logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa dla Sun Chemical

  PR 11.02.2020, przeczytano 422 razy

Polski oddział Sun Chemical – po raz kolejny już – otrzymał dwa prestiżowe tytuły: Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa. To dowód uznania dla rodzimej filii tego globalnego producenta farb, lakierów, powłok i innych rozwiązań materiałowych, wykorzystywanych w wielu segmentach rynku poligraficznego, jak też w innych branżach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gazele-biznesu-i-diamenty-forbesa-dla-sun-chemical,385639,artykul.html

Gazela Biznesu – po raz trzeci

W tym roku, po raz trzeci firma Sun Chemical otrzymała tytuł Gazela Biznesu przyznawany przez dziennik Puls Biznesu. To ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, który w Polsce jest organizowany od 2000 roku. Ubiegłoroczna jego edycja była 20. jubileuszową.

- Jak podają organizatorzy, tytuł ten jest dowodem wiarygodności firmy i jej dynamicznego rozwoju, więc tym bardziej cieszy nas fakt, że otrzymaliśmy go po raz kolejny – mówi Piotr Góral, kierujący polskim oddziałem Sun Chemical. – Stale rosnąca konkurencja, krótszy cykl obrotu produktu, coraz bardziej złożone wymagania w zakresie druku - wszystko to od lat mobilizuje naszą firmę do działania i nieustannego rozwoju. Zależy nam na spełnianiu oczekiwań  klientów przy jednoczesnej koncentracji na najważniejszych aspektach biznesu: niezawodnej i terminowej dostawie, stałej i wysokiej jakości produktów, rzetelnej obsłudze i innowacyjności. Zarządzanie kolorami marki, ochrona integralności produktów dzięki udoskonalonym i ciekawym, przyciągającym wzrok opakowaniom, wprowadzanie rozwiązań zabezpieczających i chroniących przed podróbkami, a także spełnianie potrzeb klientów zakładów przetwórczych niezależnie od rynku, na jaki trafiają ich produkty – to tylko niektóre dziedziny, w których jesteśmy niezawodni i gdzie pozostajemy liderem. Potwierdzają to setki zadowolonych klientów naszej firmy, a także niezależne tytuły.

Diamenty Forbesa – po raz drugi

Polski oddział Sun Chemical otrzymał także inne prestiżowe wyróżnienie – już po raz drugi firmie przyznano Diamenty Forbsa. To zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, które opracowuje wywiadownia Bisnode Polska wraz z redakcją miesięcznika Forbes. Znalazły się w nim firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Diamentami Forbesa zostały te o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, według ratingu Bisnode. Podzielone są one na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym. Bisnode Polska przyznaje pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy przedsiębiorstwom, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Firmy spełniające te warunki muszą też wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Na liście Diamentów Forbesa znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny (minimum 15 procent) roczny wzrost wartości.

- Wizją naszej firmy – mówi Piotr Góral – od zawsze było i jest nadal pomaganie klientom w realizacji stojących przed nimi globalnych wyzwań, dzięki zapewnianiu wysokiej jakości, innowacyjności oraz odpowiedniego poziomu obsługi przy każdym oferowanym przez nas rozwiązaniu, co z kolei napędza nasz rozwój. To ważne, że doceniają to także niezależne instytucje, oceniając nasze działania całościowo. Obie nagrody są dla nas wielką radością i wyróżnieniem, ale również mobilizują nas do dalszej ciężkiej pracy. Mamy nadzieję, że docenią je również nasi klienci, dla których tego typu rankingi są pewnego rodzaju wskazówką przy podejmowaniu współpracy z wiarygodnymi, stabilnymi i przyszłościowymi partnerami biznesowymi.

Źródło: Sun Chemical Sp. z o.o.

www.sunchemical.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W czasie pandemii Covid-19 co piąta firma poligraficzna podniosła nakłady na odnowienia parku maszyn i urządzeń, a co szósta zwiększyła poziom automatyzacji produkcji. Nieco więcej przedsiębiorstw planuje inwestować w te obszary również w najbliższych miesiącach. W porównaniu do pomiaru przeprowadzonego przed wybuchem pandemii, firmy z tej branży inwestują...
Politechnika Łódzka i DS Smith zawarły umowę o współpracy naukowej i badawczo-rozwojowej
Politechnika Łódzka i DS Smith Polska sp. z o.o. zawarły w czwartek 17 czerwca 2021 roku umowę o współpracy naukowej i badawczo-rozwojowej. Dokument podpisali: Rektor prof. Krzysztof Jóźwik i Prezes Zarządu firmy Krzysztof Sadowski.
„Jedna maszyna, wiele możliwości” – Digital Pro „gwiazdą” webinarium Mark Andy
Niesłabnące zainteresowanie hybrydowymi maszynami tonerowymi Digital Pro skłoniło firmę Mark Andy do poświęcenia temu rozwiązaniu kolejnego wirtualnego spotkania dla swoich klientów. Wydarzenie miało miejsce 16 czerwca br. i zorganizowane zostało tym razem przez północnoamerykański oddział firmy. Webinarium poprowadzili wspólnie Alexander Mercon – Digital Sales Manager Mark...
Janmar Centrum inwestuje w drugą fabrykę opakowań z tektury falistej
Janmar Centrum, producent opakowań z tektury falistej, mający swoją siedzibę w Trzcinicy, w południowo zachodniej Polsce wybuduje drugą fabrykę. Nowa inwestycja powstanie w Strykowie (centralna polska), na terenie specjalnej strefy ekonomicznej.
Drukarnia Big-Print inwestuje w nowy ploter Sinajet od Grafmasz
Drukarnia BIG-PRINT z siedzibą w Biłgoraju w woj. lubelskim zajmująca się szeroko pojętą reklamą zewnętrzną i wewnętrzną oraz drukiem cyfrowym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jak również chcąc podnieść poziom świadczonych usług drukarnia zdecydowała się na zakup plotera tnąco-bigującego Sinajet 0906MT od polskiego dystrybutora, firmy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764