logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Fratria tworzy Sieć Przyjaciół portalu Wpolityce.pl i tygodnika „Wsieci”

  PR 23.01.2017, przeczytano 823 razy

Grupa Medialna Fratria uruchomiła na portalu wPolityce.pl łatwy dostęp do subskrypcji tygodnika „wSieci” w pakiecie z miesięcznikiem „wSieci Historii”, na wszystkich urządzeniach – komputerze, smartfonie i tablecie. Specjalnie dla członków Sieci Przyjaciół redakcja publikuje wydanie „wSieci Extra”. Do Sieci dołączyć można poprzez konto wPolityce.pl oraz pod adresem – www.siecprzyjaciol.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/fratria-tworzy-siec-przyjaciol-portalu-wpolityce.pl-i-tygodnika-_wsieci_,31164,artykul.html

Sieć Przyjaciół to społeczność czytelników serwisu wPolityce.pl i tygodnika „wSieci”. Członkowie społeczności otrzymają dostęp do e-wydań  (pliki PDF) tygodnika „wSieci”, miesięcznika „wSieci Historii” oraz na czas trwania subskrypcji do specjalnych e-wydań „wSieci Extra” – w pierwszym specjalnym wydaniu redakcja publikuje zestaw dwunastu wywiadów przeprowadzonych przez Jacka i Michała Karnowskich w 2016 roku. Dodatkowo członek Sieci Przyjaciół może zamówić cotygodniowy newsletter z najlepszymi artykułami z portalu wPolityce.pl, który będzie otrzymywać  bezpośrednio na wskazaną skrzynkę e-mail.

- Zgodnie z zapowiedziami realizujemy założenia strategii rozwoju grupy w internecie, wykorzystując potencjał tygodnika „wSieci” – tytułu uznanego przez czytelników, a także najpopularniejszego miesięcznika historycznego – „wSieci Historii”. Sieć Przyjaciół jest społecznością czytelników, którzy korzystają z mediów elektronicznych, a którym oferujemy ekskluzywne, dodatkowe treści przygotowane przez zespół cenionych publicystów – mówi prezes Grupy Medialnej Fratria, Romuald Orzeł.

Sieć Przyjaciół zakłada możliwość wykupienia dostępów miesięcznych (w cenie 19,99 pln), kwartalnych, półrocznych i rocznych. Roczny dostęp, w cenie 159,99 pln premiowany jest prezentem – markową koszulką Red is Bad z logo „wSieci”.

Sześć lat temu Michał Karnowski otwierając portal wPolityce.pl pisał, że intencją niewielkiego zespołu jest stworzenie medium dynamicznego i nowoczesnego, nieustannie rozwijającego się, dostosowanego do nowych nawyków korzystania z mediów, ale i budującego społeczność. Dziś wPolityce.pl realizuje tę zapowiedź.

- Jesteśmy liderami rynku w wielu dziedzinach, ale wciąż się rozwijamy, zmieniamy zarówno portal, jak i nasze tytuły prasowe, reagując na potrzeby czytelników i odbiorców – mówi dziś Michał Karnowski, członek zarządu Grupy Medialnej Fratria odpowiedzialny za redakcje wydawnictwa. - Mimo przeciwności i wielu ataków tygodnik „wSieci” to dziś najsilniejsze pismo pilnujące polskiej racji stanu w naszej ojczyźnie. Wokół portalu i tygodnika wyrosło wiele innych przedsięwzięć, wytworzyło się silne, łączące doświadczenie z młodością, środowisko. Od początku wszystkie pieniądze jakie pozyskujemy, przeznaczamy na rozwój. Ani jedna złotówka nie została zmarnowana – mówi Karnowski, przypominając, że wykupienie dostępu do Sieci Przyjaciół jest też sposobem na wsparcie działań mediów konserwatywnych.

- Sieć Przyjaciół to przede wszystkim środowisko, społeczność ludzi, którzy chcą być blisko spraw poruszających emocje Polaków, ale też chcą być w kontakcie z publicystami i dziennikarzami niezależnych mediów. Stając się członkami Sieci Przyjaciół pomagają rozwijać te media, dla których dobro Polski jest sprawą nadrzędną – mówi Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika „wSieci”.

Do tej pory e-wydanie „wSieci” dostępne było w aplikacji wSieci na urządzeniach z systemem iOS (iTunes)  oraz Android (GooglePlay).  Aplikacja pozwala na korzystanie z wydań w formacie PDF wzbogaconych o interaktywne funkcje (share, video, galerie zdjęć). Teraz, dzięki Sieci Przyjaciół dostęp do prostej w obsłudze subskrypcji otrzymają też użytkownicy komputerów - czytelnicy portalu wPolityce.pl.

- Nasz portal od miesięcy figuruje w ścisłej czołówce najbardziej opiniotwórczych serwisów internetowych w Polsce. Czytelnicy doceniają wiarygodność zamieszczanych informacji i niezależność prezentowanych na naszych stronach opinii – podkreśla Marzena Nykiel, redaktor naczelna portalu. – Wierzę, że dzięki Sieci Przyjaciół społeczność naszych czytelników będzie chętnie korzystać z dodatkowych treści i wydań „wSieci” przygotowywanych specjalnie dla tych odbiorców, którzy cenią łatwy i nowoczesny sposób odbioru prasy i mediów, także na smartfonach.

Zmienia się też sposób prezentacji materiałów wideo na stronie wPolityce.pl.
- Teraz w wygodnym panelu wideo dostępnych jest kilka najciekawszych filmów, udostępnionych w serwisie – zarówno lubiane przez użytkowników komentarze publicystów tygodnika „wSieci”, krótkie rozmowy dziennikarzy portalu z gośćmi redakcji, jak i materiały zewnętrzne – wyjaśnia Maciej Wośko, dyrektor wydawniczy Fratrii. – To pierwszy krok do udostępnienia rozbudowanej sekcji wideo w portalu.

Z publikacji w Sieci Przyjaciół można korzystać zarówno na komputerze oraz na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony, e-czytniki, które obsługują format PDF), a każde wydanie oznaczone jest unikalnym, indywidualnym adresem odbiorcy. Aby dołączyć do  Sieci Przyjaciół należy zarejestrować się w serwisie www.wpolityce.pl do konta czytelnika.

- Zapraszamy do grona członków naszej społeczności. Wierzymy, że dzięki stałej subskrypcji naszych pism i przygotowanych specjalnie dla naszych Przyjaciół wydań, będziemy stałymi gośćmi w Waszych domach. Dzięki rozwojowi technologii możemy Wam zaproponować prosty dostęp do większego zbioru ciekawych artykułów, dobrej publicystyki i opinii – do mediów tworzonych z pasją i z misją, z wiarą w siłę interesu narodowego, do mediów opartych o polski kapitał i wartości konserwatywne – czytamy w liście skierowanym do użytkowników portalu wPolityce.pl.

Źródło: Grupa Medialna Fratria

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

II tura w mediach społecznościowych – porównanie kandydatow
Choć wyniki wyborów samorządowych zostały już ogłoszone, w wielu miastach wojewódzkich wciąż nie udało się wyłonić prezydentów miast podczas I tury wyborów. Należy zauważyć, że zgodnie z raportem PRCN „Kandydaci na Prezydentów miast wojewódzkich w social mediach - Który z kandydatów na prezydentów...
Fake kNOw more: emocje a podatność młodzieży na dezinformację
Młodzi ludzie są bardzo narażeni na manipulację w internecie. Często klikają w różne treści nie zdając sobie sprawy, że robią to pod wpływem emocji. To właśnie one stanowią punkt wyjścia w programie Fake kNOw more , który pokazuje młodzieży, że lepsze rozpoznawanie emocji, pozwala podejmować bardziej przemyślane decyzje także te w internecie....
Raport Seegame: potencjał reklamowy Twitcha
Reklamy na platformach live streamingowych są coraz popularniejszym sposobem dotarcia do pożądanych grup odbiorców – na Twitchu, już co trzecia osoba zwraca na nie uwagę 1 . Które kreacje przyciągają wzrok społeczności, co motywuje ją do oglądania reklam, a także jakie elementy powinien zawierać angażujący przekaz? Open Mobi (na...
Polskie Radio z wpisem o stanie likwidacji w KRS
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako reprezentant Skarbu Państwa będącego właścicielem 100% akcji Spółki, informuje, że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy dokonał wpisu do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, na mocy którego Polskie Radio zostało postawione w stan likwidacji. Jedynym uprawnionym organem do zarządzania Spółką jest likwidator Paweł Majcher.
KRRiT: Sygnał Radia Maryja zakłócano z Rosji
Sekretarz Wykonawczy IGO EUTELSAT informuje Przewodniczącego KRRiT:
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764