logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Fotograficzne drukarki termiczne Samsunga

   28.06.2005, przeczytano 802 razy

Samsung wchodzi na nowy rynek. SPP-2040 i SPP-2020 to dwa pierwsze modele drukarek fotograficznych w ofercie tego producenta.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/fotograficzne-drukarki-termiczne-samsunga,2856,artykul.html

Urządzenia wykorzystują technologię druku termicznego, a wodoodporne fotografie nie podlegają zjawisku blaknięcia obrazu.

Wydruk pojedynczego zdjęcia o wymiarach 10 x 15 cm trwa około 1 minuty. Drukarki komunikują się z komputerem za pośrednictwem portu USB 2.0 lub bezprzewodowo – opcjonalnie można dokupić moduł Bluetooth. Podstawowa różnica pomiędzy modelami SPP-2040 i SPP-2020 to 2-calowy kolorowy panel LCD i czytnik kart pamięci flash – umieszczone w modelu 2040. Wymiary zewnętrzne obydwu urządzeń to 180 x 136 x 67 mm

Kupując nowe drukarki fotograficzne Samsunga – model SPP-2040 kosztuje w Wielkiej Brytanii 198 funtów, a uboższa wersja urządzenia 129 funtów – użytkownik dostaje 10 arkuszy papieru.

Źródło: Gizmodo

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Obiektyw Voigtlander APO Lanthar I 50 mm f/3,5 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym obiektywie marki Voigtlander przeznaczonym do aparatów dalmierzowych Leica M.
Heytex Ecotex Frontlit w ofercie Antalis
Baner, który nie zawiera PVC? Materiał, który jest ultralekki, ale superwytrzymały? Wakacje już się zaczęły, ale nasi Zieloni Bohaterowie nie zwalniają tempa. Powitajcie jedną z naszych nowości – Heytex Ecotex Frontlit.
Pils odświeża identyfikację i komunikację
„Nasz PrzePils na piwo” to hasło kampanii reklamowej Lecha Pils promującej nowe opakowania piwa, prosto z Wielkopolski. Marka wprowadza na rynek butelki i puszki w nowej szacie graficznej, podkreślając lokalność Pilsa.
Sony ZV-E10 II i obiektyw E PZ 16–50 mm F3.5–5.6 OSS II
Sony wprowadza na rynek aparat ZV-E10 II, będący drugą generacją bestsellerowego modelu ZV-E10i. Korpus ZV-E10 jest obecnie podstawowym aparatem w przeznaczonej dla twórców treści serii Sony ZV. Stanowi wszechstronne, nieduże i łatwe w użyciu narzędzie dla początkujących i zaawansowanych twórców. Nowy ZV-E10 II będzie miał...
PLL LOT szuka strategicznej agencji reklamowej
Polska Grupa Lotnicza S.A., w imieniu Polskich Linii Lotniczych LOT S.A., ogłasza przetarg na wybór strategicznej agencji reklamowej do współpracy przy opracowaniu i realizacji kampanii wizerunkowej oraz bieżącej obsługi działań komunikacyjnych marki dla PLL LOT S.A.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764