logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Foto Inspiracje - konkurs Canon i Komputronik

  PR 29.07.2014, przeczytano 3004 razy

Rozpoczęła się pierwsza edycja konkursu „Foto Inspiracje”, organizowanego przez Komputronik i Canon. Pasjonaci fotografii, którzy nie rozstają się ze swoim aparatem lub smartfonem, mogą do 31 sierpnia zgłaszać swoje zdjęcia związane z latem i wakacjami. Na zwycięzców czeka lustrzanka Canon EOS 1200D z kitowym obiektywem 18-55 mm oraz drukarka do zdjęć Canon SELPHY CP910 wraz z torbą do jej przenoszenia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/foto-inspiracje---konkurs-canon-i-komputronik,22284,artykul.html

Tematem pierwszej edycji „Foto Inspiracji” jest lato w kadrze. Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 sierpnia umieścić zdjęcie w specjalnej aplikacji na facebookowym profilu Komputronik. Zgłoszona fotografia może być wykonana w dowolnej technice cyfrowej lub analogowej, dopuszczalne są też niewielkie modyfikacje obrazu, takie jak kadrowanie, wyostrzenia, zmiana nasycenia barw oraz kontrastu, winieta, konwersja do czerni i bieli oraz sepia.

Do finału zostanie zakwalifikowanych 20 zdjęć z największą liczbą polubień. Wyróżnione fotografie będzie można oglądać na wystawach w salonach Komputronik Megastore w Warszawie i Poznaniu, a ich autorzy wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez specjalistów z firmy Canon oraz Marka Jabłońskiego, fotografa i przewodniczącego jury konkursu. 

Nagroda główna, lustrzanka cyfrowa Canon EOS 1200D z kitowym obiektywem EF-S 18-55 DC III, zostanie przyznana autorowi zdjęcia najwyżej ocenionego przez jury konkursu. Głosy użytkowników serwisu Facebook zdecydują o tym, kto zostanie laureatem nagrody publiczności, którą stanowi kompaktowa drukarka do zdjęć Canon SELPHY CP910 z WiFi wraz z torbą do przenoszenia. Ponadto, dla uczestników konkursu i osób głosujących zostały przygotowane vouchery zniżkowe na zakupy w salonach Komputronik Megastore w Warszawie i Poznaniu oraz rabaty w sklepie internetowym z młodą sztuką Gallery Store.

Konkurs Foto Inspiracje przeznaczony jest dla wszystkich pasjonatów fotografii, niezależnie od sprzętu jaki posiadają. Wakacje to okres szczególnie sprzyjający robieniu zdjęć,  stały się więc one tematem pierwszej edycji naszego konkursu. Zapraszamy wszystkich, którzy mają dobre oko i nie chcą chować do szuflady zdjęć ze swoich letnich wyjazdów – zachęca Izabela Sadurska z działu marketingu Komputronik S.A.

Pierwsza edycja konkursu „Foto Inspiracje” trwa od 21 lipca do 31 sierpnia 2014 roku. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 15 września. Edycja jesienna potrwa od października do listopada, zaś zimowa odbędzie się w styczniu i lutym 2015 roku.

Aplikacja konkursowa dostępna jest pod adresem:
https://www.facebook.com/komputronik?sk=app_467939593270340

Źródło: Komputronik S.A.

www.komputronik.pl/foto_inspiracje

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dawid Szczepaniak jurorem Clio Awards 2024
Dawid Szczepaniak, Chief Creative Officer VML Poland, zasiądzie w składzie jury Clio Awards w kategorii Social Media. 
Najlepsze kreacje reklamowe 2023 nagrodzone przez Biuro Reklamy TVP
Biuro Reklamy TVP po raz dziewiąty wyróżniło najlepsze kreacje reklamowe wyznaczające najwyższe standardy językowe w przekazach komercyjnych oraz odgrywające istotną rolę społeczną i kulturalną. Wśród laureatów tegorocznego finału konkursu Złota Mowa Reklamowa znalazły się: Fundacja Avalon, Jerónimo Martins Polska i PGE Polska Grupa Energetyczna. Wyróżnienia otrzymały...
Kaufland: Klip „Balon” wyróżniony w konkursie OLX „Liderzy Rekrutacji”
Połączenie działań komunikacyjnych Kaufland z pasją jednego z pracowników zostało nie tylko pozytywnie odebrane przez internautów, ale także docenione przez ekspertów HR i employer brandingu. Utwór „Balon” został wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu OLX „Liderzy Rekrutacji”, a sami odbiorcy okrzyknęli go mianem...
Kampania „Teraz Mnie Widzisz?” z nagrodą Biura Reklamy TVP
Ogólnopolska kampania społeczna Fundacji Avalon została wyróżniona nagrodą Biura Reklamowego TVP w kategorii Odpowiedzialność Społeczna. Akcja Złota Mowa Reklamowa zorganizowana została po raz dziewiąty i jak co roku ma na celu wyróżnienie najlepszych kreacji reklamowych, które odznaczają się nie tylko formą wyrazu, lecz także najwyższymi standardami...
Aspirin C z nagrodą w konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023
Digitalowa kampania reklamowa produktu Aspirin C, do której agencja MullenLowe Warsaw przygotowała strategię i kreację, otrzymała nagrodę w międzynarodowym konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023 w kategorii Precision Marketing Campaign & Activaction.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764