logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Miki2020: wpisy użytkownika

@reklamarudniki Dzięki wielkie za normalną wypowiedź. Jeśli mam być szczery, to ja nie wiem gdzie ta firma jest, mnie poproszono tylko o wybór koszulek - dlatego poprosiłem o pomoc. Temat uznaję za wyczerpany, bo z wielu wiadomości, tych milszych i tych mniej milszych udało mi się wywnioskować iż w tym przedziale cenowym nie ma sensu nic innego szukać, a jak nam się ta koszulka zniszczy, to kupimy następną może nawet lepszą. Dzięki wszystkim za info. Pozdrawiam.

13.02.2014 | autor: Miki2020 | Kącik klienta

Pomimo wszelakich dalszych pociśnięć na mą osobę, to odpowiem na Wasze pytania i rozterki. Firma ta to znajomi mojego znajomego, ludzie zabiegani z którymi ja nie mam kontaktu, a mój znajomy jest, że tak powiem osobą która nie lubi się narzucać i tak cud, że zagadał w ogóle o nadruk po małej cenie. Dlatego koszulek szukamy na własną rękę. Pozdrawiam.

13.02.2014 | autor: Miki2020 | Kącik klienta

Hmm, ja rozumiem wszechobecne oburzenie profesjonalistów, jednak postawcie się na miejscu laika, nieznającego się na tym. (Zapomniał wół jak cielęciem był.) Interesuje nas jakość, ale w granicach rozsądku, tak jak napisałem jest to koszulka do imprez a jak wiadomo tam lubię się one niszczyć i dlatego koszulki reklamowe. Jedyne o co poprosiłem to o pomoc w wybraniu odpowiedniej. Dziękuję za lincz, dziękuję za wypowiedzi drwiące jak i dziękuję za te całkiem normalne z których coś wyniosłem. Pozdrawiam.

12.02.2014 | autor: Miki2020 | Kącik klienta

Nicoart, 2014-02-12 20:00 Pozwolę sobie zacytować kolegę "Przepraszam za zamieszanie, ale lepiej będzie jak edytuję swój post. Zupełnie niepotrzebne były słowa krytyki. Niczego nie wniosły, a mogłyby wprowadzić nerwową atmosferę." Albo jestem niereformomowalnie głupi, albo Twoja wiadomość nic nie...

12.02.2014 | autor: Miki2020 | Kącik klienta

Witam. Z góry chciałbym przeprosić iż poniekąd dubluję pewne tematy, ale aż tak dobrze nie znam się na koszulkach(wcale się nie znam) i nie potrafię wybrać odpowiedniej koszulki pod nadruk. Mam 3 typy, a że jest zakaz wstawiania ofert, to pozwólcie, że zamieszczę screeny owych koszulek i pomożecie wybrać mi najlepszą pod nadruk. Nadruk nie będzie skomplikowany, będzie to koszulka grupy przyjaciół na wypady. Przód: na wysokości klatki piersiowej "Oszczędzaj wodę!" pod spodem na jakieś 1/2 koszulki piwo w szklance 0.5l(szczególy, szczególki - nie znam się),...

12.02.2014 | autor: Miki2020 | Kącik klienta

1
Strona 1 / 1 (postów: 5)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764