logo
GALERIA

Wystawy pokonkursowe

Victoria and Albert Museum posiadające bogate zbiory grafiki ilustracyjnej jest jednocześnie organizatorem jednego z najważniejszych konkursów na ilustrację książkową i wydawniczą w Wielkiej Brytanii.
Coroczny, międzynarodowy konkurs organizowany przez Agfę dla studentów szkół artystycznych i projektowych, mający wyłonić najlepsze prace (design, ilustracja, fotografia) przeznaczone do druku. Zadanie polega na zilustrowaniu zmieniającego się co roku tematu konkursowego.
Konkursu „Inspired Quality. Wchłaniamy młode talenty” organizowany jest przez agencję IQ Marketing Poland oraz agencję fotograficzną Flash Press Media. Zadanie polega na zilustrowaniu hasła „Inspired Quality” przy użyciu materiału zdjęciowego z Flash Press Media.
Obsesja Papieru to coroczny konkurs dla agencji reklamowych, drukarni i niezależnych twórców organizowany przez dystrybutora papieru, firmę Cezex. Nagrody przyznawane są w kilku kategoriach przez niezależne jury, dodatkową pulę nagród przyznaje organizator. Zgłoszone prace muszą być wykonane na papierach Cezexu.
Konkurs Złote Orły istnieje od 1998 roku, wspierają go najważniejsze polskie instytucje reklamowe i kulturalne. Celem festiwalu jest stworzenie kolekcji polskiej reklamy, która w przyszłości znalazłaby swoje miejsce w narodowych zbiorach sztuki. Pomaga w tym współpraca z Galerią Zachęta a także trwający od samego początku patronat Ministra Kultury, co jest wyjątkiem wśród innych polskich festiwali i konkursów reklamowych. Również wyjątkowa jest ścisła współpraca z publicznymi mediami (TVP i Polskie Radio), a także stałe porozumienie z tygodnikiem Wprost, miesięcznikiem Brief oraz patronat Rzeczpospolitej.
Międzynarodowy Konkurs Kalendarzy i Kart Świąteczno-Noworocznych organizowany przez Muzeum Plakatu w Wilanowie
Konkurs na najlepsze display’e roku, organizowany jest raz w roku przez OOH magazine.
Biennale w Brnie jest płaszczyzną wymiany myśli, doświadczeń i inspiracji z zakresu projektowania grafiki użytkowej. Połączony z wystawą konkurs odbywa się od 1963 roku.
Konkurs organizowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU). Zwycięskie kartki są rozsyłane przez Ministerstwo Spraw Zagronicznych do korpusów dyplomatycznych na całym świecie.
Organizowany przez STGU konkurs poświęcony projektom graficznym, stanowiący przegląd rynku projektowego. Można zgłosić projekty dla dużych firm, a jednocześnie ciekawe, małe projekty. Są one ocenione zarówno pod względem wizualnym, użytkowym jak i w szerszym kontekście – odpowiedzialności projektanta czy zamawiającego.
Przygotowanie wystąpienia targowego to wielki wysiłek i wspólna praca wielu osób w kilku obszarach od marketingu po szefów produkcji. Konkurs StandOUT. powstał po to, by stoiska żyły dłużej, niż czas trwania targów. Żebyśmy je oglądali, pamiętali, wyrażali też opinie. StandOUT. to też konkurs nadający nową jakość wystawiennictwu i rozumieniu miejsca, jakie pełni ono w tworzeniu spójnej komunikacji przedsiębiorstw. Jest to jedyny konkurs na najciekawsze stoiska targowe, w którym głosy oddają: designerzy, wystawcy, partnerzy i klienci wystawców, osoby odwiedzające targi, organizatorzy wystąpień targowych, media branżowe.
Nagroda GrandFront to najbardziej prestiżowe polskie wyróżnienie dla twórców grafiki prasowej. Konkurs jest miejscem prezentacji twórczych pomysłów, inspirujących technik i profesjonalnie opracowanych okładek gazet i czasopism. Od lat w konkursowe szranki stają twórcy i redakcje pism ogólnokrajowych i lokalnych, liderzy w swoich segmentach oraz tytuły, które dopiero wchodzą na rynek.
Międzynarodowy Konkurs i Festiwal Kalendarzy

Ślaska Rzecz 2018

miniatura

„Trzynasty konkurs jawi się jako milowy krok, który być może zostanie zapamiętany jako przekroczenie Rubikonu dzielącego dwa światy – świat wytwórców powielających schematy i tych którzy współtworzą przyszłość. Tych, którzy nie tylko produkują i budują swoje bogactwo na pracy, ale tych którzy poprzez pracę tworzą kulturę. Uczestnikom – projektantom i wytwórcom, organizatorom, a przede wszystkim laureatom gratuluję – jesteście twórcami lepszej...

plików: 8, zaktualizowano: 13 lipca 2018

Jasnowidze 2016: Konkurs na projekt ilustrowanej książki dla dzieci

miniatura

W maju 2016 roku Wydawnictwo Dwie Siostry ogłosiło drugą edycję międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE. Na konkurs wpłynęło 380 projektów z 34 krajów, w tym 280 z Polski.

plików: 10, zaktualizowano: 16 marca 2017

Wyjątkowy kubek: Wyniki konkursu firmy Maxim

miniatura

Ideą konkursu było stworzenie kolekcji artystycznych nadruków na kubki. Obrady Komisji Konkursowej odbyły się 10.02.2017 roku w siedzibie firmy MAXIM. Na konkurs wpłynęło prawie 150 zgłoszeń konkursowych. Nadesłane prace były nie tylko liczne ale i różnorodne w podejściu do zaproponowanych tematów.

plików: 6, zaktualizowano: 12 marca 2017

Art Moves 2016

miniatura

9 Międzynarodowy Festiwal Art Moves startuje 9 września w Toruniu. Może warto zastanowić się, co możemy zmienić w naszych sposobach myślenia i działania, by przestać żyć pod tak wielką presją? Może warto zrobić to już dziś? W ramach festiwalu, jak co roku, zobaczymy w przestrzeni miejskiej Torunia prace uzdolnionych debiutantów, jak i uznanych, międzynarodowych twórców. Otwarcie odbędzie się 9 września, natomiast już od początku września będzie można oglądać...

plików: 7, zaktualizowano: 05 września 2016

Konkurs na grafikę o komunikacji miejskiej

miniatura

Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (KZK GOP) wraz ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej rozstrzygnęli konkurs na projekt graficzny opowiadający o komunikacji miejskiej. Prace mogły dotyczyć plusów poruszania się komunikacją miejską, aspektów ekologicznych, zasad dobrych obyczajów wśród podróżujących lub pozytywnego wizerunku jej pracowników. Uczestnicy konkursu przedstawili bardzo różnorodne pomysły.

plików: 12, zaktualizowano: 27 lipca 2016

Cover awArts 2015: Najlepsze okładki płyt

miniatura

W edycji plebiscytu Cover awArts oddano rekordową liczbę głosów - 32686. Sośród 100 okładek wybranych uprzednio przez Decybele Dizajnu i Okladki.net na podstawie nadesłanych wcześniej prawie 300 propozycji, głosujący wybrali 30 projektów, które podobały się najbardziej w minionym roku.

plików: 10, zaktualizowano: 18 stycznia 2016

CorelDRAW 2015 - konkurs projektów graficznych

miniatura

Firma Corel ogłosiła listę 18 prac nagrodzonych w ramach Międzynarodowego Konkursu Projektów Graficznych CorelDRAW 2015. Zwyciężyła, wyłoniona spośród setek zgłoszonych, praca nosząca tytuł Dragon Queen. Jej autorem jest Rogelio Hernández García z Meksyku. Zdobywca nagrody głównej otrzyma ploter drukująco-tnący Roland VersaStudio BN-20 Desktop, oprogramowanie Wilcom Embroidery e3 ze wszystkimi składnikami, roczny abonament iStock Signature 50 oraz 10 000 dolarów w gotówce.

plików: 5, zaktualizowano: 10 sierpnia 2015

Konkurs na plakat o LNG

miniatura

12 różnorodnych plakatów polskich projektantów będzie promowało strategiczną dla bezpieczeństwa energetycznego Polski inwestycję w kalendarzu spółki Polskie LNG, odpowiadającej za budowę i eksploatację terminalu LNG w Świnoujściu. Konkurs został zorganizowany przy współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej.

plików: 12, zaktualizowano: 17 listopada 2014

Konkurs „Więcej czy mniej wolności?”

miniatura

Poruszamy serca i umysły. Skupiamy się na tym, co ważne. Na tym, co dotyczy współczesnego człowieka i świata. Pokazujemy sztukę w przestrzeniach miasta, wykorzystując nośniki, które zwykle używane są do ekspozycji reklam. Cieszymy się, że świat nas dogonił i coraz chętniej bilbordy wykorzystywane są do pokazywania sztuki.

plików: 5, zaktualizowano: 01 września 2014

Śląska Rzecz 2014

miniatura

Po raz dziewiąty rozstrzygnięto konkurs Śląska Rzecz, który organizuje Zamek Cieszyn. Nagrody zdobywają w nim najlepsze produkty, projekty graficzne i usługi, których projektanci, producenci, czy też wdrążające je instytucje i organizacje zmieniają na lepsze codzienne życie mieszkańców Śląska.

plików: 24, zaktualizowano: 14 lipca 2014

Konkurs na gadżet dla Muzeum Historii Żydów Polskich

miniatura

Różnorodne, zaprojektowane przez polskich designerów, cztery linie gadżetów będą promowały Muzeum Historii Żydów Polskich. Wyłoniono zwycięzców międzynarodowego konkursu.

plików: 6, zaktualizowano: 30 czerwca 2014

Konkurs Biuletynów Firmowych 2013 - okładki

miniatura

Znamy już Laureatów 13. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych 2013, którzy walczyli o nagrody w pięciu głównych kategoriach. Prace oceniało 3-osobowe jury. Przyznano 13 nagród głównych oraz dodatkowe wyróżnienia. Okładki nagrodzonych i wyróżnionych wydawnictw prezentujemy w Galerii Signs.pl.

plików: 27, zaktualizowano: 02 października 2013
galerii: 23, stron: 2
1 2

Nowości - Wystawy pokonkursowe

miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
miniatura
18 września 2018
REKLAMA
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone