logo
WIADOMOŚCI

Gaudi Inspires – promocyjne ceny urządzeń tylko do końca marca

redakcja  S 06.03.2017, przeczytano 1076 razy
ilustracja

Targi RemaDays już za nami, ale promocja Gaudi Inspires w Integart ciągle trwa. Wszyscy, którzy z jakichkolwiek powodów nie byli w stanie odwiedzić stoiska Integart podczas targów zapraszamy serdecznie do odwiedzenia HP DEMO LAB w Błoniu pod Wrocławiem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gaudi-inspires-–-promocyjne-ceny-urzadzen-tylko-do-konca-marca,31687,artykul.html

Tylko do końca marca br. wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty targowej Gaudi Inspires. Każdy, kto zdecyduje się na zakup urządzenia w firmie Integart będzie mógł liczyć nie tylko na atrakcyjną cenę, ale także na wiele dodatkowych bonusów. Do Państwa dyspozycji będzie m.in niezwykle atrakcyjny leasing fabryczny.

Dodatkowo w ramach promocji targowej wszystkich Klientów zaprosimy do Barcelony. Tutaj w europejskiej stolicy HP odbędą się jedyne w swoim rodzaju warsztaty, na które zapraszamy ponad 100 osób z branży. Każdy kto zakupi w promocji Gaudi Inspires urządzenie zostanie objęty tym wyjątkowym zaproszeniem. Warsztaty mają na celu zainspirować naszych Klientów do kreatywnego i odważnego kroku w kierunku rozwoju własnej firmy. To coś więcej niż turystyczny wyjazd do Barcelony. To warsztaty, które jak wierzymy, rewolucyjnie wpłyną na zmianę branży poligraficznej w naszym kraju.

W firmie Integart zawsze kierujemy się dobrem klienta. Dlatego w Błoniu pod Wrocławiem funkcjonuje HP Demo Lab, które umożliwia dogłębne przetestowanie urządzeń jeszcze przed ich zakupem. Dzięki temu klient może się upewnić, że aplikacje produkowane z użyciem tych urządzeń w 100% spełnią jego oczekiwania i przyczynią się do rozwoju biznesu.

Wszystkich zainteresowanych zakupem urządzeń zapraszamy do kontaktu z nami oraz do HP Demo Lab. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz kalendarz (kliknij tutaj), który umożliwia samodzielną rezerwację terminów na znajdujące się w demo urządzenia.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Podsumowanie 10. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations
– Targi oceniam znowu pozytywnie. I to pod kątem kilku aspektów, np. otoczenia, czyli firm, które są obok nas. Uważam, że są lepiej przygotowane do Targów, dzięki temu też – odnoszę wrażenie – jest więcej Zwiedzających. Większe jest również zainteresowanie programem merytorycznym. Globalny rynek opakowań się rozwija i widać to też na Targach – oceniał wystawę tuż przed jej zakończeniem
Plotery Mutoh skupiły uwagę fotografów
Podczas łódzkie targów Film Video Foto (12-14 kwiecień 2018), obecne na stoisku Atrium plotery Mutoh, skupiły uwagę sporej grupy profesjonalistów i amatorów… a było ich na targach blisko 16 tysięcy.
Agencja Brands Alive specjalizująca się m.in. w realizacji strategii marketingowych oraz identyfikacji wizualnej odpowiada za globalny proces rebrandingu marek należących do THEA Laboratoires. Ponadto zespół agencji przygotował rozwiązania kreatywne dla polskiej kampanii marki Nutrof Total, której właścicielem jest francuska firma.
Nikon i fotografka Julia Kennedy wychodzą z modą na ulice
W nowej serii opublikowanych przez firmę Nikon zdjęć fotografka modowa Julia Kennedy połączyła dwie formy sztuki głównego nurtu, zestawiając ze sobą świat mody oraz najbardziej zachwycające przykłady londyńskiego street artu.
Mbank promuje usługę wspierającą nowych przedsiębiorców
Czy można otworzyć firmę podczas wizyty w banku? mBank wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i umożliwia błyskawiczne przejście tego procesu w swoich siedzibach w całej Polsce lub online. Za kampanię promującą usługę odpowiada dom mediowy Mindshare Polska.
 
poniedziałek 23.04.2018, 146 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone