WIADOMOŚCI

Gaudi Inspires – promocyjne ceny urządzeń tylko do końca marca

redakcja  S - materiał sponsorowany 06.03.2017, przeczytano 1054 razy
ilustracja
Gaudi Inspires – promocyjne ceny urządzeń tylko do końca marca

Targi RemaDays już za nami, ale promocja Gaudi Inspires w Integart ciągle trwa. Wszyscy, którzy z jakichkolwiek powodów nie byli w stanie odwiedzić stoiska Integart podczas targów zapraszamy serdecznie do odwiedzenia HP DEMO LAB w Błoniu pod Wrocławiem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gaudi-inspires-–-promocyjne-ceny-urzadzen-tylko-do-konca-marca,31687,artykul.html

Tylko do końca marca br. wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty targowej Gaudi Inspires. Każdy, kto zdecyduje się na zakup urządzenia w firmie Integart będzie mógł liczyć nie tylko na atrakcyjną cenę, ale także na wiele dodatkowych bonusów. Do Państwa dyspozycji będzie m.in niezwykle atrakcyjny leasing fabryczny.

Dodatkowo w ramach promocji targowej wszystkich Klientów zaprosimy do Barcelony. Tutaj w europejskiej stolicy HP odbędą się jedyne w swoim rodzaju warsztaty, na które zapraszamy ponad 100 osób z branży. Każdy kto zakupi w promocji Gaudi Inspires urządzenie zostanie objęty tym wyjątkowym zaproszeniem. Warsztaty mają na celu zainspirować naszych Klientów do kreatywnego i odważnego kroku w kierunku rozwoju własnej firmy. To coś więcej niż turystyczny wyjazd do Barcelony. To warsztaty, które jak wierzymy, rewolucyjnie wpłyną na zmianę branży poligraficznej w naszym kraju.

W firmie Integart zawsze kierujemy się dobrem klienta. Dlatego w Błoniu pod Wrocławiem funkcjonuje HP Demo Lab, które umożliwia dogłębne przetestowanie urządzeń jeszcze przed ich zakupem. Dzięki temu klient może się upewnić, że aplikacje produkowane z użyciem tych urządzeń w 100% spełnią jego oczekiwania i przyczynią się do rozwoju biznesu.

Wszystkich zainteresowanych zakupem urządzeń zapraszamy do kontaktu z nami oraz do HP Demo Lab. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz kalendarz (kliknij tutaj), który umożliwia samodzielną rezerwację terminów na znajdujące się w demo urządzenia.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

Raporty Signs.pl
    logo LFP
WIĘCEJ

S - Tekst opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
środa 21.02.2018, 86 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone