logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Fotoreporterzy „Wyborczej” nominowani do Grand Press Photo

  PR 22.05.2023, przeczytano 199 razy

Jury 19. edycji Grand Press Photo nominowało do finału tegorocznego konkursu 301 zdjęć 57 autorów. Wśród nich jest siedmioro fotoreporterów „Wyborczej” - w tym Jakub Porzycki i Agnieszka Sadowska, którzy dostali po dwie nominacje. Gratulujemy!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/fotoreporterzy-_wyborczej_-nominowani-do-grand-press-photo,400066,artykul.html

Jury Grand Press Photo 2023 nominowało do finału konkursu 301 zdjęć 57 autorów. Aż 9 nominacji trafiło do fotoreporterów „Gazety Wyborczej” - są nimi:

  • Łukasz Cynalewski – Jolanta opiekuje się 27-letnią córką z porażeniem mózgowym (kategoria Fotoreportaż – ludzie)
  • Agnieszka Sadowska – Julie z Rwandy uratowana w Puszczy Białowieskiej (kategoria Ludzie oraz Projekt dokumentacyjny)
  • Jakub Porzycki – policja ściga na Wawelu aktywistę Franka Vetulaniego (kategoria Wydarzenia oraz Kultura, hobby, sport)
  • Krzysztof Ćwik – burzenie pomnika Armii Radzieckiej pod Wrocławiem (kategoria Wydarzenia)
  • Cezary Aszkiełowicz – ryby z zatrutej Odry (kategoria Klimat, odpowiedzialność)
  • Michał Ryniak – otwarcie największej farmy fotowoltaicznej w Polsce (kategoria Klimat, odpowiedzialność)
  • Jakub Włodek – USA. Dom Gary’ego zniszczony przez huragan (kategoria Klimat, odpowiedzialność)

Ich fotografie można obejrzeć TUTAJ.

Wyniki prestiżowego konkursu fotografii prasowej w Polsce poznamy 23 maja.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Podcasty 2023”
Moc podcastów nie słabnie, o czym świadczą wyniki badania przeprowadzonego w ramach Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna. Okazuje się, że PODCAST JEST DOSKONALE ROZPOZNAWALNĄ FORMĄ TREŚCI I ZETKNĘŁO SIĘ Z NIM 85 PROC. WSZYST- KICH UŻYTKOWNIKÓW INTERNETU. Co więcej, niemal dwie trzecie internautów deklaruje, że słucha podcastów, a prawie...
Grupa Play nabyła 100% udziałów operatora telekomunikacyjnego Syrion Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach. Transakcja ta przyczyni się do poszerzania zasięgu usług internetu światłowodowego i telewizji cyfrowej, zapewniając klientom indywidualnym, jak i biznesowym, najwyższą jakość usług i wolność wyboru.
IMM: RMF FM, Wirtualna Polska oraz Onet na podium rankingu
Po miesiącu przerwy na szczyt najbardziej opiniotwórczych mediów powraca RMF FM. Jak podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM), w kwietniu 2023 roku stacja była cytowana przez inne media ponad 2,2 tysiąca razy. Na drugim miejscu znalazła się Wirtualna Polska z liczbą tylko 17 odwołań mniej. Trzecią pozycję zajmuje Onet, na który powoływano się blisko...
Bazujący na sztucznej inteligencji program, przygotowany przez polskich naukowców, pomoże w pracy moderatorom, którzy czyszczą internet z nielegalnych treści. Program ma rozpoznawać wideo, obrazy i teksty o charakterze pedofilskim.
W czwartek, 1 czerwca o godz. 15:00, na stronie głównej Onet.pl ukaże się premierowy odcinek programu „Onet Europa”, którego autorką jest dziennikarka Dorota Bawołek. W cyklicznym programie poruszane będą ważne kwestie europejskie, istotne z polskiego punktu widzenia. Gośćmi programu będą europarlamentarzyści oraz unijni urzędnicy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764