logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Fujifilm podsumowuje targi Remadays Warsaw 2024

  PR 14.02.2024, przeczytano 1018 razy
ilustracja

Innowacyjne maszyny i ciekawe aplikacje oraz możliwości na lepszy biznes w czasach ogromnej konkurencji – to najważniejsze elementy, jakie zaprezentowała na stoisku firma Fujifilm wraz ze swoim partnerem – firmą MK Press setkom gości z różnych stron świata podczas targów RemaDays Warsaw 2024. Wydarzenie odbywało się od 30 stycznia do 2 lutego w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy i zakończyło się dla firmy ogromnym sukcesem – sprzedana maszyna Revoria, wiele rozpoczętych rozmów handlowych i bardzo duże zainteresowanie prezentowaną ofertą, przede wszystkim wydrukami pochodzącymi z maszyn Fujifilm. Na żywo na stoisku firmy pracowały urządzenia: Revoria Press PC1120, Apros Pro oraz Acuity Prime Hybrid LED UV. Odwiedzający je goście mogli zapoznać się również z możliwościami maszyny Jet Press 750 HS – inkjetowej maszyny drukującej w formacie B2 na bazie tuszy wodnych. Firma już dziś zapowiada kolejne ciekawe wydarzenie, jakie będzie organizowane dla klientów w dniach 19 - 20 marca, gdzie będzie można zobaczyć w pracy „na żywo” pierwszą na świecie arkuszową maszynę tonerową drukującą w formacie B2 - Revoria Press GC 12500, której wydruki również były prezentowane podczas targów RemaDays Warsaw.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/fujifilm-podsumowuje-targi-remadays-warsaw-2024,403103,artykul.html

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko – mówi Agnieszka Głowacka, Business Development Manager POD w firmie Fujifilm. – Spotkanie z Państwem było dla nas ogromną przyjemnością, a możliwość wsłuchania się potrzeby klientów z branż poligraficznej, reklamowej i wielu innych była dla nas cennym doświadczeniem, zwłaszcza, że mając tak bogatą ofertę mogliśmy na wiele z tych potrzeb odpowiedzieć, wiele rozwiązań zaprezentować, a także zainspirować nimi wiele przedsiębiorstw, których przedstawiciele pojawili się na naszym stoisku. Wydruki z maszyn Fujifilm budziły naprawdę wielki zachwyt u gości. Prezentowały one możliwości naszych maszyn, które są naprawdę bardzo duże, wszystko zależy od pomysłu ich użytkowników, a te mogą być bardzo różne. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się pokazy maszyn „na żywo”, jakie odbywały się przez wszystkie dni targowe na naszym stoisku. Równie ciekawe były dla nas rozmowy na temat lepszego biznesu w czasach tak dużej konkurencji. Widać wyraźnie, że firmy poszukują pomysłu na to, by wyróżnić się spośród innych ofert, by zainteresować klientów czymś innym, lepszym, nowym i co ważne - niekoniecznie tańszym. Nasze portfolio doskonale odpowiada na takie potrzeby klientów. Już dziś zapraszamy Państwa na spotkanie z nami, jakie przygotowujemy dla klientów z Polski w marcu, gdzie zaprezentujemy maszynę Revoria Press GC12500”.

Revoria Press GC12500 już wkrótce w pokazach „na żywo”

To pierwsza na rynku cyfrowa maszyna arkuszowa drukująca w formacie B2, która wykorzystuje technologię suchego tonera. Wydajne rozwiązanie zaprojektowane jest z myślą o jeszcze szerszym dostępie do wysokiej jakości dwustronnego druku cyfrowego w formacie B2 przy użyciu produkowanego we własnym zakresie tonera Super EA-Eco. Maszyna może drukować dwustronnie na papierze o wymiarach do 750 x 662 mm, co – jak podaje firma - jest największym formatem arkusza B2 dla maszyny cyfrowej w branży. Oznacza to, że potrafi drukować sześć stron A4 na arkuszu, a także obsługiwać różne gramatury papieru od 64 do 450 g/m² i drukować na szerszej gamie podłoży, w tym na papierze syntetycznym. Ponadto firma Fujifilm znacznie skróciła tu typową linię produkcyjną dla operatora maszyny, łącząc podajnik, wykładanie papieru i panel sterowania po jednej stronie, co nie tylko ułatwia pracę, ale także redukuje jej czas. „Z pewnością warto się z nią zapoznać bliżej, dlatego już dziś zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie z firmą Fujifilm” – mówi Agnieszka Głowacka.

ilustracjastrzałka

Agnieszka Głowacka

Drukowanie „na żywo”

Podczas targów RemaDays Warsaw firma Fujifilm zaprezentowała z kolei w pracy „na żywo” maszynę Revoria Press PC1120, umożliwiającą drukowanie w sześciu barwach w jednym przebiegu - CMYK plus dwie dodatkowe do wyboru spośród sześciu dostępnych barw specjalnych: białej, złotej i srebrnej, różowej czy toneru przezroczystego (dla podłoży gładkich bądź fakturowanych). „Pokazy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem gości – mówi Agnieszka Głowacka - a jeszcze większym wydruki końcowe z tej maszyny, bo to one prezentowały zaledwie namiastkę jej ogromnych możliwości. Jest to urządzenie, które budzi zainteresowanie nie tylko wśród przedstawicieli branży poligraficznej, ale także reklamowej oraz wielu innych, które potrzebują wydruków, by opakować swoje produkty, dodać do nich instrukcje obsługi czy inne informacje, a także wydrukować materiały marketingowe, opakowania, katalogi, fotoalbumy czy książki. Okazuje się, że pomysły na drukowanie rodzą się w nawet najdalej oddalonych od poligrafii branżach, czego dowodem był przekrój gości odwiedzających nasze stoisko”.

Wielu z naszych gości poszukuje aktualnie inspiracji dla swoich biznesów – na ich zmianę, poszerzenie czy możliwość zaproponowania swoim dotychczasowym klientom czegoś nowego, a ta maszyna to umożliwia” – mówi Agnieszka Głowacka.

To urządzenie znacznie skraca procesy produkcyjne, a innowacyjna, 10-bitowa głębia barw daje możliwość odwzorowania tu ponad miliarda barw, co gwarantuje jakość na poziomie technologii offsetowej. „Zapraszamy wszystkich, którzy nie dotarli na targi RemaDays Warsaw do kontaktu z nami, chętnie przedstawimy Państwu jej ogromne możliwości. A tych, których zainteresowało urządzenie podczas tego wydarzenia zapraszamy do kontynuowania rozmów z nami” - mówi Agnieszka Głowacka.

Urządzenie pozwala na drukowanie unikatowych produktów końcowych takich jak różnego rodzaju akcydensy, opakowania, etykiety, książki, a także wysokiej jakości zdjęcia, albumy artystyczne itp. niezależnie czy są to małe czy większe nakłady, które z kolei pozwalają użytkownikom tego urządzenia uzyskiwać wyższe marże.

Kolejną prezentowaną maszyną podczas targów RemaDays Warsaw na stoisku Fujifilm była wielokrotnie nagradzana w segmencie wielkoformatowym maszyna z serii Acuity Prime Hybrid LED UV. „To najlepsza w swojej klasie maszyna, która oferuje najwyższą jakość i wydajność na różnorodnych, sztywnych i elastycznych nośnikach - mówi Wojciech Bartczak, Senior Area Sales Manager. - Dostrzegali to również nasi klienci, którzy mieli okazję porównać ją z wieloma innymi urządzeniami prezentowanymi na targach RemaDays Warsaw. Acuity Prime Hybrid LED UV korzysta z najnowszych technologii, oferuje doskonałą wydajność, jakość wydruków wykorzystując do tego najnowsze atramenty z serii Uvijet HM. Niezawodność Acuity Prime Hybrid LED UV to wynik połączenia tych wszystkich technologii. Zachęcamy zainteresowanych do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej”.

Wydruki są tym, co goście lubią najbardziej…

Zarówno te pochodzące z maszyn, jakie pracowały na stoisku, jak również z innych urządzeń Fujifilm, jakie prezentowaliśmy gościom robiły na nich ogromne wrażenie. W zasadzie dzieje się tak zawsze, bo prezentują one ogromne możliwości naszych urządzeń” – mówi Agnieszka Głowacka.

Wśród nich były pochodzące ze wspomnianej maszyny Revoria Press GC12500, której pokazy już wkrótce organizuje firma Fujifilm oraz Jet Press 750 HS - zaawansowanej cyfrowej maszyny inkjetowa z obsługą arkuszy B2 czwartej generacji, która zapewnia nowy standard w druku cyfrowym, gwarantuje przełomową wydajność na poziomie 5400 arkuszy na godzinę, druk danych zmiennych z pełną prędkością oraz wszechstronny druk na różnych podłożach i zapewnia użytkownikom także wyjątkowe parametry środowiskowe.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak dużego zainteresowania naszych gości prezentacją Fujifilm podczas targów RemaDays Warsaw – podkreśla Agnieszka Głowacka. – Szerokie możliwości naszych maszyn, ich wydajność, innowacje technologiczne wszystko to przekłada się na możliwość większej konkurencyjności na niełatwym dziś rynku zleceń, a tego dotyczyło wiele z rozmów z klientami odwiedzającymi nasze stoisko. Bardzo cieszy nas fakt, że poszukują oni w nas doradcy, a my możemy przy takich okazjach poznać bliżej potrzeby rynku, by w jeszcze większym stopniu na nie odpowiadać. To jedna z największych wartości tegorocznych targów RemaDays Warsaw. Dziękujemy za nią wszystkim i zapraszamy do kolejnych spotkań z Fujifilm”.

Źródło: Fujifilm Poland

www.fujifilm.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Brother DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN: urządzenia typu 3w1
Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne wygenerowanie wysokiej jakości wydruków. Urządzenia zostały tak stworzone, aby usprawnić proces druku i zmniejszyć jego koszt.
Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR: drukarki wielofunkcyjne
Sharp wprowadza trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii,...
Epson AM-C400 i AM-C550 - atramentowe drukarki A4
Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
Stora Enso poinformowała, że stworzona przez tę firmę pianka opakowaniowa Papira jest z powodzeniem stosowana nie tylko w różnych branżach przemysłu, jako materiał zabezpieczający transportowane produkty, ale też służy do ochrony dzieł sztuki. Baiba – artystka używająca w swojej twórczości szkła – wykorzystuje materiał Papira do bezpiecznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764