logo
WIADOMOŚCI

Gaudi Inspires – promocyjne ceny urządzeń tylko do końca marca

redakcja  S 06.03.2017, przeczytano 1089 razy
ilustracja

Targi RemaDays już za nami, ale promocja Gaudi Inspires w Integart ciągle trwa. Wszyscy, którzy z jakichkolwiek powodów nie byli w stanie odwiedzić stoiska Integart podczas targów zapraszamy serdecznie do odwiedzenia HP DEMO LAB w Błoniu pod Wrocławiem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gaudi-inspires-–-promocyjne-ceny-urzadzen-tylko-do-konca-marca,31687,artykul.html

Tylko do końca marca br. wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty targowej Gaudi Inspires. Każdy, kto zdecyduje się na zakup urządzenia w firmie Integart będzie mógł liczyć nie tylko na atrakcyjną cenę, ale także na wiele dodatkowych bonusów. Do Państwa dyspozycji będzie m.in niezwykle atrakcyjny leasing fabryczny.

Dodatkowo w ramach promocji targowej wszystkich Klientów zaprosimy do Barcelony. Tutaj w europejskiej stolicy HP odbędą się jedyne w swoim rodzaju warsztaty, na które zapraszamy ponad 100 osób z branży. Każdy kto zakupi w promocji Gaudi Inspires urządzenie zostanie objęty tym wyjątkowym zaproszeniem. Warsztaty mają na celu zainspirować naszych Klientów do kreatywnego i odważnego kroku w kierunku rozwoju własnej firmy. To coś więcej niż turystyczny wyjazd do Barcelony. To warsztaty, które jak wierzymy, rewolucyjnie wpłyną na zmianę branży poligraficznej w naszym kraju.

W firmie Integart zawsze kierujemy się dobrem klienta. Dlatego w Błoniu pod Wrocławiem funkcjonuje HP Demo Lab, które umożliwia dogłębne przetestowanie urządzeń jeszcze przed ich zakupem. Dzięki temu klient może się upewnić, że aplikacje produkowane z użyciem tych urządzeń w 100% spełnią jego oczekiwania i przyczynią się do rozwoju biznesu.

Wszystkich zainteresowanych zakupem urządzeń zapraszamy do kontaktu z nami oraz do HP Demo Lab. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz kalendarz (kliknij tutaj), który umożliwia samodzielną rezerwację terminów na znajdujące się w demo urządzenia.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Styczeń 1999. Boje o Encada: Visitronics walczy z Atrium, Océ szuka pomysłów
Rok 1999 rozpoczęliśmy – a jakże! - śledząc boje na rynku ploterów drukujących. W tym czasie nie było to jeszcze obowiązkowe wyposażenie pracowni reklamowych, z których wiele bazowało nadal na technice cięcia folii. Jednak dla obserwatorów rynku reklamy wizualnej było jasne, że przyszłość należy właśnie do drukarek wielkoformatowych. Encad był wówczas...
Firma Lexmark International, Inc. przedstawiła właśnie nową generację monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych dla klientów biznesowych. Produkty zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na jedyne w swoim rodzaju połączenie niezawodności, produktywności i bezpieczeństwa.
Marka Familijne startuje z kampanią pod hasłem „Mus je schrupać”
W ramach kampanii „Mus je schrupać” emisję spotów reklamowych zaplanowano do 19 sierpnia br. w zasięgowych stacjach telewizyjnych (TVP, Polsat, TVN). Równolegle będą prowadzone aktywności w kanałach social media i kampania digitalowa. Przewidziano także reklamy w prasie branżowej.
Nowa Gwiazda w mieście - polska kampania przedstawicielstwa Mitsubishi
Pod hasłem "Nowa gwiazda w mieście" wystartowała ogólnopolska kampania reklamowa firmy Mitsubishi Motors wprowadzająca na nasz rynek odświeżony model - Mitsubishi Space Star 2018. Działania reklamowe mają na celu budowanie wizerunku modelu oraz wyróżnienie auta w oparciu o wartości marki i jego japoński charakter. Kampania została całościowo zrealizowana przez polski oddział...
Opus B: Ćwierćwiecze za nami
W tym roku świętujemy swoje 25 urodziny.
 
niedziela 24.06.2018, 53 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone