowego zespołu specjalistów z zakresu...
Dawid Borowiec nowym dyrektorem marketingu w Żywiec Zdrój
Jako nowy dyrektor marketingu Żywiec Zdrój, Dawid Borowiec pokieruje działaniami marki, w misję której wpisana jest troska o środowisko i zachęcanie ludzi, by pili zdrowiej.
Neuron Agencja PR rozpoczęła współpracę z EZRA UKSW – organizacją, która realizuje autorski model opieki środowiskowej w społeczności lokalnej na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764