logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gala wręczenia nagród Kreatura 2021 już jutro

  PR 24.11.2021, przeczytano 489 razy
ilustracja

Już w najbliższy czwartek (25 listopada) o godzinie 19:30 odbędzie się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji.  Agencje, domy mediowe i freelancerzy powalczą o statuetkę Kreatury 2021 w 25 kategoriach konkursowych. Transmisję LIVE z wydarzenia będzie można obejrzeć na Facebooku Media Marketing Polska (MMP).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gala-wreczenia-nagrod-kreatura-2021-juz-jutro,393884,artykul.html

Kreatura to ogólnopolski konkurs kreatywny. Wydarzenie od lat organizuje redakcja magazynu „Media Marketing Polska” – najstarszego miesięcznika w Polsce poświęconego mediom i reklamie.

Tegoroczna edycja konkursu okazała się wyjątkowa nie tylko pod względem liczby „25”, która określa zarówno numer edycji, jak i liczbę kategorii konkursowych czy datę gali wręczenia nagród. Kreatura 2021 jest wyjątkowa przede wszystkim przez wzgląd na rekordową liczbę zgłoszeń. Jury pod przewodnictwem Karoliny Witeckiej (co-owner i CEO agencji Cut The Mustard) oceniało 176 prac konkursowych (najwięcej dotychczas), spośród których wybrano 62 projekty nominowane do statuetki. Prace były oceniane pod kątem oryginalności i innowacyjności pomysłu oraz ponadprzeciętnej jakości wykonania.

Wśród nominowanych do nagrody znalazły się duże agencje takie jak Publicis Worldwide Polska, Leo Burnett czy Mindshare. Nie zabrakło też agencji niezależnych jak m.in. Digital Kingdom, Oxymoron, Nieagencja.

„Tradycyjne” kategorie konkursowe takie jak m.in. „OOH”, „Digital” czy „Radio” uzupełniono o dwie nowe – „Podcasty” i „Gaming”. Warto wspomnieć, że do tej pierwszej można było się zgłosić bezpłatnie. Nie zabrakło też kategorii dla młodych – Kreartura X, do której brief stworzyła Skoda Polska.

- Rekordowa liczba zgłoszeń do Kreatury świadczy o dobrej kondycji branży, mimo trudnego, pandemicznego roku. Także pod względem kreacji jest to dobry rok. Pomimo komplikacji wynikających z pracy zdalnej czy hybrydowej - agencje i marketerzy pokazali świetne, dopracowane pomysły, a w wielu przypadkach “nowa normalność” stała się inspiracją dla dobrych projektów – podsumowuje Tomasz Wygnański, redaktor naczelny „Media Marketing Polska”.

Kto otrzyma statuetkę? Tego dowiemy się już w najbliższy czwartek. Transmisję na żywo z gali wręczenia nagród #Kreatura2021 będzie można śledzić od godziny 19:30 na fanpage Media Marketing Polska.

Źródło: „Media Marketing Polska”

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

124 zgłoszenia w drugiej edycji Konkursu PR Wings
Aż 124 zgłoszenia wpłynęły w tegorocznej, drugiej edycji konkursu PR Wings organizowanego od ub. roku przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Dziś zaczynają się prace niezależnego Jury, składającego się z 39 uznanych ekspertów komunikacji spoza SAPR, którzy wyłonią najpierw po trzech nominowanych w każdej z 14 kategorii konkursowych a potem zwycięzców....
#Todziecinnieproste – kampania BGK doceniona na międzynarodowej arenie
Zespół Komunikacji Wewnętrznej (ZKW) Banku Gospodarstwa Krajowego ma na swoim koncie liczne sukcesy. Jednym z nich jest kampania #ToDziecinnieProste promująca wartości banku: otwartość, zespołowość i odpowiedzialność. To jedyny polski projekt doceniony w Internal Communication and Engagement Awards, konkursie organizowanym przez Communicate Magazine. BGK otrzymał złoto w...
Zwycięzcy konkursu Artinpost 2022
Tegoroczna edycja konkursu ArtInPost dobiegła końca – znamy już zwycięzców i nagrodzone prace! Dziękujemy za ogromną liczbę zgłoszeń i wszystkie głosy w konkursie. Wasze pomysły były naprawdę #OutOfTheBox! 
Szwajcarski oddział Grupy VERTIKOM, należącej do ASM Group, został wyróżniony tytułem Agencji Marketingowej Roku w plebiscycie Switzerland Prestige Awards.
Konkurs Nvidia Canvas x Komputronik
Mieliście już okazję korzystać z NVIDIA Canvas? To zupełnie nowe narzędzie, które może znacząco usprawnić pracę projektantów graficznych, ilustratorów i artystów. Żeby zachęcić Was do zapoznania się z tą technologią, NVIDIA GeForce Polska oraz Komputronik Gaming w partnerstwie z STGU przygotowali konkurs „NARYSUJ...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764