logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gainward prezentuje karty 3060 Ti

  PR 01.12.2020, przeczytano 514 razy
ilustracjastrzałka

Wiodąca marka na rynku kart graficznych dla entuzjastów -  Gainward z dumą prezentuje nowe karty z układem NVIDIA GeForce RTX 30 - Gainward GeForce RTX 3060 Ti Phoenix i Gainward GeForce RTX 3060 Ti Ghost.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gainward-prezentuje-karty-3060-ti,389402,artykul.html

Wykorzystująca architekturę NVIDIA Ampere i drugą generację jednostek NVIDIA RTX, czyli najpotężniejszą na świecie platformę do gier na komputery PC z obsługą ray tracingu i wspomaganą sztuczną inteligencją, karta GeForce RTX 3060 Ti zapewnia niesamowitą rozgrywkę w rozdzielczości 1080p i 1440p już w cenie od 399 USD (polskie ceny w dalszej części informacji).

RTX 3060 Ti obsługuje trzy innowacje: NVIDIA DLSS zwiększające wydajność, które jest teraz dostępne w ponad 25 grach; NVIDIA Reflex zmniejszające input lag i sprawiające, że gry są bardziej responsywne dając graczom dodatkową przewagę nad przeciwnikiem; oraz NVIDIA Broadcast - zestaw wykorzystujących SI ulepszeń audio i wideo, w tym wirtualne tła i usuwanie szumów, które użytkownicy mogą stosować do czatów, rozmów przez Skype i spotkań wideo. Niezależnie od tego, czy grasz w tradycyjne tytuły na pecetach, czy korzystasz z aplikacji kreatywnych i profesjonalnych, czy też zachwycasz się najnowszymi tytułami wykorzystującymi ray tracing, takimi jak Cyberpunk 2077, Call of Duty: Black Ops Cold War, Watch Dogs: Legion lub innymi, GeForce RTX 3060 Ti zapewnia najlepsze możliwe wrażenia w swojej klasie dla każdego, wszędzie!

Seria Gainward GeForce RTX 3060 Ti Phoenix ma nowy, ciekawszy design. Wykorzystując możliwości oświetlenia ARGB, przy użyciu najnowszej wersji aplikacji Expertool, oferuje spersonalizowane efekty oświetlenia, dopasowane do preferencji gracza.

Seria Gainward GeForce RTX 3060 Ti Ghost jest wyposażona w chłodzenie z dwoma wentylatorami i podświetlenie RGB. Obie konstrukcje zapewniają cichą pracę nawet pod dużym obciążeniem, wyposażone są też w funkcję „Zero RPM”. Gainward GeForce RTX 3060 Ti Phoenix „GS” i Gainward GeForce RTX 3060 Ti Ghost OC są fabrycznie podkręcone, zapewniając dodatkową liczbę klatek na sekundę dla najbardziej wymagających entuzjastów gier. Dzięki tym kartom użytkownicy będą mogli doświadczyć zupełnie nowej jakości gier w rozdzielczości 4K.

  • RTX 3060Ti Phoenix GS – 2219 PLN
  • RTX 3060Ti Phoenix – 2.169 PLN
  • RTX 3060Ti Ghost OC – 2.079 PLN
  • RTX 3060Ti Ghost – 1.999 PLN

Źródło: Palit Microsystems Ltd.

www.palit.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rozwiązanie antywirusowe Bitdefender: cyberochrona urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta bizhub
Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w dedykowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed...
Inglot nowym klientem Grupy Komunikacja Plus
Do klientów Grupy Komunikacja Plus dołączył INGLOT, czołowy polski producent z sektora beauty. Grupa odpowiada za sprzedaż produktów INGLOT we wszystkich kanałach online na rynku niemieckim. Tym samym GK+ rozbudowuje swoje usługi e-commerce i zapowiada dalsze poszerzenie portfolio o marki planujące rozwój sprzedaży w marketplaces.
Katarzyna Kosińska-Rysz obejmuje stanowisko Client Service Directora agencji Kamikaze
Katarzyna Kosińska-Rysz z nową misją w Kamikaze, obejmuje  stanowisko Client Service Director. Katarzyna Kosińska-Rysz przeszła do Kamikaze z Saatchi&Saatchi IS na początku 2019 roku, stając na czele tworzonego wtedy warszawskiego zespołu agencji.
Kolejne firmy sygnatariuszami Kodeksu Dobrych Praktyk
Coraz więcej firm dołącza do Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic. To inicjatywa stowarzyszenia IAB Polska na rzecz poprawy jakości i eliminowania nieuczciwych praktyk w zakresie reklamy cyfrowej. W związku z dynamicznym rozwojem tego segmentu kolejne podmioty – zarówno wydawcy, sieci reklamowe, platformy DSP/SSP oraz agencje i domy mediowe w ramach jednego projektu...
Piotr Mikulski dołączył do On Board Think Kong
Do zespołu agencji On Board Think Kong dołączył Piotr Mikulski, który pokieruje zespołem Content Marketing.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764