logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gartner: Xerox liderem usług związanych z zarządzaniem drukiem

  PR 09.02.2012, przeczytano 1141 razy

Xerox, z 33% udziałem w globalnym rynku, utrzymuje swoją pozycję lidera w obszarze usług związanych z zarządzaniem drukiem – wynika z najnowszego raportu ogłoszonego przez firmę doradczą Gartner. Rozwiązanie optymalizujące koszty i usprawniające proces produkcji i obiegu dokumentów proponowane przez firmę cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gartner%3A-xerox-liderem-uslug-zwiazanych-z-zarzadzaniem-drukiem,14590,artykul.html

Eksperci Gartnera – znanej na całym świecie i cieszącej się zaufaniem agencji badawczej i doradczej - uznali Xeroxa za lidera w obszarze usług zarządzania drukiem (MPS – Managed Print Services). Firma, mająca 33% udział w globalnym rynku tego typu usług, została wyróżniona w międzynarodowych raportach Competitive Landscape: Managed Print Services oraz Magic Quadrant for Managed Print Services.

„Bardzo mocna pozycja Xeroxa w obszarze usług kompleksowego zarządzania drukiem i dokumentami to efekt dostosowywania się do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów” – podsumowuje Maciej Nuckowski, GDO Services Manager w Xerox Polska. „Cieszymy się z wysokich ocen ekspertów Gartnera, a jednocześnie zwracamy uwagę, że naszą pozycję na rynku potwierdzają nie tylko prestiżowe rankingi biznesowe, ale również wyniki naszych klientów, w tym szybki zwrot z inwestycji w rozwiązania zarządzania drukiem” – dodaje.

Według analityków Gartnera, w 2010 r. światowy rynek usług zarządzania drukiem zanotował dwucyfrowy wzrost. Na tak dynamiczny rozwój sektora miał wpływ wzrost świadomości managerów i specjalistów ds. IT odnośnie korzyści płynących z wdrożenia w firmach platform kompleksowego zarządzania dokumentami. Rozwiązania oferowane przez Xerox znajdują zastosowanie w każdej firmie, niezależnie od skali działalności (sektor MŚP, korporacje) czy branży, w której funkcjonuje. Przykładowo:

  • Korporacje. Procter&Gamble Polska, Philips i Philips Lighting Polska, Goodyear Dunlop Tires Polska, Citi Handlowy i wiele innych korzystają z Enterprise Print Services (pakietu usług zarządzania drukiem dla organizacji działających na największą skalę), aby uprościć procesy i zmniejszyć koszty produkcji dokumentów na każdym szczeblu rozbudowanej struktury firmy – sieci biur w całym kraju lub na świecie oraz w zależności od potrzeb tysięcy pracowników, stacjonarnych i mobilnych. Xerox integruje systemy zarządzania drukiem (MPS) z firmową infrastrukturą IT, aby przyspieszyć przejście na dokumenty elektroniczne, udrożnić proces wymiany informacji, oszczędzić czas i pieniądze.
  • Organizacje z mniejszą infrastrukturą druku. Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz System, L’Oreal Polska, Agora, PKP korzystają z uszytych na miarę usług Xeroxa w obszarze zarządzania drukiem po to, aby – wzorem największych korporacji – móc oszczędzić jak najwięcej. Z kolei dzięki wsparciu technicznemu ze strony specjalistów Xeroxa, średnie przedsiębiorstwa, mogą również uporządkować wszystkie procesy związane z produkcją, zarządzaniem oraz archiwizowaniem dokumentów.
  • Małe i średnie przedsiębiorstwa. Klienci współpracują z partnerami Xeroxa na całym świecie, aby dzięki ofercie Xerox Partner Print Services i PagePack 3.0.,móc efektywniej zarządzać flotą urządzeń biurowych.

Źródło: Xerox

Dodatkowe informacje:

Raport Magic Quadrant (Magiczny Kwadrant)
Gartner nie popiera żadnego producenta, produktu ani usługi prezentowanej w raporcie, ani nie zaleca użytkownikom wybierania wyłącznie firm ocenianych najwyżej przez analityków agencji. Raport jest wyłącznie narzędziem badawczym, a nie opiniotwórczym. Gartner nie udziela żadnych gwarancji, jawnych ani domniemanych, dotyczących wspominanego raportu, łącznie z gwarancjami przydatności handlowej albo użyteczności do określonego celu.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764