logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

FT1000: RTB House wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych

  PR 01.03.2019, przeczytano 502 razy

RTB House – działająca globalnie, polska firma specjalizująca się w innowacyjnych technologiach marketingowych, została ponownie uznana przez Financial Times za jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw na naszym kontynencie. Spółka RTB House zajęła 3 miejsce spośród 13 polskich firm z sektora technologicznego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ft1000%3A-rtb-house-wsrod-najszybciej-rozwijajacych-sie-firm-technologicznych,381464,artykul.html

Financial Times, we współpracy ze Statista, po raz kolejny dokonał przeglądu i analizy najbardziej innowacyjnych oraz najszybciej rozwijających się europejskich firm. Efektem prac jest lista 1000 firm, które osiągnęły najwyższy wzrost przychodów w latach 2014-2017.

W tym okresie spółka RTB House wypracowała wzrost przychodów o 721%, osiągając poziom 43,6 milionów euro w 2017 roku. W ciągu 4 lat liczba pracowników potroiła się. Obecnie zespół tworzy ponad 400 osób.

- To wielki zaszczyt znaleźć się ponownie w gronie najszybciej rozwijających się firm w Europie. Jest to niezwykle ważne dla nas jako firmy technologicznej, która nieustannie rozwija i podnosi jakość swojej oferty produktowej, skierowanej do całej branży e-commerce. - podkreśla Daniel Surmacz, COO w RTB House. - Obecnie patrzymy w przyszłość i chcemy poszerzać posiadaną przez nas wiedzę, technologię oraz zasoby, które pomogą nam opracowywać kolejne, przełomowe rozwiązania. Dobrym przykładem tego, jak w praktyce realizujemy tę wizję jest uruchomienie dwóch nowych działów: AI Marketing Lab i Creatives Lab.

Od momentu założenia spółka RTB House zmienia branżę marketingową, a wykorzystanie deep learningu jest postrzegane jako prawdziwy przełom. Po pomyślnym wdrożeniu deep learningu w 100 proc. algorytmów, firma RTB House ponownie rzuciła wyzwanie sobie i branży reklamowej otwierając w maju 2018 roku AI Marketing Lab – oddzieloną od głównego działu R&D jednostkę, zajmująca się rozwojem nowych rozwiązań z pogranicza marketingu-technologii.

Źródło: RTB House

www.rtbhouse.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Redesign orłowskiego targowiska
Szyldy i zewnętrzna identyfikacja wizualna to nie tylko bolączka głównych miejskich ulic. Tym razem Stowarzyszenie Traffic Design na warsztat weźmie popularne wśród gdynian targowisko na placu Górnośląskim.
Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg na launch nowych produktów marki Amway.
Serviceplan Health, międzynarodowa grupa specjalizująca się w komunikacji marketingowej produktów i usług w kategorii zdrowia i zdrowego stylu życia, wchodzi na rynek polski. Biuro w Warszawie będzie odpowiedzialne nie tylko za rozwój kompetencji grupy na lokalnym rynku, ale będzie także odgrywać rolę regionalnego hubu SP Health.
„Łazienki polecane przez życie” – wiosenna odsłona kampanii marki Cersanit
Ruszyła kolejna odsłona kampanii wizerunkowej Cersanit pod hasłem „Łazienki polecane przez życie”. W ramach kampanii marka wykorzystując wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczną wiedzę –chce budować świadomość i inspirować Polaków do działania i tworzenia indywidualnej łazienkowej przestrzeni, z wykorzystaniem najwyższej jakości...
Mimaki na targach Fespa 2019
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała dziś, że zamierza zainspirować klientów do odkrywania twórczych, innowacyjnych, dochodowych możliwości w futurystycznej atmosferze na targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, Niemcy – 14-17 maja 2019 roku). Pod hasłem „Wyobraź sobie przyszłość...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764