logo
GALERIA
Polska reklama i poligrafiaGALERIA

Ślaska Rzecz 2018

ilustracja 5 / 8
strzałka strzałka
obrazek

NAGRODA FUNDUSZU GÓRNOŚLĄSKIEGO (KATEGORIA: PRODUKT)

SONDA SYS 01 - przemysłowa drukarka (drukarka 3D) do wytwarzania technologią przyrostową z wykorzystaniem sproszkowanych poliamidów (SLS)

Pierwsza polska przemysłowa drukarka oparta na technologii przyrostowej SLS (Selektywne Spiekanie Laserem). Pozwala wytwarzać obiekty do szybkiego prototypowania, testów funkcjonalnych, a nawet niskoseryjnej produkcji. Dzięki otwartym i edytowalnym parametrom wydruku urządzenie jest przystosowane do pracy z materiałami roboczymi wszystkich producentów. Może być obsługiwana przez urządzenia mobilne. Prężnie rozwijająca się technologia przyrostowa została „opakowana” w atrakcyjną formę geometryczną, która nie traci walorów wizualnych w trakcie pracy urządzenia. Zastosowany podział kolorystyczny nadaje wrażenie lekkości ważącej około 1,5 tony drukarce. Ciekawy element budowy środowiska przemysłowego.

O kolekcji Ślaska Rzecz 2018

„Trzynasty konkurs jawi się jako milowy krok, który być może zostanie zapamiętany jako przekroczenie Rubikonu dzielącego dwa światy – świat wytwórców powielających schematy i tych którzy współtworzą przyszłość. Tych, którzy nie tylko produkują i budują swoje bogactwo na pracy, ale tych którzy poprzez pracę tworzą kulturę. Uczestnikom – projektantom i wytwórcom, organizatorom, a przede wszystkim laureatom gratuluję – jesteście twórcami lepszej codzienności” – napisała w liście do organizatorów i uczestników konkursu prof. Czesława Frejlich, przewodnicząca jury.
  • Praca należy do galerii: Ślaska Rzecz 2018
  • Autor: Maciej Patrzałek, Wojciech Gaweł i Krzysztof Górecki (SONDA SYS) oraz Michał Latko (SOKKA)
  • Klient: SONDA SYS Sp. z o.o., Ogrodzieniec
  • Obejrzano: 1210 razy
  • Praca dostarczona przez:
REKLAMA

Komentarze

Przepraszamy, nie masz uprawnień do komentowania prac. Spróbuj zalogować się w serwisie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764