logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gala wręczenia nagród Kreatura 2021 już jutro

  PR 24.11.2021, przeczytano 237 razy
ilustracja

Już w najbliższy czwartek (25 listopada) o godzinie 19:30 odbędzie się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji.  Agencje, domy mediowe i freelancerzy powalczą o statuetkę Kreatury 2021 w 25 kategoriach konkursowych. Transmisję LIVE z wydarzenia będzie można obejrzeć na Facebooku Media Marketing Polska (MMP).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gala-wreczenia-nagrod-kreatura-2021-juz-jutro,393884,artykul.html

Kreatura to ogólnopolski konkurs kreatywny. Wydarzenie od lat organizuje redakcja magazynu „Media Marketing Polska” – najstarszego miesięcznika w Polsce poświęconego mediom i reklamie.

Tegoroczna edycja konkursu okazała się wyjątkowa nie tylko pod względem liczby „25”, która określa zarówno numer edycji, jak i liczbę kategorii konkursowych czy datę gali wręczenia nagród. Kreatura 2021 jest wyjątkowa przede wszystkim przez wzgląd na rekordową liczbę zgłoszeń. Jury pod przewodnictwem Karoliny Witeckiej (co-owner i CEO agencji Cut The Mustard) oceniało 176 prac konkursowych (najwięcej dotychczas), spośród których wybrano 62 projekty nominowane do statuetki. Prace były oceniane pod kątem oryginalności i innowacyjności pomysłu oraz ponadprzeciętnej jakości wykonania.

Wśród nominowanych do nagrody znalazły się duże agencje takie jak Publicis Worldwide Polska, Leo Burnett czy Mindshare. Nie zabrakło też agencji niezależnych jak m.in. Digital Kingdom, Oxymoron, Nieagencja.

„Tradycyjne” kategorie konkursowe takie jak m.in. „OOH”, „Digital” czy „Radio” uzupełniono o dwie nowe – „Podcasty” i „Gaming”. Warto wspomnieć, że do tej pierwszej można było się zgłosić bezpłatnie. Nie zabrakło też kategorii dla młodych – Kreartura X, do której brief stworzyła Skoda Polska.

- Rekordowa liczba zgłoszeń do Kreatury świadczy o dobrej kondycji branży, mimo trudnego, pandemicznego roku. Także pod względem kreacji jest to dobry rok. Pomimo komplikacji wynikających z pracy zdalnej czy hybrydowej - agencje i marketerzy pokazali świetne, dopracowane pomysły, a w wielu przypadkach “nowa normalność” stała się inspiracją dla dobrych projektów – podsumowuje Tomasz Wygnański, redaktor naczelny „Media Marketing Polska”.

Kto otrzyma statuetkę? Tego dowiemy się już w najbliższy czwartek. Transmisję na żywo z gali wręczenia nagród #Kreatura2021 będzie można śledzić od godziny 19:30 na fanpage Media Marketing Polska.

Źródło: „Media Marketing Polska”

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kompania Piwowarska oraz jej dwie marki docenione w konkursie KTR
Podczas gali KTR i Innovation 2021 kampanie dwóch marek Kompanii Piwowarskiej: Tyskie i Żubr otrzymały łącznie 11 nagród. Lider polskiego rynku piwa otrzymał tytuł Reklamodawcy Roku.
Platige Image i Dobro z prestiżowymi nagrodami
W trakcie zeszłotygodniowej gali shots Awards EMEA 2021 cinematic Platige Image, zapowiadający grę Resident Evil Village zdobył Bronze Award w kategorii AD: Animacja 3D. Produkcje Platige nominowane były łącznie w dwóch kategoriach, dwie produkcje rywalizowały w kategorii Animacja 3D, a jedna w kategorii VFX. Platige po raz trzeci z rzędu otrzymał tytuł studio postprodukcyjne roku...
Dagmara Witek-Kuśmider, Chief Creative Officer, Publicis Worldwide Poland będzie reprezentować Polskę w jury Gerety Awards 2022.
Aż cztery nagrody w Konkursie Twórców Reklamy 2021 w kategorii Komunikacja oraz brąz w Konkursie Innovation 2021 w kategorii Innowacje w komunikacji, zdobyła kampania „Gdzie są nasze Patronki?” Banku BNP Paribas. Nominację do „miecza” KTR otrzymała także kampania „Bank zmieniającego się świata”. Bank zdobył również nagrodę główną w kategorii Kampania...
Kreatury 2021 rozdane
Wczoraj (25 listopada) odbyła się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji „Kreatura”. Redakcja miesięcznika „Media Marketing Polska” wręczyła statuetki za najbardziej oryginalne i nieszablonowe projekty marketingowe w 2021 r. Przyznano 21 nagród głównych. Wręczono także 25 wyróżnień i jedną nagrodę specjalną.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764