logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gameset partnerem Anzu w Europie Środkowo-Wschodniej

  PR 11.08.2022, przeczytano 405 razy

Gameset nawiązał długofalowe partnerstwo z Anzu, najbardziej zaawansowaną na świecie platformą umożliwiającą tworzenie natywnych reklam w grach wideo (tzw. in-game ads), w tym m.in. w Robloxie. Tym samym polska agencja gaming i metaverse marketingu została partnerem agencyjnym firmy w Europie Środkowo-Wschodniej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gameset-partnerem-anzu-w-europie-srodkowo-wschodniej,396875,artykul.html

Polska agencja gaming i metaverse marketingu Gameset nawiązała długofalowe partnerstwo z Anzu. To najbardziej zaawansowana na świecie platforma umożliwiająca tworzenie natywnych reklam w grach wideo (tzw. in-game ads). Za sprawą nawiązanej współpracy Gameset został partnerem agencyjnym firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki partnerstwu agencja jeszcze bardziej poszerzyła ofertę skierowaną do klientów chcących strategicznie wprowadzić swoje marki w obszar gamingu lub metaverse.

Gameset od początku istnienia oferuje najlepsze rozwiązania gaming marketingowe dla swoich klientów. Poza kompetencjami agencyjnymi oraz siecią twórców możemy teraz realizować pionierskie rozwiązania z zakresu in-game advertisingu dzięki naszemu partnerowi Anzu. Cieszymy się wyjątkowo z tej współpracy, ponieważ już teraz polscy klienci będą mogli korzystać z najlepszych praktyk z całego świata w zakresie umieszczania reklam display wewnątrz gier tak, aby były efektowne i efektywne – mówi Piotr Bombol, Chief Strategy Officer w Gameset, a także członek zarządu LTTM.

Rynek gier w Europie Wschodniej szybko się rozwija. Przewiduje się, że do końca tego roku będzie wart 2 miliardy dolarów, a do 2027 roku w tym regionie będzie 77 milionów graczy, dlatego tym bardziej cieszymy się z nawiązania współpracy z agencją Gameset. Współpraca Anzu i Gamesetu oznacza, że reklamodawcy w Europie Wschodniej będą mogli dotrzeć do tej ogromnej, szybko rosnącej grupy odbiorców za pomocą reklamy w grze, która pozwala zachować wrażenia z rozgrywki. Dotarcie do tej ogromnej grupy odbiorców w efektowny i efektywny sposób jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki naszej opatentowanej, adaptacyjnej technologii, niedawnej współpracy z IAS oraz pełnemu pakietowi integracji z innymi zaufanymi dostawcami AdTech – mówi Stephanie Lublinski, Head of Partnerships (Emerging Markets) w Anzu.

Anzu umożliwia reklamodawcom docieranie do graczy na urządzeniach mobilnych, komputerach PC i konsolach dzięki nieinwazyjnym reklamom, które są częścią rozgrywki. Oferta obejmuje m.in. Robloxa, który jest obecnie jednym z najpopularniejszych wirtualnych światów (ponad 50 milionów aktywnych użytkowników dziennie w maju 2022 roku). Reklamy tworzone poprzez platformę są mierzalne, skalowalne i mają wysoką oglądalność. Zapewnia ona reklamodawcom zaawansowane możliwości targetowania i raportowania. Firma ma na swoim koncie realizację kampanii m.in. dla takich marek, jak PepsiCo, Vodafone czy Samsung.

Źródło: Gameset

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Złote Pióro Wolności WAN-IFRA dla „Gazety Wyborczej
Złote Pióro Wolności 2022 - Golden Pen of Freedom, czyli doroczna nagroda stowarzyszenia World Association of News Publishers (WAN-IFRA) trafiła do „Gazety Wyborczej" i Fundacji Gazety Wyborczej. Wyróżnienie docenia dotychczasowy dorobek i dziennikarską misję redakcji, a także wsparcie, jakiego dziennik i fundacja udzielają ukraińskim kolegom po rosyjskiej...
Oshee na nośnikach AMS wspiera maratończyków w kampanii content marketingowej
AMS wspólnie z marką OSHEE realizuje pionierską kampanię content marketingową w Digital OOH. W kampanii wykorzystano model rozliczenia CPM DOOH, zarezerwowany dotychczas dla kampanii w internecie. To przełom w działaniach reklamowych branży Out-of-Home.
Nowe studio Kanału Sportowego w Nowym Stylu, który podbija sportowy świat
Wszyscy zastanawiają się, jak Polacy wypadną na mistrzostwach świata w Katarze, ale my już wiemy, że pokażemy styl. A konkretnie Nowy Styl, bo właśnie ta firma z Krosna wyposażyła w krzesełka, aż sześć aren, na których będą odbywać się mundialowe zmagania. Niedawno rozpoczęła również współpracę z Kanałem Sportowym.
Medallia ogłosił, że aplikacja do zarządzania jakością i zaangażowaniem zespołów jest już dostępna w Salesforce AppExchange. Integracja systemów sprawia, że użytkownicy platformy mogą bezproblemowo otrzymywać informacje zwrotne od klientów na poziomie agentów w Salesforce, co pozwala na poprawę usług, szkolenie pracowników, a co za tym idzie rozwiązywanie problemów...
Portal Gazeta.pl i AMS – to, zdaniem konsumentów oraz ekspertów, jedne z 26 najsilniejszych marek w Polsce. Wyniki badania konsumenckiego i laureatów procesu certyfikacji Superbrands 2022 ogłoszono podczas uroczystej gali w środę, 21 września br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764