logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gadżet z jajem: foremki do jajek

  PR 10.01.2013, przeczytano 1853 razy
ilustracjastrzałka

Fortress Gifts proponuje klientom kuchenny, nietypowy upominek promocyjny. Gadżet z jajem to niekonwencjonalny, zabawny produkt promocyjny.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gadzet-z-jajem%3A-foremki-do-jajek,17657,artykul.html

Dedykowany rodzicom, dzieciom oraz wszystkim ceniącym humor i fantazję w kuchni. Barwne foremki nadają ugotowanym jajkom na twardo przeróżne kształty, ciesząc i pobudzając apetyt największych niejadków! Wystarczy ugotować jajko na twardo, umieścić je w foremce i zanurzyć ją na 10 minut w zimnej wodzie, gotowe! Tak przygotowane jajko może stanowić ozdobę stołu lub być składnikiem drugiego śniadania.

Gadżet wykonany z tworzywa sztucznego, dostępny w postaci wielu szablonów (króliczki, rybki, autka, serduszka). Foremki do jajek to bezpieczny produkt, spełnia normy jakościowe, nadaje się do kontaktu z żywnością.

Źródło: Fortress S.A.

www.fortressgifts.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Blanka1210

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plakaty laureatów III edycji konkursu Design by Śliwka Nałęczowska podbijają polskie miasta. Prezentacja zwycięskich prac, zainspirowanych hasłem „Śliwka Nałęczowska jest kobietą”, stanowi część jesiennej kampanii reklamowej marki Śliwka Nałęczowska.
Remadays Warsaw 2021 – „Kreatywni. Otwarci na nowe
Zbliżająca się edycja targów z pewnością będzie wyjątkowa. Pierwsza połowa roku była trudna dla każdego z nas i zweryfikowała wiele planów. Ten czas pokazał, że trzeba być przygotowanym na wyzwania. Dlatego warto otworzyć się na nowe, na to co przyniesie przyszłość. Zgodnie z kilkuletnią tradycją międzynarodowe targi reklamy i druku odbędą się w Ptak Warsaw Expo w...
Znanylekarz.pl w kampanii społecznej „Ty czujesz, my dbamy”
Kampania "Ty czujesz, my dbamy" skierowana jest do pacjentów z problemami skórnymi i ma na celu uświadomienie, że takie problemy, jak wysuszenie, zaczerwienienie, podrażnienie czy swędzenie to sygnały, których nie należy bagatelizować. Ważne, aby szybko znaleźć ich przyczyny i podjąć odpowiednie leczenie, a do tego potrzebna jest konsultacja specjalisty, w tym przypadku...
X-Rite i Reprograf-Grafikus zapraszają na kolejne webinarium nt kontroli barwy
Firmy X-Rite i Reprograf-Grafikus zapraszają na kolejne webinarium przy „Kolorowej filiżance herbaty…”. Już 20 października br odbędzie się drugie webinarium z serii „Kolorowa filiżanka herbaty z X-Rite i Reprograf-Grafikus”. Teraz tematem głównym będzie „Aplikacja eXact manager” i jest skierowane głównie do drukarni i...
Niestandardowa realizacja Valentino na nośnikach Warexpo
Reklama OOH może być świetnie zaprojektowana, budzić sensację, a do tego może być elegancka, ekskluzywna i elektryzująca. Spółka Warexpo po raz kolejny połączyła rozwiązania wystawiennicze z elementami reklamy ulicznej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764