logo
WIADOMOŚCI

Fotoartfestival: Epson zaprasza na warsztaty portretu fotograficznego

Mateusz Zawiślak  PR 12.10.2017, przeczytano 371 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 13-29 października 2017 r. odbędzie się kolejna edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w obszarze fotografii w Polsce - FotoArtFestiwal Podczas cyklu wystaw i imprez obecna będzie również firma Epson.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/fotoartfestival:-epson-zaprasza-na-warsztaty-portretu-fotograficznego,34086,artykul.html

W piątek, 13 października, uroczystą wieczorną galą w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej rozpocznie się oficjalnie po raz siódmy biennale FotoArtFestival. Na to jedno z czołowych w tej części Europy wydarzeń związanych z fotografią złoży się kilkanaście wystaw, spotkań autorskich i warsztatów poświęconych tej dziedzinie sztuki. Obejrzeć będzie można podczas nich prace wybitnych artystów, w tym m.in. Michaela Ackermana (Niemcy), Michała Adamskiego (Polska), Zisisa Kardianosa czy Jewgenija Wasina (Rosja).

Jedną z firm, która po raz kolejny wsparła przedsięwzięcie swym doświadczeniem, technologiami i zapleczem technicznym, jest Epson. Oparte na technologii piezoelektrycznego druku atramentowego urządzenia fotograficzne i wielkoformatowe z logo firmy posłużyły do druku wystawianych prac. Warto wspomnieć, że odbywający się z udziałem publiczności wydruk zdjęć Frieke Janssens (Belgia) na Epson SureColor SC-S80610 z myślą o ich prezentacji na FAF był jedną z atrakcji wrześniowych targów OOH w Warszawie.

W trakcie imprezy Epson współorganizuje także dwudniowe warsztaty fotografii portretowej "PORTRET – od ujęcia do wydruku" (w dniach 27 – 28 października). Piątek będzie dniem fotografowania, w sobotę nastąpi dalsza praca z obrazem (z wykorzystaniem tabletu), kalibracja monitora i druk. Warsztaty poprowadzi Jakub Kaźmierczyk, fotograf i bloger, przy wsparciu ekspertów z Epson, Eizo, Wacom, Olympus i PermaJet. Udział w nich jest bezpłatny, otwarty i wymaga jedynie rejestracji na stronie: www.eizo.pl/portret-od-ujecia-do-wydruku. Adres wydarzenia to: Bielsko-Biała, Kubiszówka, ul. Słowackiego 17.

Jak mówi Grzegorz Mencfel, Business Account Manager – LFP w Epson: - Mimo rozwoju technologii wyświetlania, wciąż najlepszym medium do prezentacji zdjęć jest wydruk i papier. Posiadając ogromne doświadczenie w dziedzinie druku, Epson po raz kolejny oddaje sprawdzoną technologię i wiedzę ekspertów na potrzeby dzielenia się wiedzą podczas warsztatów.

Źródło: Epson

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Ikonos: Prezentacje, warsztaty i inspiracje na Festiwalu Druku
Podczas wrześniowego Festiwalu Druku, dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty i prezentacje nowych produktów na stoisku fabryki materiałów samoprzylepnych i powlekanych IKONOS.
Sony 24 mm F1,4 G Master: Stałoogniskowy obiektyw do korpusów pełnoklatkowych
Nowy, stałoogniskowy obiektyw szerokokątny o dużym otworze przysłony ma zwartą konstrukcję, najmniejszą w swojej klasie wagę[i] i znakomitą ostrość nawet przy F1,4
ING podpowiada „jak mieć więcej klientów”
W nowym spocie reklamowym ING zachęca firmy do skorzystania z rozwiązań, dzięki którym mogą mieć więcej klientów. Oczekiwania klientów mogą przetestować z narzędziem Testuj Pomysł a płatności realizować poprzez imoje.
Birell: Piwo bez alkoholu, ale wsparte kampanią
Birell – piwo bezalkoholowe o właściwościach izotonicznych jest już dostępne w wybranych sieciach sklepów w Polsce. Birell ma być propozycją dla osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sport i szukających orzeźwienia w trakcie i po wysiłku fizycznym. Wprowadzeniu marki na rynek towarzyszy kampania promocyjna.
Akcja „Butelka w grze” - drugie życie opakowań zwrotnych
Ponad 1.700 puszek i butelek zebrali w miniony piątek na warszawskich Bulwarach Wiślanych wolontariusze Grupy Żywiec, którzy tego dnia w ramach akcji „Butelka w Grze” przekonywali odpoczywających nad Wisłą warszawiaków, że warto dać butelce zwrotnej i innym opakowaniom drugie życie. W ten sposób Grupa Żywiec po raz kolejny włącza się w promocję...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone