logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Forum reklamy i poligrafii

wiadomości: 951

Tylko jeśli What the Font nie podołał...

wiadomości: 1276

Na tym forum klienci końcowi mogą poprosić o pomoc lub opinię wykonawców reklam. Nie umieszczamy tu ogłoszeń ani próśb o oferty!

wiadomości: 1094

Chcesz usłyszeć opinie o swoim projekcie zanim wygłosi ją klient? Jeśli masz odwagę poddać go pod dyskusję, zrób to tutaj!
Forum dostępne tylko dla członków Klubu Signs.pl

wiadomości: 22153

Dla rozpoczynających zawodową przygodę reklamą: masz pytanie zbyt trywialne jak na forum profesjonalistów? Pytaj - w tym dziale nikt nie będzie miał o to pretensji. Ale UWAGA: nie zadawaj pytań nieprzemyślanych, na które ciężko jest udzielić rzeczowej odpowiedzi. Nie wymagaj aby koledzy podawali Ci „na tacy” odpowiedzi, które sam bez problemu znajdziesz korzystając z naszej wyszukiwarki lub przeglądając forum. Dobra rada Admina Czyściciela: Włóż minimum wysiłku w samodzielne zdobycie łatwo osiągalnych informacji, a unikniesz niepotrzebnych komentarzy i docinków ;-)

wiadomości: 6144

Potrzebne „wektory”, logo itp. Prośby o pliki potrzebne w pracy lub o pomoc w konwersji formatu plików. Tylko legalne!

wiadomości: 33046

Pytania bez reklamowania: użytkownicy wymieniają uwagi o dostawcach, produktach i usługach. Obowiązuje kategoryczny zakaz prezentowania ofert przez dostawców! Jeżeli jesteś zainteresowany taką ofertą, skieruj jednocześnie pytanie do Strefy Dostawców.

wiadomości: 18897

Kłopoty warsztatowe: sprzęt, oprogramowanie, materiały, montaż... UWAGA: Zanim umieścisz tu wpis, sprawdź Fora Specjalistów i upewnij się, że nie ma tam działu poświęconego problemowi, który chcesz poruszyć!wiadomości: 7953

Firma, praca, klienci: masz problemy prawne, podatkowe, kłopoty z szefem, pracownikiem, klientem? Szukasz pomysłów na biznes? Nie Ty jeden – spróbuj podzielić się nimi w tym dziale.
Forum dostępne tylko dla członków Klubu Signs.pl

wiadomości: 469

Opinie na temat systemu dotacji z funduszy Unii Europejskiej dla firm z branży reklamowej i poligraficznej. Porady i pytania dotyczące uzyskania wsparcia.

wiadomości: 2674

Ceny, płace, koszty: zamiast zbierać wyceny u konkurencji podając się za klienta, zapytaj tutaj: Jak to wycenić?
Forum dostępne tylko dla członków Klubu Signs.pl

wiadomości: 2176

Tematy nie pasujące do pozostałych szufladek na tym forum...

wiadomości: 874

Gdzie zdobyć wiedzę i umiejętności, w których szkoleniach warto brać udział? Co czytać, gdzie znaleźć przykłady, na których można się uczyć?

wiadomości: 1514

Za i przeciw nowym przepisom, ocena skutków ich wprowadzania przez samorządy, pomysły na radzenie sobie z problemami wynikającymi z zaostrzenia regulacji i wprowadzenia opłat reklamowych.wiadomości: 950

wiadomości: 3317

wiadomości: 3635wiadomości: 811

Szkolenia, warsztaty, dni otwarte itp. okazje. Jeżeli jesteś dostawcą dla branży reklamowej i poligraficznej możesz umieścić tu swój komunikat. W wypadku ważniejszych wydarzeń nie zapomnij o opublikowaniu notki prasowej w Serwisie informacyjnym!

wiadomości: 0

Bezpłatne porady najlepszych specjalistów z dziedzin prawa związanych z praktyką biznesową branży reklamowej, marketingowej i poligraficznej: prawo autorskie, prawo własności przemysłowej, prawne regulacje i ograniczenia w marketingu i reklamie, mediach, poligrafii... Nasi eksperci będą udzielać odpowiedzi w sposób niezobowiązujący, zgodnie ze swoimi możliwościami czasowymi.

wiadomości: 585

Tutaj możesz zwrócić się o pomoc techniczną do przedstawicieli firm i serwisantów. W tym dziale możesz powtórzyć pytanie skierowane do klientów/użytkowników, zamieszczone w innym miejscu na Forum.

wiadomości: 2125

Szukasz sprzętu, materiałów? Skieruj tutaj prośbę o oferty sprzedaży do dostawców branżowych, którzy w tym dziale mogą swobodnie zamieszczać materiały o charakterze handlowym i marketingowym. W tym dziale możesz zdublować pytanie zamieszczone jednocześnie w dziale pytań do klientów/użytkowników.wiadomości: 3165

Ludzie poważni tu nie zaglądają ;-)
Forum dostępne tylko dla członków Klubu Signs.pl

wiadomości: 245

Uwagi i dyskusje dotyczące problemów wynikających z najnowszej zmiany interfejsu.

wiadomości: 16

Tutaj anonsujemy i wyjaśniamy na bieżąco najważniejsze zmiany wprowadzane w Regulaminie Signs.pl. Prosimy nie rozpoczynać w tym dziale własnych wątków.

wiadomości: 5848

Dyskusje off-topic, sprawy towarzyskie, wrażenia z imprez branżowych, targów, dyskusje na temat konkursów, wystaw, szkoleń itp.
Forum dostępne tylko dla członków Klubu Signs.pl

wiadomości: 4714

Pomysły, uwagi, propozycje dotyczące spraw technicznych, funkcjonalności i zawartości serwisu. Propozycje nowych działów, funkcji i treści.wiadomości: 395

Tutaj lądują wątki najbardziej zatwardziałych śmieciarzy usiłujący reklamować się kosztem naszym i naszych użytkowników. Spam jest formą kradzieży - archiwizujemy przypadki spamu na forum aby przestrzec przed kontaktami z firmami, które dopuszczają się takich nadużyć dowodząc, że działają nieuczciwie, nie szanując naszych gości i użytkowników.

wiadomości: 12

Tutaj możesz popróbować swoich sił zanim oficjalnie wystąpisz na forum.
Forum dostępne tylko dla członków Klubu Signs.pl

wiadomości: 1040

Tutaj admin-czyściciel zrzuca wątki, które wymagały ingerencji ze względów regulaminowych i nie wnosiły nic do dyskusji, zaśmiecając forum.wiadomości: 188


Forum dostępne tylko dla użytkowników kont zweryfikowanych

wiadomości: 6

Kwestie związane z usługami adresowanymi do użytkowników kont zweryfikowanych.
Forum dostępne tylko dla użytkowników kont zweryfikowanych

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764