logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gabriela Wolak buduje dział „Business Growth” w ContentHouse

  PR 18.04.2019, przeczytano 258 razy

Nowa rola w krakowskiej agencji content marketingowej ContentHouse została powierzona Gabrieli Wolak. Jako Business Growth Manager zadba ona o usprawnienie procesów handlowych i stworzenie pionu „Business Growth” w strukturze agencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gabriela-wolak-buduje-dzial-_business-growth_-w-contenthouse,382153,artykul.html

Nowa członkini zespołu ContentHouse przez całą karierę zawodową związana jest z handlem, realizując działania sprzedażowe dla wielu branż. Business Growth Manager dotychczasowe doświadczenie zdobywała m.in. w zespole sprzedażowym FreshMail, gdzie odpowiadała za poszerzanie grona nowych klientów oraz reprezentowanie firmy jako prelegent na konferencjach i szkoleniach marketingowych.

– Dołączenie Gabrieli Wolak do zespołu to kolejny etap rozwoju naszej agencji. Wraz z jej pojawieniem się na pokładzie ContentHouse, rozpoczynamy budowę i rozwój nowego, ważnego działu w naszej strukturze. Jestem przekonany, że duże doświadczenie oraz niezwykła osobowość Gabrieli przyczynią się do poszerzania portfolio i stworzenia zupełnie nowej jakości naszych relacji z klientami – mówi Grzegorz Miłkowski, CEO w ContentHouse.

Gabriela Wolak z wykształcenia jest absolwentką filologii polskiej i to język, szczególnie ten sprzedażowy, obok dobrej kuchni jest jej największą pasją.

– Objęcie tego stanowiska jest dla mnie jednocześnie wielką radością i sporym wyzwaniem, ponieważ jestem odpowiedzialna za inicjowanie i rekomendowanie zmian, które podniosą biznesową wydajność agencji. Oznacza to bezustanne poddawanie w wątpliwość już istniejących procesów lub kwestionowanie wcześniejszych decyzji o ich braku. Dopilnowanie, by wszystkie zmiany przebiegały lekko, to fascynujące zadanie, wymagające od mnie każdego dnia rozgrywania wielu piłek jednocześnie. Mocno wierzę w produkt i ludzi, z którymi mam okazję teraz pracować. Ta zmiana, zachodzi o tyle łatwiej, że mogę korzystać ze wsparcia nowych kolegów i przełożonego – mówi Gabriela Wolak, Business Growth Manager.

Źródło: ContentHouse

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plakaty kubańskie lat 60. i 70. na tle twórczości plakatowej w Polsce i Czechosłowacji
Wystawa w Muzeum Plakatu w Wilanowie prezentuje wybór 169 plakatów z Kuby, Czechosłowacji i Polski z lat 60. i 70. XX wieku. Układ dzieł na ekspozycji umożliwi publiczności porównanie rozmaitych koncepcji i stylistyk artystycznych oraz sposobów i technik druku w podobnych lub wręcz tych samych tematach podejmowanych przez artystów z krajów...
20-lecie Galerii Rusz w Muzeum Plakatu w Wilanowie
Prezentacja dokumentacji 150 prac z dorobku artystów Joanny Górskiej i Rafała Góralskiego, tworzących od sierpnia 1999 roku sztukę, która ma poRUSZać i prowowokować do myślenia. Zapraszamy do zapoznania  z wyborem 150 prac z 20-letniej działalności Galerii Rusz, które będą prezentowane na ekranie w Galerii Format B1.
Przejdźmy na Ty w różnych stylach – nowa kampania Tyskiego
19 sierpnia br. ruszyła nowa kampania telewizyjna marki Tyskie „Przejdźmy na Ty w różnych stylach”, w której pojawiają się trzy Tyskie nowości – Pszenne, Pilzne i Palone.  Spot można zobaczyć w telewizji i internecie. Kampania potrwa do końca roku.
Agencja będzie odpowiadać za przygotowanie strategii kreatywnej i wdrożenie nowej platformy komunikacji w kanałach online należących do serwisu prezentującego oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości. CTM będzie również wspierać kreatywnie działania z zakresu performance marketingu i zajmie się realizacją spotu promocyjnego przeznaczonego do kanałów digitalowych.
Nowości od Canon na Festiwaludruku.pl
Tradycyjnie już w połowie września (18-19.09) przedstawiciele branży poligraficznej i reklamowej spotkają się w warszawskiej hali EXPO XXI. FestiwalDruku.pl to bowiem jedno z największych wydarzeń poświęconych kreatywnym rozwiązaniom poligraficznym dla niemal każdej branży. W tym roku gwiazdą na stoisku Canon (stoisko E5) będzie najnowsza wersja drukarki rolowej Océ...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764