logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Galaktus: nowy Head of Agency

  PR 10.01.2022, przeczytano 613 razy
ilustracja

Galaktus - gamingowa agencja z Polski, działająca na rynku globalnym, dokonała wraz z nowym rokiem kilku roszad w obrębie struktury, aby z jeszcze większą siłą przekroczyć barierę 10 lat w branży. Największą zmianą jest powstanie nowego stanowiska Head of Agency, które obejmie Mateusz Czerwiński. Jego nowe obowiązki polegać będą na koordynacji wszystkich działów agencji, co umożliwi firmie na jeszcze bardziej kompleksowe podejście do potrzeb zarówno obecnych jak i przyszłych klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/galaktus%3A-nowy-head-of-agency,394342,artykul.html

Mateusz Czerwiński jest związany z branżą reklamową i gamingową od 2010 roku. Przez ostatnie 1,5 roku zajmował w agencji Galaktus stanowisko Head of Social Media Department, koordynując pracę zespołu w obszarze płatnych kampanii reklamowych, codziennej komunikacji marketingowej klientów w wybranych kanałach socialowych, kontaktów z partnerami biznesowymi oraz ustalaniu mierzalnych celów przeprowadzanych działań. Wcześniej, pracując na różnych stanowiskach (liderskich, specjalistycznych i analitycznych) w holdingu reklamowym Dentsu Polska obsługiwał m.in. takich klientów jak Huawei, Skoda, Biedronka, Wilkinson oraz Techland. Pracował również po stronie wydawców polskich gier niezależnych, koordynując, wspierając i wdrażając w życie ustalone strategie marketingowe.

- Wierzę w to, że dotychczas zebrane doświadczenie zawodowe zaowocuje prężniejszymi działaniami agencji na nieeksploatowanych dotąd polach, pozwalając na jeszcze lepsze wyczucie rynku, dostosowanie komunikacji do stale zmieniających się trendów oraz ekspansję międzynarodową, poprzez pracę dla zagranicznych klientów szukających wspierającej ich w działaniach agencji z pogranicza PR-u i szeroko rozumianego marketingu gier wideo. Dlatego zdecydowałem się na dołączenie do kierownictwa firmy, obejmując stanowisko Head of Agency. - Mateusz Czerwiński, Head of Agency @ Galaktus

- Cieszymy się, że Mateusz odpowiedział na nasze zapotrzebowanie i postanowił dołączyć do kierowniczego grona Galaktusa. Jesteśmy przekonani, biorąc pod uwagę jego doświadczenie na wielu polach szeroko pojętego marketingu, że jest to idealna osoba na pozycję Head of Agency. Wierzymy, że stanie się motorem napędowym do dalszego, dynamicznego rozwoju naszej firmy, stawiając czoła wszystkim wyzwaniom, które przyniesie nam nadchodząca dekada. - Mateusz Szukajt, CEO @ Galaktus

Oczywiście firmowy Social Media Department nie pozostaje na bezkrólewiu. Gwiazdą, która przejmie po Mateuszu zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za media społecznościowe będzie Karolina Lisowska.

Ostatnią, ale również ważną zmianą w obrębie firmy jest mianowanie Mariusza Grotka, Head of Galaktus Games - wydawnictwa oraz studia planszówkowego założonego przez Galaktus dwa lata temu. Tworzy ono gry przy współpracy z firmami gamedevowymi, a w przyszłości planuje również pracę nad własnymi, autorskimi systemami. Pierwszym dużym projektem jest planszowa adaptacja globalnego hitu Green Hell, która zebrała na Kickstarterze 382,289 zł i trafi do rąk graczy w 2022 roku.

Źródło: Galaktus

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Reklama OOH w Polsce - 3. kw. 2022
Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informację dotyczącą wielkości rynku OOH w Polsce w trzecim kwartale 2022 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Group).
ING z nową kampanią w zakresie cyberbezpieczeństwa
ING Bank Śląski w nowej kampanii wspiera Polaków w lepszym dbaniu o bezpieczeństwo w internecie. Bank promuje dodatkowe, innowacyjne zabezpieczenia w „Strefie bezpieczeństwa” w aplikacji Moje ING i pokazuje, że można robić swoje, bezpieczniej.
Ukraiński artysta dla Prologis Park Warsaw-Żerań
Na fasadzie magazynu Prologis w Warszawie, streetartowy malarz ukraiński Alex Maksiov, stworzył ogromny mural 3D przedstawiający cztery sikorki.
Hard Rock Cafe poszerza współpracę ze światową legendą piłki nożnej Lionelem Messim i prezentuje najnowszą wersję cieszącego się powodzeniem wśród fanów burgera Messi Burger - Champion's Edition. Burger Messi Burger Champion's Edition dostępny w restauracjach Hard Rock Cafe na całym świecie, odpowiedni dla najlepszego gracza wszech czasów, jest teraz dostępny z trzema...
Żywiec wciąż zachęca, by doceniać to, co w życiu ważne i skupiać się na relacjach z bliskimi, zwłaszcza przed Świętami. Idei drugiego Ż nie mogłoby więc zabraknąć w zimowej komunikacji marki. Na półki trafiły już piwa Żywiec w opakowaniach nawiązujących do wzorów świątecznych swetrów. Akcji towarzyszy konkurs, w którym do wygrania są...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764