logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

arkona: wpisy użytkownika

avatar użytkownika

Witam szanowne towarzystwo z pytaniem: czy znacie może jakiś porządny ploterowy flex z sublistopem ? oczywiście tylko produkcyjny i najlepiej na podkładzie bezklejowym (odpowiednik video sisera tyle że ten jest oczywiście zwykły i sublimację przepuszcza) korzystałem z siserowego sublistopu ale jestem niezadowolony - klejowy podkład doprowadza mnie do szału; PS to samo. Miałem też do czynienia z viscarowskim fleksem sports film NV - gorzej niż jw ponieważ oprócz męki z klejowym podkładem zauważyłem że elektryzuje i dosłownie przyciąga wszelkie...

24.02.2020 | autor: arkona | Znakowanie, DTG, termotransfer, sublimacja
avatar użytkownika

nie dogadaliście się z wykonawcą - on nie jest Wernyhorą i nie czyta w twoich myślach przy subl transferem ZAWSZE będziesz miał taki efekt przy pluciu bezp z plotera ustawić można wielkość przebitki na drugą stronę (patrz flagi) ale to już trzeba zawsze dopowiedzieć aby później nie szukać dziury w całym..

03.01.2019 | autor: arkona | Bannery i flagi
avatar użytkownika

ale ignorancja, wręcz głupota! a jak w czasie wichury to badziewie przez durnia jakiegoś postawione spadnie i zrobi komuś krzywdę? to dopiero będzie płacz... idź człowieku do inżyniera z UPRAWNIENIAMI konstrukcyjnymi który projekt przeliczy a co najważniejsze - się pod tym podpisze.

20.03.2018 | autor: arkona | Piaskownica

1
Strona 1 / 1 (postów: 3)
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764