logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gadgetfun i Topq w gronie Członków PIAP

  PR 24.08.2020, przeczytano 2436 razy

Mimo nieustającej pandemii grono Członków Polskiej Izby powiększyło się dwóch nowych graczy tego rynku. Członkami PIAP zostały firmy Gadgetfun oraz TOPQ.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gadgetfun-i-topq-w-gronie-czlonkow-piap,388175,artykul.html

Firma Gadgetfun prowadzi działalność na szeroko pojętym rynku reklamy i marketingu, koncentrując się na sprzedaży artykułów reklamowych i ich znakowaniu. Firma nie proponuje szablonowych produktów, a upominki ujmujące oryginalnością i praktycznością. Od samego początku stawia na wzorowy poziom obsługi klienta i jakości oferowanych produktów. Firma powstała z zamiłowania do gadżetów i dokłada wszelkich starań by realizacje spełniały oczekiwania klienta. W swojej ofercie posiada ponad 80 000 produktów, realizując najbardziej nietypowe zlecenia, by zapewnić Klientom nieograniczoną możliwość wyboru. Jak podkreśla Wioleta Baran, Właściciel Gadgetfun, tym, co wyróżnia firmę, jest 150% zaangażowania i profesjonalizmu. Gadgetfun tworzy upominki reklamowe na miarę potrzeb klienta, zapewniając optymalne rozwiązania w zakresie wyboru produktów i metod znakowania, a także kompleksową obsługę od pomysłu po gotowy produkt.

- Zdecydowaliśmy się na członkostwo w PIAP chcąc się nieustannie rozwijać i móc podnieść wartość firmy, a tym samym jeszcze lepiej wspierać swoich klientów – mówi Wioleta Baran, Właściciel firmy Gadgetfun.

TOPQ to nowocześnie zarządzana firma produkcyjno-usługowa z siedzibą w Gdańsku. Dzięki kompleksowej obsłudze jest jednym z krajowych liderów w produkcji znakowanej odzieży oraz gadżetów reklamowych. Możliwości produkcyjne maszyn i urządzeń w TOPQ to ponad 7000 znakowań dziennie. Firma znakuje kompleksowo wszystkie artykuły reklamowe. Sitodruk, transfery, nadruki cyfrowe, haft, znakowanie tworzyw sztucznych, grawer laserowy, sublimacja oraz szwalnia pozwalają firmie spełniać oczekiwania klientów. Klientów, którzy motywują właścicieli do podejmowania działań nakierowanych na rozwój.

- Chcemy dołączyć do liderów w branży reklamowej, gdyż razem możemy być silniejsi. Tylko taka współpraca pozwoli nam być silną konkurencją na rynkach europejskich i tworzyć innowacyjne projekty – mówi Dariusz Bucior, Współwłaściciel TOPQ Bucior Bukowski sp j.

Źródło: Polska Izba Artykułów Promocyjnych

www.piap-org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ViralTalk przystąpiło do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja ViralTalk.
Semwaw#2 – startup edition
semWAW 22 marca impreza semWAW powraca do Campusu Google. semWAW#2, czyli bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie, ponownie zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego.
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja Brandlift.
Współpraca IAB Polska z WSIiZ wchodzi na wyższy poziom
Wyższa Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współpracuje z IAB Polska od 2017, rozwijając programy kształcenia, wymieniając doświadczenia i standaryzując kompetencje w branży. W ramach tej współpracy kandydaci mogą zdawać egzamin DIMAQ także w Rzeszowie, a nie jak wcześniej tylko w siedzibie IAB Polska w Warszawie. Wszystko za sprawą pierwszego...
Przewodnik po DSA (Akt o Usługach Cyfrowych)
DSA (Digital Services Act, Akt o Usługach Cyfrowych) to jedna z najważniejszych regulacji branży internetowej ostatnich lat, zwana potocznie konstytucją internetu. Jest to akt prawny Unii Europejskiej, który nakłada na firmy cyfrowe w całej UE odpowiedzialność za treści zamieszczane na ich platformach w celu tworzenia bezpieczniejszego środowiska internetowego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764