logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

FolioGRAF w nowej siedzibie.

  PR 21.05.2002, przeczytano 1384 razy

FolioGRAF to firma o wieloletniej tradycji, prowadząca w sposób profesjonalny kompleksową obsługę reklamową firm. Oferujemy pełną gamę usług reklamowych od projektu, przez uzgodnienia do realizacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/foliograf--w-nowej-siedzibie.,1016,artykul.html

Nasze motto w działaniu:

... od ogółu do szczegółu ...

Oferujemy reklamę spójną, tworzącą jednoznaczną identyfikację Państwa Firmy w każdym z mediów. Znając realia polskiego rynku staramy się, aby nasze produkty reklamowe były konkurencyjne pod każdym względem, a współpraca satysfakcjonowała naszych klientów, dlatego stawiamy na stałą współpracę.

Wykonujemy:
tablice reklamowe, bilboardy, kasetony, bannery, pylony, grafikę na samochodach, szybach, witrynach itp. gadżety, znaczki okolicznościowe.

Opracowujemy i drukujemy:
foldery, ulotki, wydruki wielkoformatowe, wizytówki, papiery firmowe, koperty itp.

Organizujemy kampanie:
reklamowe, prasowe, mobilowe, internetowe, prezentacje multimedialne, wystrój stoisk targowych.

Już dziś skontaktuj się z nami, aby uzgodnić szczegóły współpracy.

NOWE BIURO ZAPRASZA
Kraków, Al. Pokoju 5 pok. 46
tel.(12) 411 55 88
tel./fax (12) 412 38 05
Parking - wjazd od ulicy Rogozińskiego


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: foliograf

(FolioGRAF Pracownia Reklamy - Kraków)

foliograf o sobie:

Usługi reklamowe: projektowanie grafiki i konstrukcji reklamowych. Reklama świetlna, przestrzenna i tradycyjna. Reklama na samochodach. Produkujemy tablice, kasetony, pylony i otoki reklamowe. Druk wielkoformatowy i laminowanie wydruków na gorąco.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platige Image pozyskało 6 mln zł na projekty gamingowe
Platige Image zakończyło prywatną emisję akcji, w ramach której pięciu inwestorów instytucjonalnych nabyło 240 tys. akcji, stanowiących 7% w podwyższonym kapitale, podała spółka. Pozyskany kapitał w wysokości 6 mln zł będzie w całości przeznaczony na realizację pierwszych projektów gamingowych, w związku z nową strategią Spółki na lata 2021-2025.
Obiektyw Voigtlander Ultron I i II 28 mm f/2,0 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam zaprezentować nową wersję obiektywu Voigtlander Ultron 28 mm f/2,0 z mocowaniem Leica M.
Mary Kay uruchamia Suite 13TM:
Globalna marka kosmetyczna Mary Kay Inc. i działające w jej ramach Global Design Studio przedstawiają Suite 13TM, innowacyjne wirtualne doświadczenie kosmetyczne, które wykorzystuje wirtualną rzeczywistość do stworzenia wersji cyfrowej pierwszego wirtualnego showroomu Mary Kay. Zaprojektowany przy użyciu najnowszej technologii wirtualnej rzeczywistości nowy Suite 13TM oferuje...
SPi Global zmienia markę na Straive
SPi Global zaprezentował swój nowy awatar pod nazwą Straive (wymawiany tak samo jak słowo „strive” - „strajw” [dążyć]). Po licznych zmianach, jakie zaszły w ostatnich latach, w tym dużych przejęciach, otwarciu nowych strumieni przychodów czy dalszej konsolidacji kluczowych działów przedsiębiorstwa, nowa marka na nowo definiuje propozycję...
Kampania #Szczepimysię dedykowana rocznikom 1962-1973
Od 12 kwietnia trwa kampania informacyjna #SzczepimySię skierowana do osób w wieku 48-59 lat. Wszyscy urodzeni w latach 1962-1973, którzy są zainteresowani szczepieniem przeciw COVID-19, mają możliwość zarejestrować się na konkretny termin. Ambasadorem kampanii jest znany i lubiany aktor Cezary Pazura.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764